Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fozix

kredi oranı söyledi ama kredi ile ilgilenmediğim için çok umursamadım

araç ses sistemi iyiymiş yanlız çok high end değil ama kötü de değil zaten b&o ses sistemi 8000 tl istiyorlar

trim sesi sıfır
    motor sakin istersen sakin atik istersen atik

koltuk anlatıldıgı gibi dandik degil hatta konforlu

motor sesi yok yakıt verisi için çok erken

audi paspas aldın servisten 250 tl hakkını veriyor kaliteli

geri görüş takacağım , gizli özellikler, cam filmi , hız sabitleyici , kaput filmi

bunlarla 10 num 5 yıldız olacak

5000 tl zam gelmiş hesapladım 1 yıllık benzin masrafım :)

havuz paspas mı aldınız 250 tl çok iyi fiyat ben 400 diye almamıştım.
    dışardan l.locker 130 tl ye aldım

• Bu zam olayı Sedan araçları da vurmuş mudur acaba?
    Gerçi zamdan ziyade kredi oranı değişirse o da çok kötü olacak. Bu durumda cazipliğini yavaş yavaş yitirmeye başlıyor.

HB alalım dedik araç bulamadık, zorlayalım biraz daha Sedan alalım dedik, şimdi bir de zam çıktı. Bir de ötv bindirsinler de tam olsun bari :D
  • Kredi faiz oranı 0.59 dan 0.79 a yükselmiş arkadaşlar bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aralık ayına kaldı iş anlaşılan
  • Paspas için orjinaller pahallı sanırım.
    Malum sitedeki aşağıdaki ürünler işimizi görür mü?
    İlan No: 359342819 358433657

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servantesy -- 2 Kasım 2016; 9:55:34 >
  • servantesy kullanıcısına yanıt
    2 katı hatta 3 katı dahi olsa orjinal öneririm.
  • fozix F kullanıcısına yanıt
    Geri görüş kamerasını sonradan ekleme şansımız olduğunu bilmiyordum. Nerede taktırmayı düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbad34

Kredi faiz oranı 0.59 dan 0.79 a yükselmiş arkadaşlar bilginiz olsun

Ne diyorsunuz, 92 bin araç fiyatı, faiz oranından dolayı 2.500-3000 tl lik bi toplam fark çıkıyor 50 bin tl 36 ay vadeli kredide. Bu şartlarda alınır mı?
    Ayrıca ötv si bu aracın değişmeyecek arkadaşlar...
  • Yıl sonunda faiz oranını en dibe çekeceklerdir, araç fiyatı hakkında bir şey diyemem ama 92.000 tl civarını bilenler daha fazla fiyat verip almazkar, onlarda şuanki gibi satamaz zaten. Bayiler yıllık kotaları doldurmak için zararına bile verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Yıl sonunda faiz oranını en dibe çekeceklerdir, araç fiyatı hakkında bir şey diyemem ama 92.000 tl civarını bilenler daha fazla fiyat verip almazkar, onlarda şuanki gibi satamaz zaten. Bayiler yıllık kotaları doldurmak için zararına bile verirler.

Bayinin dediği kadarıyla söylüyorum, yeni gelecek araçlar en az 3.500 tl zammla satılacakmış, faiz oranı da ne olur bilinmez...
  • Bugün bayiyi aradım, kapora verdiğim SB araç en erken 20 kasım gibi gelirmiş. Şu an için yaklaşık 3 bin tl zam gelmiş (86.700), gelince kur az olursa o kurdan veririz dediler. Ancak Ötv yasa düzenlemesi o zamana kadar çıkar mı, çıkarsa beni kötü etkiler mi bilemiyorum. Olmadı başka araç bakabilirim ötv yüzünden.
  • Bayinin talebi arttırmak için böyle söylemesi çok normal bence. Bugünlerde kurun böyle olması çok normal, Fed faiz kararını açıklamadı, 6 gün sonra Abd başkanlık seçimleri vs. Bunlar çok etkiliyor.

