Şimdi Ara

Digiturk 78 liv tv 2 kanalı ve Digiturk 79 liv tv 3 kanalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
7.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ne zaman oldu bilmiyorum ama turksat 4a üzerinden digiturk kanal listesinde kanal 77 lig tv var ama kanal 78 lig tv 2 ve kanal 79 lig tv 3 kanalları yok.
    Menü den digiturk kolay kuruluma tıklıyorum kanal aramasını yapıyor ama yeni kanal listesinde de bu iki kanal çıkmıyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba!

• Yapay Zekanın Yanıtı

Digitürk 78 Liv TV 2 ve Digitürk 79 Liv TV 3 Kanalları

Digitürk, 77, 78 ve 79 numaralı kanallarda Liv TV adlı bir kanal grubuna sahiptir. Ancak şu anda Digitürk 78 Liv TV 2 ve Digitürk 79 Liv TV 3 kanalları yayın yapmamaktadır.

Liv TV 2 ve Liv TV 3, daha önce yaşam tarzı, eğlence ve belgesel programları yayınlayan kanallardı. Ancak yayın haklarının değişmesi veya diğer nedenlerle bu kanalların yayınına son verilmiştir.

Bu kanalların yerine Digitürk, benzer içerikler sunan diğer kanalları yayınlamaktadır. Liv TV ile ilgili güncel bilgiler için Digitürk'ün resmi web sitesini veya müşteri hizmetlerini kontrol edebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • ricever'ın fişini çıkarıp tekrar taktım ve kolay kurulumdan arama yaptım lig tv 2 ve lig tv 3 geri geldi.
  • teşekkürler @mustafaguvenli. aynı durum bende de oldu, fişi çekip tekrar arama yaptım düzeldi. neden böyle bir şey oldu onu da henüz anlayabilmiş değilim ama.
  • kanalllar.geri.geldi.ama.sinyal.yok.bende
  • Arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var.

Bir süredir Spor Extra paketim olmasına rağmen 78 ve 79.kanallar çıkmıyor.
    Brlki 50 kez kolay kurulum yaptım ama çıkmıyorlar.

Digiturk'u aradım. 25 TL istiyorlar servis yollayacaklarmış. Bu parayı vermek istemiyorum. Nasıl halledebilirim acaba ?
  • izmirksk İ kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır anlamış değilim.
    Görüntüyü abonesine ulaştıramayıp arıza durumunda servis ücretini abonesinden tahsil eden kuruluşumsu

Bu konuda Turkcell Superonline'dan ders almaları gerekir.Ne zaman sorunum olduysa cihaz değişimine kadar ücretsiz hem de aynı gün çözüm getiren bir müşteri memnuniyetine sahip.
    Gerçi aldığım turkcell tv plus hizmetinde çok eksik var.
  • bazen çanağın ucuna karga konar. Bazen uydu yayını kesilir. O zaman dt cihazı o kanalı listeden siler. YA da alıcının uydu kablosunu çıkarıp bakarız. O zamanda o kanal ve değiştirdiğimiz tüm kanallar silinir.
    Çaresi cihazı tekrar başlatmaktır. Gerekirse tekrar uydu taratmaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır anlamış değilim.
    Görüntüyü abonesine ulaştıramayıp arıza durumunda servis ücretini abonesinden tahsil eden kuruluşumsu

Bu konuda Turkcell Superonline'dan ders almaları gerekir.Ne zaman sorunum olduysa cihaz değişimine kadar ücretsiz hem de aynı gün çözüm getiren bir müşteri memnuniyetine sahip.
    Gerçi aldığım turkcell tv plus hizmetinde çok eksik var.

Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Kolay kurulumdan başka yaptırdıkları birşey yok. Üst yetkili ile görüşmek istediğimi ve bu parayı ödemek istemediğimi belirttiğimde ise mümkün olmadığını söylediler. Ben de görüşürüz o zaman bu parayı ödemeyeceğim dedim.

Şikayet bırakmıştım 2 gün önce bugün aradılar ve ücretsiz gelip sorunu düzelttiler. İlle zorlanmak istiyorlar. İlle kavga dövüş sıkıntı istiyorlar sanırım.

Dediğiniz gibi biz paramızı her ay ödüyoruz. Verdiğiniz cihaz emanet, bize ait değil. Yayını evime ulaştıramayan veya cihazında sıkıntı olan sensin ama benden para istiyorsun olacak iş değil.

Sorunu olan arkadaşlara önerim şu; şikayet edin ve gerekirse iptal ettireceğinizi belirtin.

• izmirksk İ kullanıcısına yanıt
    Hani derler ya "hakkını söke söke almak" abone bu şekilde davranarak istediğini zorla da olsa alabiliyor.

Digitürk bu söze uygun davranarak yumruğunu masaya vuran müşteriye aslında hakkı olanı , ayrıcalıklı bir hizmet verir gibi bir iş akışı uyguluyor.
  • Hocam ben de yurtta kalıyorum bahsedildiği gibi lg tv 2-3 bendede yok yardım eder msiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşın söylediği gibi digiturk'ün elektrik bağlantısını kesin sonrasında kolay kurulum yapın kanalınız gelebilir.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi burda eutelsat var yani türksata kurulmuyor gibi bişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.