Şimdi Ara

Avea, GPRS, Notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam, aycell ile 6310i telefonum vasıtasıyla notebook'umdan internete girebilirken, avea'ya geçtikten sonra giremez oldum... Avea müşteri hizmetleri ile 1 aydır görüşüyorum fakat yardımcı olamadılar, gerekli telefon ayarlarını yaptım... en son gönderdikleri ((((TR) Denetim Masası/Modemler/(Telefonu seçilerek Özellikler düğmesi)/Bağlantı/Gelişmiş Düğmesi/Diğer Ayarlar: +cgdcont=1,"IP","internet"))) ayarını da yaptım fakat yine olmuyor...
    En son ayarı yaptıktan sonra, bağlantı kurmaya çalıştığımda "modeminiz çakışıyor" hatası veriyor... bu arada kızılötesi ile bağlanıyorum... bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa lütfen ne yapmam gerektiğini ve/veya hangi ayarları yapmam gerektiğini yazarlarsa sevinirim...

Not : 1 aydır gına geldi, acil yardıma ihtiyacım var...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yardım edecek kimse yok mu...?
    bu forumlarda, avea müşteri hizmetlerinden daha bilgili insanlar olduğunu biliyorum...

H E L P ! ! !
  • Walla ben 6510 dan giriyorum. Modem sürücüsünü yükledin mi 6310i un? 6310 un modemi bilgisayarında ne olarak gözüküyor??
  • modemi zaten yüklü, aycell'de giriyordum...

herkese günaydın,

sorunumu çözebilecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: ugur_yavuz

Walla ben 6510 dan giriyorum. Modem sürücüsünü yükledin mi 6310i un? 6310 un modemi bilgisayarında ne olarak gözüküyor??
  • Hocam akilli telefon kullaniyorsaniz (android veya ios) ayarlardan kisisel erisim noktasini acip wi-fi vasitasi ile gayet rahat girebilirsiniz internete
    Umarim yardimci olmustur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.