Şimdi Ara

AVEA Jet Modem Aldığıma Pişman Oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül ayında AVEA Jet modem aldım, 3-4 ay normal çalıştı. Son 1-2 aydır bir var bir yok. Bir hafta var, bir hafta yok. Üç gün var, iki gün yok.

Müşteri hizmetlerine bıraktığım arıza kaydının haddi hesabı yok. Bazıları arıza giderilmeden, arıza giderildi diye dosyayı kapatır. Beş veya altı kez arıza bildirimi yaptım, her defasında da modemi aç, yazılımı aç, ..... ya bas........ Modeminizdeki arıza araştırılıyor diyorlar. Modemimde arıza olmadığını biliyorum. Bu bölgedeki (Antalya/Lara) baz istayonlarından kaynaklanıyor. Tam bir hafta modemimdeki arızayı araştırdılar. Yahu diyorum; benim modemim arızalıysa göndereyim tamir edilsin. Yol arıza baz istasyonlarınızda veya sistemlerinizdeyse söyleyinde uğraşmayayım. Araştırılıyor, başka bilgi veremeyiz diyorlar.

Son birkaç gündür çalışıyor. Gidip gelerek ve bazen tek çizgi ile bazende çizgisiz ve çok yavaş olarak.

Avea jet modem alacaklara kesinlikle önermiyorum. Özellikle de Antalya Lara'da.

• geçmiş olsun. avea internet için en son kullanılacak operatördür.
  • avea jet modem sakın ha sakın almayın. avea internet konusunda çok berbat bir operatör. ayrıca müşteri hizmetleride berbat.14 gündür jet modemi iade için uğraşıyorum, hala çalışmamız sürüyor, sizin bölgeyi araştırıyoruz diyolar. kullanan avea dan nefret eder..!!!
  • Aveadan internet hizmeti almak mi? Aman Allah korusun
  • Bende 5 ay sorunsuz kullandım.Son 3 haftadır kullanamadığım internete para ödüyorum, teknik servisede gönderdim modemi MODEM SORUNSUZ OK dendi Avea bi sorunu 3 haftadır çözemedi iade için uğraşıyorum.
  • nerede aveacılar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4
    nerede aveacılar?

çokoprens almaya gittiler
  • İnternet hizmetinden mobil olarak faydalanacaksanız avea son tercihiniz olmalı.

EĞER 3G SORUNSUZ ÇEKİYORSA ilk tercih turcell olabilir.

ama 3g gidip geliyorsa vodafone kesin 3g çekiyordur ve tercih vodafone olabilir.
    mesela istanbul kadıköy'de turkcell 3g gidip geliyor. 5 dakka telefonda 3g yazıyorsa 5 dakka da hemen edge2ye dönüyor. ama vodafone çakılı 3g maşallah.)

ama hiç bir şartta avea'yı tercih etmeyiniz....
  • ya şehirçinden telefonu çekmeyen aveanın interneti de böyle olur. uzak durmak lazım
  • Avea jet modemle ilgili sorunu konuşmak için müşteri hizmetlerini belki 15-20 defa aradım. Sürekli dosya oluşturuyolar araştırmak için ama 2 haftayı geçti sonuç yok. Konuştuğum bütün müşteri temsilcileri işlemi hızlandırmak için mail atıyo teknik servise ama hiçbişey olmuyor. 5 yıldır telefonda avea hat kullanıyorum, nerdeyse bütün ailem avea kullanıyor, bu jet modem olayından sonra hepsini iptal ettirip aveadan uzak durmayı düşünüyorum. Ben hayatımda hiç bu kadar sorumsuz müşteri hizmetleri görmedim. Herkes uzak dursun aveadan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.