Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lord of the Shadows kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Öncelikle kurda eşik 3.40 deniyordu ve 3.50 geçildi. Birde bu araç ötv güncellemesinin neredeyse öznesi eğer olacaksa kesin etkilenecektir. O nedenle 2017' de dedikleriniz çıkacaktır. Sadece Audi için demiyorum bu konjenktürde ya beğendiğiniz aracı alın geçin yada defteri şimdilik kapatın beklemek sıkıntı veriyor ve genelde olumlu olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the Shadows

83-84 bin tl mevzusu insanlar üzerinde çok ciddi yanlış bir algı yarattı. Arkadaşlar böyle bir rakama normalde bu aracı alma imkan ve ihtimaliniz yok bundan sonra kolay kolay. Bundan önce de yoktu zaten. Aracın liste fiyatı ortada 112bin lira. Hem indirimin hem de kredi faizinin bu denli uygun olması çok kısa süreliğine olan bir durumdu. Alanlara hayırlı olsun, alamayanlara geçmiş olsun. Bunu artık bir kabullenelim bence. Şimdi kabul etmeseniz de ocaktan sonra ÖTV düzenlemesi ve yükselmeye devam eden döviz kuru ile satış fiyatı yine liste fiyatı civarına gelecek. 2 sene önceki ÖTV artışı gibi insanlar bunu bir kaç ayda yine sindirecek ve 110, 120 bin gibi rakamlardan almak için yine saraya girecekler, hep beraber göreceğiz. Normalde olması gerekeni de hakettiği de bu aracın şu anda Türkiye piyasasında. Buyrun rakiplerine bakın aynı donanımda BMW 1 ve Mercedes A hangi fiyatlara satılıyor. Bu bahsedilen 84/85 gibi rakamlara en fazla Focus 1.0, Golf 1.2 otomatik falan alınabilir normal şartlar altında. Belki ÖTV düzenlemesi sonrası %45 - %90 arasını da dilimlere bölerlerse bu bahsettiğim araçlar da %10 civarı zamlanabilir. 80'ler 90'lar gibi rakamlara premium C sınıfı araçlar almak için son fırsatlarınız.

İmkanınız el veriyorsa 3-4 liralık zamlara bakmayın alın derim kafasında soru işaretlerine olanlara. Dönün bu mesaja 2017 Ocak sonu Şubat başı gibi bakın değil 84'e, 90'a bile alamayacaksınız A3 1.0 std aracı.

Soylediklerinizin tamamina katiliyorum

• Enteresan haberler geliyor. S&P türkiyenin kredi notunu yükseltti. Tutuklanan HDP'lilerden bazıları serbest bırakılmaya başlanmış. Pazartesi günü merkez bankası bu gelişmelere destek çıkarsa, cumhurbaşkanı yine bir konuşmasıyla sıvamazsa, kalan pkklılardan eşbaşkanlar falanda serbest kalırsa euro'nun 3.40'lara düşme ihtimali baya yükseldi. Sadece bugün %2 arttı, gerçekçi gelmedi zaten bana. Aynı hızla geri düşme ihtimali var. Pazartesi bakalım nolacak.

Yahu bi araba alacaz iç politika ve ekonomi uzmanı olduk resmen. Nasıl bir ülkede yaşıyorsak
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    "Yahu bi araba alacaz iç politika ve ekonomi uzmanı olduk resmen. Nasıl bir ülkede yaşıyorsak"
    -Kesinlikle katılıyorum hocam

• Max_Payne M kullanıcısına yanıt
    hakaten epeydir 2.el a3 dizellere bakınıyorum
    fiyatlar çok popüler degil ve favorilerime ekledigim araçlardan satıldı yada kalkanı görmedim fiyatı 90 bandına çekenlerin dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the Shadows

83-84 bin tl mevzusu insanlar üzerinde çok ciddi yanlış bir algı yarattı. Arkadaşlar böyle bir rakama normalde bu aracı alma imkan ve ihtimaliniz yok bundan sonra kolay kolay. Bundan önce de yoktu zaten. Aracın liste fiyatı ortada 112bin lira. Hem indirimin hem de kredi faizinin bu denli uygun olması çok kısa süreliğine olan bir durumdu. Alanlara hayırlı olsun, alamayanlara geçmiş olsun. Bunu artık bir kabullenelim bence. Şimdi kabul etmeseniz de ocaktan sonra ÖTV düzenlemesi ve yükselmeye devam eden döviz kuru ile satış fiyatı yine liste fiyatı civarına gelecek. 2 sene önceki ÖTV artışı gibi insanlar bunu bir kaç ayda yine sindirecek ve 110, 120 bin gibi rakamlardan almak için yine saraya girecekler, hep beraber göreceğiz. Normalde olması gerekeni de hakettiği de bu aracın şu anda Türkiye piyasasında. Buyrun rakiplerine bakın aynı donanımda BMW 1 ve Mercedes A hangi fiyatlara satılıyor. Bu bahsedilen 84/85 gibi rakamlara en fazla Focus 1.0, Golf 1.2 otomatik falan alınabilir normal şartlar altında. Belki ÖTV düzenlemesi sonrası %45 - %90 arasını da dilimlere bölerlerse bu bahsettiğim araçlar da %10 civarı zamlanabilir. 80'ler 90'lar gibi rakamlara premium C sınıfı araçlar almak için son fırsatlarınız.

İmkanınız el veriyorsa 3-4 liralık zamlara bakmayın alın derim kafasında soru işaretlerine olanlara. Dönün bu mesaja 2017 Ocak sonu Şubat başı gibi bakın değil 84'e, 90'a bile alamayacaksınız A3 1.0 std aracı.

