Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: lizardking34 , lizardking34
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: stuff2

he doğru pejo 135 bin olunca o pre oluyo 85 audi olunca non pre oluyor haha senin sorman gerken soru 85 e pre audi alınırken bu nalet 3008 ne diye 135 bin ama işte sizdeki algı böyle işliyor ne diyelim geçirenler sağolsun.

Kardeş audi alalade bir alman firması, küçük çapta yani ancak pejo dediğin ise bir fransız devi.. Audinin yanından bile geçemeyeceği dizaynları, donanımları, motorları var.

Audi anca skoda seat ile aynı klima kapağını filan paylaşa dursun kendi çapında "ben premiyumum" desin araç kulislerinde herkes gülüyor bu söylemlere..

audi ne yahu fiyatı zaten 85 bin ederi bu o da tr'de ki premiyum algısına binaen yoksa clio ile denk araç bu a3'ler 20 yıldır aynı kasa vestel buzdolabı bile tasarımda geçti audiyi

3008 çok uyduruk ve çapulcu bir araç. Forumda boş yere goygoyu dönüyor maalesef.

Audi kalite olarak Peugeot'dan fersah fersah üstündür.

Eski 3008 den bahsediyorsaniz olabilir ama yeni 3008 e bu lafı ettiyseniz, mesela uyduruk gibi, ya arabayi henuz icelemediniz, incelediyseniz yorumunuz çok mantıklı olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: stuff2

he doğru pejo 135 bin olunca o pre oluyo 85 audi olunca non pre oluyor haha senin sorman gerken soru 85 e pre audi alınırken bu nalet 3008 ne diye 135 bin ama işte sizdeki algı böyle işliyor ne diyelim geçirenler sağolsun.

Kardeş audi alalade bir alman firması, küçük çapta yani ancak pejo dediğin ise bir fransız devi.. Audinin yanından bile geçemeyeceği dizaynları, donanımları, motorları var.

Audi anca skoda seat ile aynı klima kapağını filan paylaşa dursun kendi çapında "ben premiyumum" desin araç kulislerinde herkes gülüyor bu söylemlere..

audi ne yahu fiyatı zaten 85 bin ederi bu o da tr'de ki premiyum algısına binaen yoksa clio ile denk araç bu a3'ler 20 yıldır aynı kasa vestel buzdolabı bile tasarımda geçti audiyi

Yaw he heee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende 2hafta önce 1.0 sb aldım ama sormak istediğim bişeyler var,öncelikle kırmızı ışıkta bekleyip start stop aktifken ayağımı frenden çeker çekmez gaza bastığım zaman çok değişik bir ses çıkıyo, abs çalışıyor gibi, birde benim arabada fanlar girip çıkmalı değil ama dizel makyajlı kasalarda girip çıkmalı bu dikkatimi çekti, benzer problemleri yaşayan varmı merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carillon613 -- 28 Ekim 2016; 13:36:37 >
  • funkmaster kullanıcısına yanıt
    Maşallah süper ya. Benim 1.4 140hp leon un 120 yaptığı devirde 127 km yapıyor.
    Allah kaza bela göstermesin hocam.
    Darısı başımıza :)

• quote:

Orijinalden alıntı: halil759

quote:

Orijinalden alıntı: sonofagun

Bügün araç için ödemeyi yaptım fatura kesildi.. Ama aracı alamadım.. Her defasında gidiyorum A3 niyetine A4 alıyorum...

Tabi soracaksınız nasıl oluyor.. Bildiğiniz kağıt A4 efendim... Ama en azında üzerinde bişey yazıyor boşu değil.

Kasko 1700e geldi sürpriz oldu. 2400den aşağı teklif almamıştım.

Hocam şimdiden aracınız hayırlı olsun. Kredi kampanyasının nisan ayında devam edip etmeyeceğiyle ilgili bir duyumunuz oldu mu?

Nisan ayına çok var o zaman fiyat oynar zaten.. kredi kampanyalarını bilemiyorum.

Bu arada kredi rehinli bir kredi, satış enasında bu rehni kaldırmak gerekiyor galiba.. Bilen var mı ?

• sonofagun kullanıcısına yanıt
    Hocam pardon nisan nereden cikti kasim yazacaktim:)

• aracım var satarsam bnde alacagım 1.6 dsg dizel full aracım( 2014 model ilan no 355435948)

• Söylenenler doğruysa, €'nun 3.40'ı geçmesi de ne yazık ki fiyati arttıracaktır.
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    git premium nedir araştır öyle gel
  • Arkadaslar sedan icin 93.000 hb icin 86.000 tl fiyat aldim nasil arkadaslar 86.000 den 1 tl inmiyor bayii

• Sedan icin 92 bin sportback icin 84 bin fiyat veren bayiler var hocam. Bence arac bulabilirseniz baska bayilere yönelin. Ayrıca euro 3.40ı geçti umarım hemen fiyat artmaz.

