Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadara yaptırdınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok mütevazi biriyimdir

Hocam iş yeri bize ait olduğu için herhangi bir ücret karşılığında yapmadım. Direk olarak nikelaj ile boyanın üzerine püskürtme yaptık, tazyikli su üzerine tutarsanız veya tiner ile siler iseniz hemen geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WlcmToMyWrld -- 5 Kasım 2016; 12:51:27 >
  • Bugün A3 1.0 Sb ile test sürüşü yaptım. Test araçları dün gelmiş bayilere. Almadan önce mutlaka test sürüşü yapın derim.
    Aracı eşime düşündüğüm için birlikte test sürüşü yaptık. Kendisi gayet beğendi performansı. yokuşta arac 4 kişi hiç problemsizdi.
    Ancak ben test ettiğimde gaza tepki süresini çok beğenmedim. Kullandığım araç Jetta tdi. neredeyse kafa kafaya veya benimki daha performanslı diyebilirim. Tabiki 1.0 litreden ne beklediğimiz önemli ama araç benzinli değil dizel gibi gaza tepki veriyor.
    Sonuç olarak bayan çin dert edilecek bir konu değil çok ideal ancak performanslı kullanacak bayları tatmin etmeyecektir.
    S'e aldığımızda bir miktar düzelme oluyor tabi. 1lt fazla yakar dediler.
    Bu arada biz deneyemedik ancak yanımıza oturan yetkili 120 - 180 arası biraz sıkıntılı olduğunu söyledi.
    Bunların dışında araç donanım ve şekil olarak çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolh

Bugün A3 1.0 Sb ile test sürüşü yaptım. Test araçları dün gelmiş bayilere. Almadan önce mutlaka test sürüşü yapın derim.
    Aracı eşime düşündüğüm için birlikte test sürüşü yaptık. Kendisi gayet beğendi performansı. yokuşta arac 4 kişi hiç problemsizdi.
    Ancak ben test ettiğimde gaza tepki süresini çok beğenmedim. Kullandığım araç Jetta tdi. neredeyse kafa kafaya veya benimki daha performanslı diyebilirim. Tabiki 1.0 litreden ne beklediğimiz önemli ama araç benzinli değil dizel gibi gaza tepki veriyor.
    Sonuç olarak bayan çin dert edilecek bir konu değil çok ideal ancak performanslı kullanacak bayları tatmin etmeyecektir.
    S'e aldığımızda bir miktar düzelme oluyor tabi. 1lt fazla yakar dediler.
    Bu arada biz deneyemedik ancak yanımıza oturan yetkili 120 - 180 arası biraz sıkıntılı olduğunu söyledi.
    Bunların dışında araç donanım ve şekil olarak çok iyi.

fiyatlar ne alemde hocam?

• Fiyat olarak nedir son durum bilgi verdiler mi

• Kapıdan yeni girene artık 89.700 diyorlar. Bizim durumumuzda olanlar için (kaparo vermiş bekleyen) kesin fiyat veremiyorlar. Kuru 3.18 alacaklar muhtemelen haftabaşında kur düşmezse. Bu arada kasım ayı ilk sevkiyatı limana gelmiş, yarın antrepoya alıyorlar araçları bilgisini de verdiler.
  • Euro 3.50 yi geçti bu saatten sonra arabaya verilen paraya yazık.Bu şekilde olursa satamayacaklar zaten , 2017 otomobil için kriz yılı olur zaten.
  • 1.0 sportback alip, xenon far yikamayi calistirabilen bir arkadas var midir? arac kitabini da okuduk fayda etmiyor

• WlcmToMyWrld kullanıcısına yanıt
    bende gerçek karbon fiberden kapak yaptım yakında coğaltıp satışını düşünüyorum :)

ürün resmini psylaşırım bir ara

ama ürün aşağıdaki gibi

tagmotorsports.com
    OEM Carbon Fiber Door Mirror Caps for A3/S3 (8V) - TAG Motorsports
    http://tagmotorsports.com/carbon-fiber-door-mirror-caps-for-audi-a3-s3-8v

• majezik06 M kullanıcısına yanıt
    Hocam audi kullanmadım hiç. Fikir verir belki diye yazıyorım. Örneğin BMWde cama arka arkaya 3 defa uzun süreli püskürtme yaptırınca far yıkama da yapılıyor. Yani direkt olarak far yıkama olmayabilir. Birkaç kez ön cama su püskürtmeyi deneyin.

