Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapora verdim bekliyorum. Degil 89, 86 olursa bile vazgecerim. Talep cok oldu diye kafalarina gore iki bin zam yapiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaparo verenler, ortak hareket edelim derim. Birden talep düşerse panik yaşarlar. Zaten ekonominin durumu ortada, araç almak için değil satmaları için çaba sarfetmeleri lazım.
  • kapora verenler fiyatın zamlandığını öğrendikten sonra iptal ederlerse kaporaları geri alabiliyorlarmı?
  • Bugün aldığım cevap ayın 6/7 si gibi geliyor fiyat 88 bin.
  • 88 bin'i neye istinaden verdiler. Bana söylenen 86.700 veya kur 3.45'in üzerinde ise 89.300
    Doğuşoto Maslak.
  • Neye istinaden bende bilmiyorum.Sanırım araç ellerine geldiğinde kesin fiyatı öğrenebileceğim.
  • Kaporaların tamamını geri alabiliyorsunuz. Kanuni hakkınız.
  • Araçlar 6 kasımda gelecek sanırım kur 3.45 i geçerse 3.18 den 89300 e geliyor kredi oranları da yükseldi kasko garanti uzatma trafik sigortası kredi faizi maliyeti derken araç 100 bin i geçiyor cazibesi kalmadı artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracın faturası ortada, fazlasını vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 2 Kasım 2016; 16:51:38 >
  • Bu da kendisi

• funkmaster kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın..

• erolh E kullanıcısına yanıt
    Aracin fiyati ortada, kesinlikle 84000 tlden fazla vermeyi dusunmuyorum. 18 ekimde kaporayi yatirdim, benden sonra arac aramaya baslayip su anda araci kullananlar var. Fiyat yukselince cogu kisinin vazgececegini dusunuyorum. Dun aveke gittim, aralik ayina kadar gelecek butun araclar satildi, aralikta arac gelir mi gelmez mi belli degil dediler. Bu arada araclar NEPTUNE GALENE gemisiyle gelecek. Gemi su anda koper limaninda, 1 haftaya kadar gelmis olur buyuk ihtimalle.

• Bütün araçlar satıldı dedikleri, sizin benim gibi 84.500'e kaparo verenler. Vazgeçtiğimiz taktirde birçok araç boşa çıkar. Bukadar sırada bekleyen kişi de birdaha bulmaları zor. Keza avantajını yitiriyor fiyat.
    Bu arada sizdeki istihbarat da sağlammış. Gemi adı , şuanki lokasyonu falan :)
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Tutan arabanın hemen fiyatı şişiyor. Saçma bir piyasa var.

Eksikleri de tamamladım mı kafam rahat.
  • Arkadaşlar Yeni Sevkiyatta muhtelemen Yeni Q2 yeni A5 GELİP İLK YÜKSEK FAHİŞ FİYATLARDAN SATACAKLAR ANLADIĞIM KADARI İLE VDF FAİZLERİ DE YÜKSELTİMŞ AUDİ YILSONUNA KADAR SATIŞ KOTASINI YENİ İKİ MODELDEN KARŞILAYACAK MAKYAJLI A3 SATIŞ MİSYONU BİTMİŞ OLDU FİYAT YÜKSELTTİLER AUDİ BAYİLERİ MAKYAJLI A3 1.0 98 BİNE VERİYORLARDI TALEP OLMAYINCA ELLERİNDE ARAC KALDI 2 HAFTA SONRA BİRDEN NE OLDU DA 84 BİNE VERMEYE BAŞLADILAR YAKLASIK 15 BİN FARKLA STOK BİTTİ O ZAMANDA KUR YÜKSEKTİ ŞİMDİ DE BAHANELERLE ZAMLI DİYORLAR BİRAZ BEKLEMEK LAZIM ARALIK SONU GİBİ YİNE BİRDEN BİRE İNDİRİM YAPARLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westlıne -- 2 Kasım 2016; 17:34:3 >
  • sedan için zamlı fiyat ne olacak?
  • Bu adamlar neyin kafasini yasiyor. Arabalarin yil sonuna dogru daha ucuzlamasi gerekirken kaldi ki dun tum faizlerde indirim yapilmis iken bana bugun verilen fiyatlar 87-89 , yani ortalama 4 bin zam. Akillilar faiz oranlarini yukseltmisler o da 4 bin oldu 8 bin... Hic gerek yok arkadaslar , forumu kapatip evlerimize dagilabiliriz.. Şaka bir yana, cazibesi kalmadi benim gibi kredili kismi ile faydalanacaklarin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabada siyahı tek geçerim.Çok asil görünüyor Maşalllaaaahhhh.İyi günlerde kullanınız.
  • 84 e alanlara hayırlı olsun.

faiz oranı yükseldi. arabaya 4-5 bin tl zam geldi.
    1.4tsi dsg parasına a3 alınmaz.
  • Doğusu savunmuyorum ama kur son bir haftada çok arttı.Sabah buraya yazarken 3.44 iken şuanda 3.46'yı da aşmış durumda. Bütün arabalara belli bir oranda kur farkı gelecekse fiktif olarak araçların değerleri çok değişmiyor olacak. Ancak Faiz artışını anlayamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.