Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fozix

aracımı pazartesi teslim alacagım arabanın eksiği

hız sabitleyici 1000 tl
    cam filmi 600
    ses sistemi 2500 tl
    geri kamera 750-250 tl
    on kamera 150 tl
    paspas 250 tl

aşağıdaki ilaveleri de yspınca tadından yenmeyecek kovama gelir
    toplam bu donanımlarla hb aracım 90 bin e gelecek

Ses Sistemi için fiyat nerden aldınız ve yapılan ses sistemi nedir ?
  • ses alpine spc300 a3 modeli ozel olarak uretilmis fakat 2013 oncesi icin bu nedenle olmuyor

ses sistemi a3 b&o 8000 e takiyorlar( disarda) premium sound yeterli olacaktir arastiriyorum takan var mi piyasada bilmiyorum

3m bende yaptirmsyo dusunuyorum acik bir renk

hiz sabitleyici ender elektronik fiyati fakat bursa dogus yaklasik 1000-1300 dedi

acc. disarda 4000 istiyorlar

hayalet ekran 2000 €

paspas servisten alirim zira 3d paspaslari kullanan biri olarak daha sonra sacma sapan sekil aliyor 100 tl fark icin degmez

hatta 200 tl gibi bir rakama wireless telefon ekranini aracin ekranina aktaririm boylece apple car play ugrasmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ses alpine spc300 a3 modeli ozel olarak uretilmis fakat 2013 oncesi icin bu nedenle olmuyor

ses sistemi a3 b&o 8000 e takiyorlar( disarda) premium sound yeterli olacaktir arastiriyorum takan var mi piyasada bilmiyorum

hiz sabitleyici ender elektronik fiyati fakat bursa dogus yaklasik 1000-1300 dedi

hayalet ekran 2000 €

paspas servisten alirim zira 3d paspaslari kullanan biri olarak daha sonra sacma sapan sekil aliyor 100 tl fark icin degmez

hatta 200 tl gibi bir rakama wireless telefon ekranini aracin ekranina aktaririm boylece apple car play ugrasmam

Ses sistemi kendi makyajsız aracım için düşünebilirim fakat 8000 TL gibi fiyatlar da vermem bu araç için(Fabrika çıkışli olmadıkça)

200 TL gibi bir rakama wireless işini nasıl halledeceksiniz?
    Makyajlı araçları AMI portuyla mı geliyor ki?

AMI Port
    AMI için kablo
    AirPlay destekli wireless Reciever
    Reciever için güç kabloları

AMI port olsa bile 200 TL ile bitmez gibi.

• quote:

ses alpine spc300 a3 modeli ozel olarak uretilmis fakat 2013 oncesi icin bu nedenle olmuyor

hayalet ekran 2000 €

selamlar, 200 liralık wireless telefon dediğiniz şey mirrorlink sanırım. nerede yapılıyor bu işlem? doğuş yapmıyor çünkü.
    cc fiyatı çok iyiymiş, doğuş bursa'yı arayayım ben, 1000'e yapsınlar :)

• İzmir Eröz cruise control için 1600 Tl fiyat veriyor. 1000Tl olursa süper olur. Hatta burda toplanalım toplu fiyat alalım gidelim yaptıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ynsbrc

seramik kaplama 5 yıl ömürlü en kalite ürün 1.250 tl tavan siyah kaplama 600 tl 10 yıl garantli on cam hariç cam filmi ise 700 tl süresiz garantili olacak şekilde tek bir yerden fiyat aldım. Araştırsam daha ucuza da bulabilirim. Ayrıca servise hiç sormadım belki onlar daha uygun fiyata yapar.
    Yarın servise gidip bende kapora yatıracağım inşallah. Kasım ayının birinde kotalar açılacak. Gelmesi kasımın ortası en geç sonuna dediler. Bir diğer önemli husus kur farkı kur yüksek kalırsa 3 bilemedin en az 4 bin zamlanir araçlar. O zamanda alınır ama bu sefer verdiğin fazla para senin gözüne batar düşüncesindeyim.
    Bakalım kısmet . Tabiki öncelikle bugün gelecek 3 alıcıdan birinin elimde bulunan aracı alması bu ideallerime başlamak için ilk adım olacak

Fiyatları nerden aldınız? Ankara'ya yakınsanız seramik koruma CeramicPro LLumar ürününü 1100 tl ye yapıyorlar forumda da konusu var. Cam tavan siyah kaplama ise ne kalitede ürün kaplarlarsa kaplasınlar o kadar uçuk fiyata çekemezler. Ben orjinal 3mi satıyorum metresini 15tl+KDV den ve piano black diye geçer piyasada en çok kullanılan üründür. Cam filmini de LLumar marka çektirseniz dahi 350 TL ye çekiyorlar ön cam hariç. Fiyatlar çok fahiş geldi bana, tabi sizin kararınız.