Adam 84 bine para kazaniyor ki satiyor. Zararina vermiyor ki.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    84bine satıldığı andaki kar marjlarının çok düşük olduğunu düşünüyorum. Belki hatta satış rakamından kar etmiyor, kredi faizinden ve servisten kazanç güdülerek bile satılıyor olabilir. Aracı Almanya sitesinden konfigüre edin buradaki donanımla aynı olacak şekilde: 33bin€ gibi bir rakam ortaya çıkıyor.
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt

• Az evvel Halicten 4 tir yeni kasa a3 1.0 gecti. Bekleyenlerin gozu aydin olsun.

• M_K_B kullanıcısına yanıt
    Ozellikle ilk fotoyu hic A3 e benzetemedim. Yanlis anlasilmasin benim gozler iyi secmiyor olabilir

• Alt eteklerinde ve stop lambalarında, kimisinde beyaz kimisinde mavi koruyucu branda olduğundan farklı görünüyor.
  • Bence a3 sportback burada uygun fiyata satıldığı için a3 spotbackin fiyatı kurdan dolayı arttı ama a3 sedanda kar marjı daha fazla olduğu için kur farkını kardan zarar edip sedanın fiyatlarını arttırmıyor olabilirler, hemde kampanya algısını değiştirmek istemiyorlar. Avekteki yetkiliyle görüştüm, Bodrum,da toplantı yapmışlar ve audi Türkiye, audi Almanya'ya karşı sorumlulukların Kasım'da bitirmeyi hedefliyormuş, ya bitiremezlerse Aralığa kalırsa ne olur dedim? O sizin kişisel varsayımınız, ama Kasım'da bitiririz dedi. Bu olaylardan sonra bitiremeyip Aralığa kalırsa şaşmayın faiz tekrar dibe iner. 600€ luk sedan-sportback farkının 8bin tl olması sedan alacaklara yaradı. Bu arada a3 sedan için Çanakkale avekten 92.100tl fiyat verdiler,
  • M_K_B kullanıcısına yanıt
    Çarşamba sabahı beni Doğuştan arayıp aracın Cumartesi limana geleceğini söylemişlerdi. Muhtemelen Pazartesi günü de gümrük işlemleri biter demişlerdi. Siz bu araçları dün gördüyseniz, gümrükten çekip depoya bile alıyorladı demekki. Bu durumda dün'ün kurunu baz alacaklarsa çok fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Bence a3 sportback burada uygun fiyata satıldığı için a3 spotbackin fiyatı kurdan dolayı arttı ama a3 sedanda kar marjı daha fazla olduğu için kur farkını kardan zarar edip sedanın fiyatlarını arttırmıyor olabilirler, hemde kampanya algısını değiştirmek istemiyorlar. Avekteki yetkiliyle görüştüm, Bodrum,da toplantı yapmışlar ve audi Türkiye, audi Almanya'ya karşı sorumlulukların Kasım'da bitirmeyi hedefliyormuş, ya bitiremezlerse Aralığa kalırsa ne olur dedim? O sizin kişisel varsayımınız, ama Kasım'da bitiririz dedi. Bu olaylardan sonra bitiremeyip Aralığa kalırsa şaşmayın faiz tekrar dibe iner. 600€ luk sedan-sportback farkının 8bin tl olması sedan alacaklara yaradı. Bu arada a3 sedan için Çanakkale avekten 92.100tl fiyat verdiler,

Canakkaleden verilen fiyat fazla gibi 83.500 degilmi bu aracin fiyati bugun yenikapi audiye soracam bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ciddi ciddi bende aracımı satıp alacaktım. Amma velakin hem kur hemde faiz oranı artışı yüzünden kendimi keriz yerine koymak istemedim. Sonuçta parası fazla gelen ve almak isteyen alabilir. Benim bütçem buna izin vermiyor.
    Kasım sonu ve aralık ayını bekliyorum. Kendi adıma olumlu gelişmeler yaşanırsa hemen alırım. Yok Olumsuz şeyler olursa mart ayını bekleyip 2016 model renegade almayı düşünüyorum.

• Sedanlar 92-93
    Sb 87-88
    83-84'lü fiyatlar geçen aydı. Kampanya bitti. Kur arttı vs vs. Doğuş zamladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Ozellikle ilk fotoyu hic A3 e benzetemedim. Yanlis anlasilmasin benim gozler iyi secmiyor olabilir

İlk fotoda ustteki araclar a3 sedan. Alttakiler ya octavia ya da rapid emin degilim. Dogusa tavan bagaj ve kaput korumali geliyor taninmasi normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar araçı incelemek isteyen benimle iletişime geçebilir, gelip kurcalayabilirsiniz 1.0 sb (Tuzla)

• Araçta bir iki oynama yaptım, ayna kapakları, on panel nikelajalrı ve karlığı mat siyah rengine boyadım, parlak siyah yapmayı dusunuyordum ama zamanımın kısıtlı olmasından ve verniğin bu soğuk havalarda geç kuruması beni mat siyaha yönlendirdi.

Ek olarak: tavana parlak siyah bant çekmeyi düşünüyorum ( her ne kadar cam tavana sahip olamasakta görüntü olarak sahip olmalım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WlcmToMyWrld -- 5 Kasım 2016; 12:00:28 >

• WlcmToMyWrld kullanıcısına yanıt
    Millet audi halkalarım var diye göstermek için araca bir dünya para sayıp alıyor, siz audi amblemini karartmissiniz.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.