• bugun aveke gittim. kasim sonuna kadar olan kotalar dolmus. listeye yazdırayım dedim onda da listede epey bir insan var kota ne kadar gelir bilinmez onlardan geri cevirmek durumunda kalabiliriz diye listeye de yazdıramadım. kasım başı gibi kotanın belli olacagını soylediler, tekrar bir soracağım. bu arada istanbulda hangi bayiler listeye devam etmekte bilen var mı?

alanlara da bir iki sorum olacak. bu arabanın standart donanımlarının olduğu bir liste yok internette. bugun araca bakarken dikkat etmedim ama sonradan aklıma geldi. dikiz aynaları ısıtmalı mı? geri vitese takıldığında sağ ayna aşağı doğru geliyor mu?
  • Audi iyice kendini bozdu. Eskiden olsa kesinlikle premium derdim ama şuan premiumluk neyi kaldı bilmiyorum. Motor desen bütün alt markalarıyla paylaşıyor. Malzeme desen öyle. Bir tek yalıtım mı premium yapıyo bi markayı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgattt

bugun aveke gittim. kasim sonuna kadar olan kotalar dolmus. listeye yazdırayım dedim onda da listede epey bir insan var kota ne kadar gelir bilinmez onlardan geri cevirmek durumunda kalabiliriz diye listeye de yazdıramadım. kasım başı gibi kotanın belli olacagını soylediler, tekrar bir soracağım. bu arada istanbulda hangi bayiler listeye devam etmekte bilen var mı?

alanlara da bir iki sorum olacak. bu arabanın standart donanımlarının olduğu bir liste yok internette. bugun araca bakarken dikkat etmedim ama sonradan aklıma geldi. dikiz aynaları ısıtmalı mı? geri vitese takıldığında sağ ayna aşağı doğru geliyor mu?

bugun bende avekteydım. aynı seylerı bende duydum.

bu arada aralık ayına kadar araba yokmus.
    kredi kampanyası devam edecek ama arabaya zam gelecekmıs tahmını fıyat 88 88.5
    haberınız olsun

• av.ak kullanıcısına yanıt
    Daha önce yazmıştım zaten satış temsilcisinin söylediği euro 3.40 ı geçerse kur 3.15 ten hesaplanır, aracın fiyatı 89 civarında olur dedi
    Şu anki durum da o sanırım..

• Klasik Doğuş Otomotiv satış stratejileri, araç aralıkta gelecekmis kur 3.40 i geçerse 89 olacakmış, inanmayın şu an ellerinde 2-3bin adet 1.0tfsi stronic vardır kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Klasik Doğuş Otomotiv satış stratejileri, araç aralıkta gelecekmis kur 3.40 i geçerse 89 olacakmış, inanmayın şu an ellerinde 2-3bin adet 1.0tfsi stronic vardır kesinlikle.

hocam bence de vardır ama adamlar kota kota satıyor işte. almak istiyorsun listeye bile yazılamıyorsun saçma bi durum
  • Bende bugun aracimi teslim aldim. Istanbulda arac bulamayinca Canakkale Avek'ten almak nasip oldu. Bahaneyle Canakkaleyi de gorduk. Satis danismani Alper bey ve diger calisanlar cok kibar. Burada arada bir Dogus grubuna laf ediliyor hakli olarak ki Istanbulda ben de neredeyse bayiden kovuldum. Gonul rahatligiyla Avek Canakkaleden arac alabilirsiniz.

Gelelim araca. D modunda vites araliklari cok kisa ama sakin kullanan suruculer icin problem teskil etmeyecektir. S modda arac 140 seviyesine kadar yeterknce canli. 400 km'de 6,5lt/100 km degerle Istanbula indim. Bunun icinde yaklasik 1 saatlik dur kalk Istanbul trafigi de var. Uzun yolda cruise kontrol eksikligi hissediliyor. Koltuklardan bahsedildi. Design paketteki koltuklar daha iyi elbet ama ben bir eksiklik hissetmedim. Konfor ve sessizlik acisindan arac beni yaniltmadi. Test surusu yapmadan almis olmama ragmen ciddi manada memnun kaldim.

Premium marka degil gibi laflar edildi. Bence audi mercedes ve bmw her zaman kalitesini hissettiriyor. Konsol tasarimi ve MMI arayuz bence basarili. Uzun vadeyi bilemem elbet ama bu yolculuk ve sehir ici kullanim acisindan arac beni mutlu etti diyebilirim.

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: mortalivy

Bende bugun aracimi teslim aldim. Istanbulda arac bulamayinca Canakkale Avek'ten almak nasip oldu. Bahaneyle Canakkaleyi de gorduk. Satis danismani Alper bey ve diger calisanlar cok kibar. Burada arada bir Dogus grubuna laf ediliyor hakli olarak ki Istanbulda ben de neredeyse bayiden kovuldum. Gonul rahatligiyla Avek Canakkaleden arac alabilirsiniz.

Gelelim araca. D modunda vites araliklari cok kisa ama sakin kullanan suruculer icin problem teskil etmeyecektir. S modda arac 140 seviyesine kadar yeterknce canli. 400 km'de 6,5lt/100 km degerle Istanbula indim. Bunun icinde yaklasik 1 saatlik dur kalk Istanbul trafigi de var. Uzun yolda cruise kontrol eksikligi hissediliyor. Koltuklardan bahsedildi. Design paketteki koltuklar daha iyi elbet ama ben bir eksiklik hissetmedim. Konfor ve sessizlik acisindan arac beni yaniltmadi. Test surusu yapmadan almis olmama ragmen ciddi manada memnun kaldim.

Premium marka degil gibi laflar edildi. Bence audi mercedes ve bmw her zaman kalitesini hissettiriyor. Konsol tasarimi ve MMI arayuz bence basarili. Uzun vadeyi bilemem elbet ama bu yolculuk ve sehir ici kullanim acisindan arac beni mutlu etti diyebilirim.

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

Alt devirlerde motor nasıl 1-2-3 viteslerde mesela, birde rolantide titreşim varmi.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.