• Dün gece sportback ile 400 km yol yaptım. Sonra golf7 comfortline a geri döndüm.

Golf7 ile arasında dağlar var bu konuda bir anlaşalım. Kesinlikle A3 daha iyi.

Şanzıman ve 1.0 motor çok iyi ayarlanmış. Kesinlikle küçük motor bu araba demiyorsunuz yolda. Uçup kaçmak değilse derdiniz fazlasıyla tatmin ediyor.

Uzun yolda 100 120 bandında geldim. 5.5 yaktı araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

İzmir Eröz cruise control için 1600 Tl fiyat veriyor. 1000Tl olursa süper olur. Hatta burda toplanalım toplu fiyat alalım gidelim yaptıralım

bence de, o paraya yaparlarsa süper olur, hatta baskı kuralım yapsınlar
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Evet fiyatlar çok üst band seviyesinde

• uzersoy U kullanıcısına yanıt
    Ne gibi farklar var, açarsanız iiyi olur. Benim gibi golften geçecekler için çok faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzersoy

Dün gece sportback ile 400 km yol yaptım. Sonra golf7 comfortline a geri döndüm.

Golf7 ile arasında dağlar var bu konuda bir anlaşalım. Kesinlikle A3 daha iyi.

Şanzıman ve 1.0 motor çok iyi ayarlanmış. Kesinlikle küçük motor bu araba demiyorsunuz yolda. Uçup kaçmak değilse derdiniz fazlasıyla tatmin ediyor.

Uzun yolda 100 120 bandında geldim. 5.5 yaktı araç.

uzun yolda o hızlarda zaten yakmıyor çoğu araba..Ortalama 20-25 kmh hızlarda ne yakıyor trafikte ona bakmak lazım..
  • işallah Golf 7 1.4 150 araç değildir yine 1.0 1.4 motoru karşılaştırma faicası yaşamayız bu motorda ilk kullanımda aracın kaliteli yol tutusundan bir şey farkettirmiyor olabilir bu motorla daha 30000 ve üstü yapılsın bakalım ilk günkü tepkiler yine verilecekmi
  • cc dısarda 1000 tl servis danısmanı 1000 gibi olur diye tahmin etti pazartesi kesin rakam verecekler

250 wriless dediğimi yaptığımda sizlere nasıl yapılır konusu açıp anlatacagım tam olarak apple carplay degil telefon ekranı ekrana yansıyor

ses sistemi araştırıyorum az once İngiltereye sordum ( seyahat için gidecegim) sonradan getirtemiyoruz dedi normalde opsiyon olarak 2600 tl ye satılıyor eger bulursam düşünmeden alır taktırırım bi yerde

cc için enderelektronik var birde bursada yapacak bir arjadaş var olmadı onda yaptıracagım servis 1000 tl üstüne 1 tl koysun yaptırmam .zaten gıcıgım dogusun servisine

bu arada a3 ses sistemi ile ilgili arastırmalara devam edelim zira aracın bana gore en eksik yanı bu

bnde leon var tartısmasız 3 kat falan daha kaliteli ses var ha bazı şarkılarda kapılar patlıyor o da seatın yalıtım dandikliğinden

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    İç mekan daha kaliteli geldi bana. Ama golf 7 satıp zarar ederek alınır mı emin değilim.

Direksiyon da golf7 ye göre daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzersoy -- 29 Ekim 2016; 17:01:03 >
  • westlıne W kullanıcısına yanıt
    Golf7 1.6 tdi ile karşılaştırdım.

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Şehir içi 30 40 50 aralığında dur kalklı 40 kilometre gittim. 6.2 civarında ortalama olmuştu İstanbul'da.

• uzersoy U kullanıcısına yanıt
    Kaliteden daha çok sürüş karakteriyle ilgili sormuştum aslında :)
    Zarar etmek mantıksız tabi, golfe makyaj geleceğini ve a3 ü makyajlı aldığımızı düşünürsek mantıklı olabilir.

• Bu yeni ÖTV zam hikayesi var sanırım kasım bitmeden aralık gelmeden gelecek yeni ÖTV zamları?
    Sizce audi bu zamlardan etkilenirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzersoy

Şehir içi 30 40 50 aralığında dur kalklı 40 kilometre gittim. 6.2 civarında ortalama olmuştu İstanbul'da.

dizelden daha az yakıyormuş o zmn boşuna dizel almaya gerek yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Birkaç fotoğraf koyayım.

Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.