Alacak arkadaşlar bence heyecana kapılmasın ötv vurmadığı sürece bir etkisi olmaz. Hem bankalar ihtiyaç ve taşıt kredi oranlarını da düşürdü bundan bizler nasibimizi çok güzel alacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 2 Kasım 2016; 14:14:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Bayinin talebi arttırmak için böyle söylemesi çok normal bence. Bugünlerde kurun böyle olması çok normal, Fed faiz kararını açıklamadı, 6 gün sonra Abd başkanlık seçimleri vs. Bunlar çok etkiliyor.

Alacak arkadaşlar bence heyecana kapılmasın ötv vurmadığı sürece bir etkisi olmaz. Hem bankalar ihtiyaç ve taşıt kredi oranlarını da düşürdü bundan bizler nasibimizi çok güzel alacağız.

Şuan bu araç aslında alınır bence seçimde kim kazanırsa kazansın döviz yükselecek, aralıkta fedin faiz artıracağı kesinleşti zaten.
    Bu arada Bmw de sıfır faiz kampanyası başlatmış, benzinli otomatik 1.18i aracı 105 bine veriyoalr 50 bine kdr 24 ay sıfır faiz varmış...
    Şuan doğuşun 0,59 faizi devam etseydi bugün almıştım arabayı, dün bitmiş kampanya şansıma edeyim

• M_K_B kullanıcısına yanıt
    Orjinaline 258tl dediler. Internette satilan L.Locker Audi A3 2013 ve Sonrası 3D Havuzlu Paspas ile ayni sanirim.
  • 0,89 olmuş faizler maalesef Arttırmışlar hemen
  • gelen zamlardan sonra sicak firsatlar konularinda ki gibi hissettim.

ihtiyaciniz olmasa da urunun fiyati uygundur
    urunu sepete eklersiniz fakat keske stok bitse de almasam diye ikilemdesinizdir
    ve de stok biter para cepte kalir mutlu olursunuz :)
  • Güncel bir bilgi vereyim.
    3 hafta evvel 1.0 SB için Doğuş masalağa kaparo vermiştim. Aracın fiyatı o an 84.5 idi. Araç kasımda gelecek denildi ve fiyat sabitlemesi yapılmadı.
    10 dk evvel maslak doğuştan müşteri temsilcisi aradı. Araç 5 Kasımda gemiden iniyor 6 Kasımda gümrüğe giriyor dedi. Gümrüğe girdiği gün kur ne ise aracın fiyatı o kurdan hesaplanacak.
    Reel kur 3.45 ve üzeri ise aracın fiyatı: 89.300 olacak. Kur 3.40 altına gerilerse fiyat 86.700 olacak. bu saatten sonra 84.5 diye bir fiyat zaten olmayacak diye cevap aldım. (2.99 kur kampanyası ekimde bitti)
    E stokta 92 ye sedan var bu fiyata nasıl satacaksınız dedim, onlarda tükenmiş, şuanda Doğuş maslakta hiç sedan yok dendi.
    Pazartesi günü nihai fiyat için arayacaklar eğer fiyat 89.300 olursa ben vazgeçeceğim, sıramı isteyen birisine verebilirim bu durumda.
    Son durum budur. Yarın Borusana gidip onlarda kur farkından dolayı bir artış olup olmayacağını soracağım.
    Yılın son 2 ayına girdik, en çok kampanyanın olması gereken bu dönemde hiç hoş olmadı bu kur artışı.

• erolh E kullanıcısına yanıt
    siranizi vermenize gerek yok.zaten o fiyata cikildiginda secenek cogaliyor ve herkes iptal edecektir siparisi.
  • Malesef öyle görünüyor. Daha önce Kasımın ikinci veya üçüncü hastası gelir dedikleri araçlar nedense bu hafta geliyor.
  • Benim aracım da haftaya gelecek, bu fiyatlarla ben de %99 iptal ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.