Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 0.59 oranında verilen kredi kampanyası kasım ayında da devam edecek mi peki . Kasımda yeni araçlar gelecek. Kredi kampanyası olmazsa çoğu kişi vazgeçilmez geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar lütfen konuyu başka noktalara çekmeyelim bence.

daha öncede sormuştum ama cevap gelmedi

a3 1,0 tfsi sedan ve hb için bayilerin verdiği son fiyat nedir?
  • hendrix789 kullanıcısına yanıt
    Başka yere çekildiği yok zaten, araçla ilgili konuşuyoru.
    Fiyatlar daha önceki sayfalarda yazıldı, sportback için 84 (Bulursanız) , sedan 92..

• Bugun makyajli kasayi ilk defa canli gordum. Cok begendim. Ufak sikintilarimiz var, bu hafta icinde cozersek annemin a1ini a3 yaparim

• İstanbul'da 1 tane sportback kalmıştı onuda biz aldık 85 e.Sedana 92.200 tl dediler.Kasım sonu diyorlar Sportback için.
  • Audi dünyanın her yerinde premium bir markadır. Aksini söyleyene gülerler. Audi orta segmentmiş vay be, Bmw, mercedes ve hatta Lexus ve Infinity gibi markalar da orta segment o zaman. Bahsettiğimiz araç Audi'nin giriş segmenti kabul ama Vw amblemiyle audi amblemi arasındaki prestij farkını kıyaslayamazsınız bile. Binlerce mühendis ve dünyanın en iyi yöneticilerini çalıştıran bu milyar dolarlık şirketler bu dediklerinizi düşünemiyor ama siz düşünüyorsunuz, bence burda harcanmayın

Derken aynı kişi şimdi de audiyle skoda'ya aynı demiş Kime neyi anlatıcaz ki adam daha premium yazmayı bilmiyor, her neyse.

1.0 tfsi motor kimilerine göre yetersiz kalabilir ancak %90 şehir içi kullanım yapan ve yılda 10-20 bin arası km yapanlar için ideal olacaktır. Yıllarca Amerika'da 2.5 hatta 3.5 L V6 araçlar kullandım ama ülkemizin şartları bu, ben de 1.2 tsi golf7'den bu araca geçiyorum. Golf7 de harika bi araç fakat eksiklerine rağmen bu fiyata bu araç çok iyi bir fırsattır. Ayrıca gırtlak dolu dediğiniz aynı fiyat aralığındaki golf7 comfortline ile bu araç aynı donanımlara sahip hatta bunun xenon artısı var.

Son olarak da, şahsen koltuk ve jant için mecburen dizel+sport pakete geçmek için fazladan 20-25 bin lira vermeye gerek görmedim. O paraları verdikten sonra temiz bi ikinci el 320i ed yi tercih ederdim. Herkesin fikrine ve seçimine saygı duymakla beraber bence bu araç bu fiyata güzel

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gguldal -- 27 Ekim 2016; 17:26:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: groll

İstanbul'da 1 tane sportback kalmıştı onuda biz aldık 85 e.Sedana 92.200 tl dediler.Kasım sonu diyorlar Sportback için.

Öncelikle hayırlı olsun aracınız. Araçla ilgili sürüş deneyimlerinizi paylaşır mısınız şanzuman, yakıt, vs. Gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gguldal

Audi dünyanın her yerinde premium bir markadır. Aksini söyleyene gülerler. Audi orta segmentmiş vay be, Bmw, mercedes ve hatta Lexus ve Infinity gibi markalar da orta segment o zaman. Bahsettiğimiz araç Audi'nin giriş segmenti kabul ama Vw amblemiyle audi amblemi arasındaki prestij farkını kıyaslayamazsınız bile. Binlerce mühendis ve dünyanın en iyi yöneticilerini çalıştıran bu milyar dolarlık şirketler bu dediklerinizi düşünemiyor ama siz düşünüyorsunuz, bence burda harcanmayın

Derken aynı kişi şimdi de audiyle skoda'ya aynı demiş Kime neyi anlatıcaz ki adam daha premium yazmayı bilmiyor, her neyse.

