Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Audi premium marka değil diyen biriyle otomobil tartışmam ama siz Mercedes A180 görmemişsiniz anlaşılan. Audi en premium markalardan biri. Ancak model özelinde değerlendirince sadece koltukları yakışmıyor o premiumluğa. Geri kalan tüm malzemeleri tam olarak premium malzeme. Bir de kol dayamanın kumaş olması hoşuma gitmedi benim. Benim Leon FR'da bile deri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadaşlar 2009 c180 sahibiyim değişiklik istiyorum sizce geçmeye değer mi?

Yani bu araç şu an piyasadaki en mantıklı araç fiyatıyla. Ama sizin D sınıfı bir aracınız var modeli bir düşük de olsa. Bu yüzden maddi durumunuz elverirse sınıf düşmemeniz daha iyi olur. Ama çok araç içi hacim vs şart değilse geçilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Sormayı unuttum, koltukların arkası niye plastik?
    Ve çıkabilen bir şey mi bunlar?

Arka diz mesafesini 1-2 cm arttirmak ve arkadaki yolcunun dizlerini sirtta hissetmemek amac. O plastiklerin tam dize gelen kisimlari koltugun icine dogru daha derin. Ayrica koltuk kumas olunca ayakla kirlenmesini de engelliyo.

Siz 1.4 150 lik için teklif alacaktınız. Var mı gelişme ? 150 lik araçları be kadara veriyorlarmış ?

1.4 TFSI 150'lik araç yok hocam. Ben de onun için gittim ne zaman geleceği bile belli değil henüz. Bu yüzden fiyat veremiyorlar.

• Yenikapı - Beşiktaş tüketimim:

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Hacim sorunum yok bu araç yeter bana merak ettiğim şey bu araca geçersem mutlu eder mi beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ynsbrc Y kullanıcısına yanıt
    Arabamıza ne fiyat istiyorsunuz
    İlerleyen zamanlarda almak istiyorum eşim ve ben kullanacağız hem küçük hem Audi hem dizel otomatik

• quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Hacim sorunum yok bu araç yeter bana merak ettiğim şey bu araca geçersem mutlu eder mi beni

Peki ne açıdan soru işaretleri var kafanızda hocam? Yakıt tüketimi mi, performans mı, malzeme kalitesi mi, başka bir şey mi?
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Sıkışık trafikte yakıt tüketimi?
    Konfor ve yalıtım düzeyi?
    Verdiği sürüş hissi?
    Gibi soru işaretlerim var daha artabilir benzer çerçevede sorularım
    Kendi arabamdan çok memnunum aslında bir çok yönden yetiyor bana ama değişiklik yapmak lazım artık

• zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    354902599 sahibinden bakabilirsiniz.

• Araçlar kasım ayında tekrar açılacakmış. Kasımın biri itibari ile açılabilir dedi müşteri temsilcisi.

• Octavia manuelde test ettim 1.0 o gayet yeterli benim için a3 daha hafif sahada rahat olur.Octavia 10 km lik güzergahta 6 lt yaktı.130 a kadar basabildim atmosferik 1.6 lardan iyi hızlanması vs.

• Kasım-Aralık gibi bende biraz para toparlayıp aranızdayım kısmetse.

• funkmaster kullanıcısına yanıt
    Çok iyi değer hocam. Trafik var mıydı güzergahta?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Çok garip bir araç değil mi bu yahu?

Audi zaten premiyum bir araç değil tam olarak orta segment ve piremiyum arasında kalıyor.

Arada kalmış bir markanın en ölü modeli oluyor 1.0 motorda.

Hani premiyum olmak isteyip olmamış, onun bile en kötüsü olmuş.

Kısaca param anca buna yetti audisi bu resmen

onun yerine gırtlağına kadar dolu golf7 alınır, hem daha performanslı, hem daha güzel, hem daha dolu, nerden bakarsan bak daha iyi bir araç.

Golf7 zaten temelden bütün audi a3'lerden daha iyi bir araç.

Golf7 ile audi a3'ü yan yana koyunca audi 15 yıllık kasası ile eski bir vestel çamaşır makinesi, buzdolabı gibi bir şeye benziyor araba bile diyemiyorsunuz. yazık

Ne kadar cahilce bir yorum ya
    Audi premium değil de ne ?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    işte dedim ya zaten, premiyum ile orta segment arasında kalmış bir araç. 1 tık altı yani, kimse ooo audi almışsın demez.. hayırlı olsun denir geçilir. audinin çapı budur. skoda gibi yani..

merso bmw alsan yer yerinden oynar herkes vayyyt der anlatabildim mi?

Ayrıca pejo 3008 bile olmuş 135bin lira, 85 bine ne premiyumu alıyorsun sen yahu

sizi premiyum diye diye premiyumuna getirmişler haberiniz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

işte dedim ya zaten, premiyum ile orta segment arasında kalmış bir araç. 1 tık altı yani, kimse ooo audi almışsın demez.. hayırlı olsun denir geçilir. audinin çapı budur. skoda gibi yani..

merso bmw alsan yer yerinden oynar herkes vayyyt der anlatabildim mi?

Ayrıca pejo 3008 bile olmuş 135bin lira, 85 bine ne premiyumu alıyorsun sen yahu

sizi premiyum diye diye premiyumuna getirmişler haberiniz yok

hata bende senin gibi bir cahille araba üzerine konuşuyorum
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Adam skodayla aynı demiş bence de daha fazla cevap verip kendinizi yormayın

• Audi ye premium değil demek ağır olmuş ama iç mekan kalitesinin ve görünüşünün niye golften daha iyi olduğunu birisi açıklayabilir mi?
    Koltuklar haric kol dayama hariç olmasın ama, onlar da iç mekanda değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Audi ye premium değil demek ağır olmuş ama iç mekan kalitesinin ve görünüşünün niye golften daha iyi olduğunu birisi açıklayabilir mi?
    Koltuklar haric kol dayama hariç olmasın ama, onlar da iç mekanda değil mi?

Hocam zaten ben geçen haftalarda bu konuya yazdım gidip bayide inceleyince şu an gelen paketteki A3'ten soğudum diye. Bunun sebebi koltuklar ve kol dayama. Hariç tutup değerlendirilse geri kalanı gayet üstü düzey zaten. Ama koltuk en önemli parçalarından biri araç içinin. Bu yüzden ben bu pakette, bu koltuklara sahip bir A3 almayı düşünmüyorum şahsen. Zaten 1.4 TFSI'ları bekliyorum. 1.0'lar gayet yeterli performans olarak ama güncel aracım zaten 1.4 TSI 140 HP. Buna alıştığım için bana zor gelir daha düşük performanslı bir araç. Dizellere de bu yüzden bulaşmıyorum. Ama 1.4 TFSI'lar da kampanyalı gelirse ve koltuk opsiyonu seçilebilirse ciddi ciddi düşünüyorum bu aracı.

• Audiye premium degil de dendi ya su forumda...

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.