• erdknt E kullanıcısına yanıt
    esimin araci 2012 golf 6'da farlar, karanlikken auto'da ya da en sagda aciktayken silecek calistirinca far yikama sistemi (kolu kendime cekip su puskurtunce) her seferinde olmasa da belli araliklarla yuvalarindan cikarak calisiyordu. bu 1.0 sb audide cok da dememe yaptik ama maalesef beceremedik.

Belki de far yıkama sistemi yoktur, sadece kapakları vardır. Keza olsaydı paspasları bile donanım listesinde belirten bayi, far yıkmayı belirtirdi diye düşünüyorum
  • Bazen sadece kapak oluyor, far yıkama techizatı olmuyor.

Eski arabamda(Q3) kapak vardı mesela. Uğraştım çalıştıramadım far yıkamayı. Servise götürünce sordum. Meğer mekanizma yokmuş, sırf kapak varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ynsbrc

Ciddi ciddi bende aracımı satıp alacaktım. Amma velakin hem kur hemde faiz oranı artışı yüzünden kendimi keriz yerine koymak istemedim. Sonuçta parası fazla gelen ve almak isteyen alabilir. Benim bütçem buna izin vermiyor.
    Kasım sonu ve aralık ayını bekliyorum. Kendi adıma olumlu gelişmeler yaşanırsa hemen alırım. Yok Olumsuz şeyler olursa mart ayını bekleyip 2016 model renegade almayı düşünüyorum.

Renagade in ani fren tepkilerinde bir sıkıntı varmış. Videoyu izleyin isterseniz.

• Ötv değişikliği nasıl yansır diye merak ediliyordu, konu açıklığa kavuştu, 1.6cc yi geçmeyen ama bununla beraber fiyatıda vergiler dahil 94bin tl altında olan (vergisiz 55bin tl sınır) araçlarda fiyat değişimiyor, 94bin tl üstünde olan araçların ötv oranı %45den %74 de çıkarıldı, buda örneğin 96 bin tl lik aracı 115bin tl ye çıkarıyor ki ortalama 20bin tl zamlanmis oluyor, a3 sb lerde pek sorun olmaz ama sedanlarda opsiyonlarla 95bin tl lik araçin fiyatı artıyor, mesela 125bin tl lik 1.6tdi a3 sedan 150bin tl oldu, artik firmalar 95bin tl sınırını aşmamak için maneul cam kaldirmali, plastik kapaklı jantlı araçlar çıkarırlar bu gidişle.

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Evet bende izledim ve gerçekten düşündürücü

• Hayırlı olsun 80 90 binden megane veya corolla ya bineriz artık normaldir biz insan mıyız ki güzel şeyler hakedelim. Merak ettiğim vergi adaleti diye millete açıklama yapanlar makam aracı olarak ne kullanıyor. Biri a8L Mİ dedi yok artık. Unutmadan hala ÖTV nin kdv sinin ÖTV sini ödemiyoruz iyiyiz yine.
    Bi de zaten ÖTV adaleti vardı 50 binlik araçtan 22500 ÖTV 100 binlik araçtan da 45000 ÖTV alınıyordu yani her ikisi de farklıydı ama vergi toplarken matematik kuralları farklı işliyor benim gibi sınırlı beyne sahip olanlar o hesabı kavrayamıyor.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,

Sb ve sedanlar şu an indirimli veriliyor bence bu hesaplamada bakılacak fiyatlar liste satış fiyatları yani 112 ve 116 bin olacaktır ki, kasko değeri için de bu rakamlar dikkate alınıyor.Sonuç olarak her halukarda fiyatlar artacak görünüyor.

Araç almak maalesef iyice zorlaşıyor.

İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord of the Shadows kullanıcısına yanıt
    John Shepard kullanıcısına yanıt
    xenon olup far yıkama sistemi koymamışlarsa zaten skandal. muayeneden geçemeyiz, zaten yönetmeliklere göre de far yıkamasız ve otomatik yükseklik ayarsız xenon getiremezler.

http://www.tuvturk.com.tr/images/paylasimlar/pdf/brosurler/TUVTURK_Aydinlatma_Brosur.pdf
    Bence o zaman satış temsilcilerimizden yıkama olup olmadığını doğrulayalım. Yok derlerse yasal zorunlulukla birlikte durumu belirtip çözüm getirmelerini isteyelim
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.