1.0 tfsi motor kimilerine göre yetersiz kalabilir ancak %90 şehir içi kullanım yapan ve yılda 10-20 bin arası km yapanlar için ideal olacaktır. Yıllarca Amerika'da 2.5 hatta 3.5 L V6 araçlar kullandım ama ülkemizin şartları bu, ben de 1.2 tsi golf7'den bu araca geçiyorum. Golf7 de harika bi araç fakat eksiklerine rağmen bu fiyata bu araç çok iyi bir fırsattır. Ayrıca gırtlak dolu dediğiniz aynı fiyat aralığındaki golf7 comfortline ile bu araç aynı donanımlara sahip hatta bunun xenon artısı var.

Son olarak da, şahsen koltuk ve jant için mecburen dizel+sport pakete geçmek için fazladan 20-25 bin lira vermeye gerek görmedim. O paraları verdikten sonra temiz bi ikinci el 320i ed yi tercih ederdim. Herkesin fikrine ve seçimine saygı duymakla beraber bence bu araç bu fiyata güzel

Saygılar

• çok sürünceme de kaldım bu araca karşı bi taraftan bu fiyata bu fırsat kaçmaz diyorum öbür taraftan da aracın fiyatı 112 binden 84 bine inmiş; bu fiyat düşüşünün amacını sorguluyorum. kafam oldukça karışık alan veya kullanan daha fazla arkadaş biraz daha fazla yorum yapsa çok daha yararlı olur benim gibi arkadaşlar için.

bir de konuştuğum kişiler bu motor hakkında 1-2 yılda bir sıkıntı çıkarmaz ancak bu hacimden yüksek iş çıkarmak istendiği için uzun vadede motorda sıkıntı oluşturabilir diyorlar, bu konudan anlayan arkadaşlarda varsa bizi aydınlatabilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f1dr -- 27 Ekim 2016; 17:54:36 >
  • arkadaşlar,

dizel sedanlarda indirim var mıydı? fiyat alan var mı?
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    İndirim miktarıni bilmiyorum ama dizel de 50.000 tl 36 ay Yüzde sıfır faizli kredi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Ynsbrc

İndirim miktarıni bilmiyorum ama dizel de 50.000 tl 36 ay Yüzde sıfır faizli kredi var

dize sedan 114 bin

dizel hb cam tavanlı 110

pi sedan 92.100
    pi hb 83750 (kasım ayını bile satmışlar aralıkta gelmeyebilir dediler)
  • Bende doğuş oto ile görüştüm kasım ayında kota açılacak dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ynsbrc

Bende doğuş oto ile görüştüm kasım ayında kota açılacak dediler.

kota olur kredi oranı da o şekilde kalırsa...
    yeni civic alacaktım 86 bine. 84 verip 1.0 a3 almak daha mantıklı olacaktır dıye dusunuyorum
    Bencede mantıklı olur. Bende aracımı satıp alacağım. Sadece kredi durumu devam edecek mi diye sormadım onuda yarın öğrenirim. Normalde 31 ekime kadar diyordu ya hadi bakalım

• Audi'nin prestiji bence BMW'den iyi. Bir kere süpersporu yıllardır var. Bmw taze girdi. Ayrıca ne kadar taşralı cebine 3 kuruş koyarsa BMW'ye koşuyor.

• bir diğer merak ettiğim husus sanzıman arıza olayı.
    bundaki sanzıman dsg ile aynı ise sorun olacaktır diye düşünüyorum.
    eğer fark varsa biri söylerse güzel olur. çevremde herkes dsg den sorun yaşadı (2009-2013 audiler dahil)
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Audi premium değil diyen,daha premium yazmasını bilmeyen cahillere boşuna çenenizi yormayın arkadaşlar he deyin geçin. Büyük ihtimalle bmw fanboyu bu arkadaş.

Bu arada sana ekmek çıkmaz burdan koçum. Hadi başka kapıya.

20 bin km a6 da kullandım. Bir sorun oluşmadı o km de de olmasını beklemezdim zaten. S tronic ilerleyen km lerde ne gibi sorunlar çıkarabilir bilmiyorum ama eski multitronic şanzımanlar çok sağlamdı.

• slayerxp kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bekliyorum yorumunuzu.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.