Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    he doğru pejo 135 bin olunca o pre oluyo 85 audi olunca non pre oluyor haha senin sorman gerken soru 85 e pre audi alınırken bu nalet 3008 ne diye 135 bin ama işte sizdeki algı böyle işliyor ne diyelim geçirenler sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Şu forumda bu motora laf edenlerin çoğunun kullandığı araç 10 saniyede 0-100 yapamıyordur.

1.0 tfsi 0-100 9.9 saniye.

Arabayi 0-100' e ayarlamislar zaten 100'den sonra kagni gibi hizlaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    please go away here
  • Arkadaşlar akşam akşam iyi güldüm ama bence bu şahıs troll ve bizle kafa buluyo, yoksa dünya üzerinde herhangi bi insan evladı ciddi ciddi "pejo" ve skoda ile audi yi bir tutamaz. Yazım hatalarından bile belli cahilliği. Neyse, ölü taklidi yapalım belki gider

• arkadaslar gormezden gelin cevap verme zorunlulugu hissetmenize gerek yok. Bosuna sinirlerinizi yipratiyorsunuz.
    Ben de yarin avek ve esenyurt dogus otoya bakacagim. Listeye aliyorlarsa kapora verip yazilmayi dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trolleri beslemeyin arkadaslar konu dagildikca dagiliyor adminler direk banlasa bunlari kurtulacagiz.
    Arkadaslar tum turkiyede bitti mi araclar

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: stuff2

he doğru pejo 135 bin olunca o pre oluyo 85 audi olunca non pre oluyor haha senin sorman gerken soru 85 e pre audi alınırken bu nalet 3008 ne diye 135 bin ama işte sizdeki algı böyle işliyor ne diyelim geçirenler sağolsun.

Kardeş audi alalade bir alman firması, küçük çapta yani ancak pejo dediğin ise bir fransız devi.. Audinin yanından bile geçemeyeceği dizaynları, donanımları, motorları var.

Audi anca skoda seat ile aynı klima kapağını filan paylaşa dursun kendi çapında "ben premiyumum" desin araç kulislerinde herkes gülüyor bu söylemlere..

audi ne yahu fiyatı zaten 85 bin ederi bu o da tr'de ki premiyum algısına binaen yoksa clio ile denk araç bu a3'ler 20 yıldır aynı kasa vestel buzdolabı bile tasarımda geçti audiyi

"arkadaşın" imzasındaki üniversite de Harvard Üniversitesine 5 basar

yerseniz.

• yahu araba 1.6 tdi'dan iyi gidiyor. çekmez gitmez diyenler bence bizzat çekemeyenler :)
  • Bügün araç için ödemeyi yaptım fatura kesildi.. Ama aracı alamadım.. Her defasında gidiyorum A3 niyetine A4 alıyorum...

Tabi soracaksınız nasıl oluyor.. Bildiğiniz kağıt A4 efendim... Ama en azında üzerinde bişey yazıyor boşu değil.

Kasko 1700e geldi sürpriz oldu. 2400den aşağı teklif almamıştım.
  • Bu PI takısının anlamını çözebilen oldu mu yada öğrenen

PI matematikteki 3.14 olmasın audi a3 kasasının az üstü anlamında yenilik bazında kullanmış olabilirler mi?
  • Bildiğim kadarıyla durumu özetleyeyim;

VAG, 1.0 T motoru 1.2 T ların yerini almak üzere geliştirdi, performans isteyenler için 1.4 T lar devam edecek, 1.6 TDİ lerin yerini de 1.5 TDİ ların alması planlanmıştı, Golf 8 den itibaren 1.5 TDİ bekliyorum...

Golf' ü Avrupa' da epeydir 1.0 T motorla satmakta. A3' te bu motoru kullanmaya başlamasını, geri dönüşleri olumlu görmelerine bağlıyorum şahsen; ne de olsa Audi grubun 'Premium' markası. Burada aksini iddia eden tiplerin ciddiye alınır yanı yok; Dünya otomobil piyasasının tescillediği bir gerçekliği inkar etsen n' olur?, kimsin ki sen?...

Göründüğü kadarıyla bu yeni üç silindirli motorun, dört silindirli 1.2 T motorlardan fazlası var eksiği yok. Bu noktada belirtmek gerekir ki zaten 1.2 T motoru beğenmeyen/tercih etmeyen ciddi bir kesim vardı; onların 1.0 motoru da beğenmemelerini anlarım, sonuçta tercih meselesi; onlar için de mis gibi 1.4 ler devam edecek zaten, sorun nedir?...Yani piyasanın ''1.2 ler iyi idi 1.0 tu kaka'' gibi bir tepki vereceğini zannetmiyorum...

• shener kullanıcısına yanıt
    Hocam arabada izgara farlar gibi gorunur objelerde yapilan iyilestirmelere iliskin bir kisaltma. Facelift de diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen. facelift yani türkçesi makyaj.
    audi facelift yerine PI diyormuş yani product improvement
  • justinxnitsuj kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Sonunda bu PI muammasının ne demek olduğunu anlamış olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonofagun

Bügün araç için ödemeyi yaptım fatura kesildi.. Ama aracı alamadım.. Her defasında gidiyorum A3 niyetine A4 alıyorum...

Tabi soracaksınız nasıl oluyor.. Bildiğiniz kağıt A4 efendim... Ama en azında üzerinde bişey yazıyor boşu değil.

Hocam şimdiden aracınız hayırlı olsun. Kredi kampanyasının nisan ayında devam edip etmeyeceğiyle ilgili bir duyumunuz oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonofagun

Bügün araç için ödemeyi yaptım fatura kesildi.. Ama aracı alamadım.. Her defasında gidiyorum A3 niyetine A4 alıyorum...

hahahahahah

hayırlı olsun hocam

• quote:

quote:

Kardeş audi alalade bir alman firması, küçük çapta yani ancak pejo dediğin ise bir fransız devi.. Audinin yanından bile geçemeyeceği dizaynları, donanımları, motorları var.

Audi anca skoda seat ile aynı klima kapağını filan paylaşa dursun kendi çapında "ben premiyumum" desin araç kulislerinde herkes gülüyor bu söylemlere..

audi ne yahu fiyatı zaten 85 bin ederi bu o da tr'de ki premiyum algısına binaen yoksa clio ile denk araç bu a3'ler 20 yıldır aynı kasa vestel buzdolabı bile tasarımda geçti audiyi

3008 çok uyduruk ve çapulcu bir araç. Forumda boş yere goygoyu dönüyor maalesef.

Audi kalite olarak Peugeot'dan fersah fersah üstündür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• audi ile peugeot karşılaştırıldı bu forumda. daha da birşey demiyorum hakim bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okay88

quote:

Orijinalden alıntı: groll

İstanbul'da 1 tane sportback kalmıştı onuda biz aldık 85 e.Sedana 92.200 tl dediler.Kasım sonu diyorlar Sportback için.

Öncelikle hayırlı olsun aracınız. Araçla ilgili sürüş deneyimlerinizi paylaşır mısınız şanzuman, yakıt, vs. Gibi ?

Henüz teslim almadık salı günü alacağız
  • quote:

quote:

bende Pug kullanıyorum ama... ayıp oluyor şimdi... sonuçta premium... trolluğun alemi yok... Bizim forumlara alalım seni..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.