Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tutan ürün zamlanır, iki iki dört. yapılan hareket çok normal. babasının hayrına ucuz vermezler elbette. :)
  • Yenı kasa a3 2 yıl kullanmış birisi olarak ufak bir tavsiye.. gidin golf 1.2 otomatik allstar alın.. daha kaliteli iç malzemeye sahip..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracın 84 binden tuttuğu kesin ancak asıl şimdiden sonraki satış rakamı önemli bence üstelik sarı sitede satılan fiyatlarla aynı seviyeye geldi şu anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 ekimde kaporasını gönderdiğim araç şu an 88 olmuş. 84 nere 88 nere yüzde 5 yakın bir zam söz konusu. Sedan 92 hala üstelik. Şeytan ona yönel diyor ama arkası çok basık.

• Değişen fiyatlarla bu araç alınmaz .kaldıki yeni bir ötv saçmalığı olsa bile 1.0 motorun etkilenmesi imkansıza yakın bir durum. Doğuş otomotiv herzamanki kurnazlığını konuşturuyor yine.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam demeyin öyle, golften a3e geçmek için yol alıyoruz burda...
    Ayrıca önceki sayfalarda comfortline golfün içi a3ten hem daha güzel hem daha fonksiyonel dediğimde homurtular çıkmıştı bu sayfada :))
    Piano black konsolu ve ışıklandırmasını değişmem a3 e ama, işte aması var :)
  • Yeni kredi tablosu yayınlanmış.

0,89 ve 0,79 olmuş.
  • Audi A3 fiyat için cazipti zamlısa her yerde var araba

Krediyi neden zamladılar

• sedana zam yok Çanakkale Avek'ten 92100 tl fiyat aldım siyah ve beyaz renk var, 0,79 faiz oranı ile 2600TL gibi bir fark var eskiye göre.
  • Hadi kurdan dolayı araca zam geldi desek bile, makyajlı kasa için kredi kampanyası niye bitti, buna anlam verebilen var mı?
    En alta da yazmışlar açık açık, araç tuttu diye mi yani bu...

"Makyajlı A3 araçlar kampanyamız dahilinde değildir."
  • O araç 84 bin tl olduğu için hucuma uğradı. Zira fiyat performansı iyiydi. Ayrıca o aracın fiyatının 84 bin tl olacağına dair bariyer oluşturdular.

Yarın aynı aracı 90 bin'den getirsinler arayan fazla olmaz garanti veriyorum. Mesela 90'a internetten satmaya çalışan şark kurnazlarına veryansın etmiştik burada hatırlayın. İnsan psikolojisi böyle çalışıyor çünkü
  • Piano black KAPLAMA ucuza kacmadir bence. Kalite göstergesi degil

• 600 awro sedan farkını 10k isteyen firma aralıkta gorusuruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • videolari izledim, virtual cockpit cok klas birsey. size sonradan satin alinbilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Payne -- 2 Kasım 2016; 23:44:30 >
  • Kemtuz kullanıcısına yanıt
    Hocam ben gördüğümü söyledim sadece, ne a3 alcam diye onu övüyorum ne golf kullanıyorum diye onu.
  • Biz hakkaten garip bir milletiz :) bas bas bağırdılar araba iyi fiyat daha iyi alın diye.
    Adam koca koca yazmış ekim sonu bitecek kampanya diye.
    Fiyat artışı kuru 3.09 yapmalarından dolayı. Faiz kampanyasına bir şey diyemem o da ekim sonu dediler.
    Doğuşu ben de sevmem ama adam kasım dedi de ekimde bitirse neyse kampanyayı ama normal duyurulan şeyi yaptı.
    Ki hala 88bin bile bu arabaya çok değil.Geçen senenin fiyatları.
    1.4tsi dsg diyen arkadaş dsgyi alsın bakalım bi noluyor görelim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacafc

Biz hakkaten garip bir milletiz :) bas bas bağırdılar araba iyi fiyat daha iyi alın diye.
    Adam koca koca yazmış ekim sonu bitecek kampanya diye.
    Fiyat artışı kuru 3.09 yapmalarından dolayı. Faiz kampanyasına bir şey diyemem o da ekim sonu dediler.
    Doğuşu ben de sevmem ama adam kasım dedi de ekimde bitirse neyse kampanyayı ama normal duyurulan şeyi yaptı.
    Ki hala 88bin bile bu arabaya çok değil.Geçen senenin fiyatları.
    1.4tsi dsg diyen arkadaş dsgyi alsın bakalım bi noluyor görelim =)

Geçen senenin fiyati ama geçen sene 1.6 tdi stronic veriyorlardi, bu fiyatlara 83-84bin tl ye, bu yil 1.0tfsi stronic.

• 92ye sedan buluyorsanız hala ona da zam gelmeden kaçırmayın bence.

fiyatını hala hakediyor. Ben aldım çok memnunum.
  • Bu arada makyaj öncesi için konuşamam ama makyaj sonrası iç mekan kalitesini golf ile karşılaştırıp golf e daha iyi diyen varsa yorum yapmayı bıraksın ya da siz dikkate almayın bence. Aracın iç mekan kalitesi bırakın golf'ü, mercedes a/cla ya da bmw 1 serisinin de üstünde. Yapmayın etmeyin ya...ayıptır...
  • arkaslar arka paspaslar kac klipsli? siparis verdim daha arac gelmedi ama paspas satan arkadas soruyor?

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.