Şimdi Ara

Avrupa Turu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temmuzda eşimle avrupa turuna çıkmak istiyorum. İlk defa avrupaya gidicem ve çok uzun bir süre son olacak o yüzden çok iyi bir seçim yapmak istiyorum. 2 tur arasında kaldım:

1) Budapeşte - Viyana - Prag

2) Roma - Floransa - Venedik

Aslında 1. seçeneğe karar vermiştim 2. si aklımda yoktu, 1. seçenekte aynı zamanda 3 ülke görmüş olmakta biraz cazip geliyordu. Fakat avrupanın en güzel 10 şehri sıralamalarında floransa ve romanın başı çekmesi, venediğin 5 veya 6 ıncı sıralara yerleşmesi kafamı karıştırdı.

Arada çok fiyat farkıda yok.

Sizce hangi tur tercih edilmeli???

• 1. secenektekilerin hepsi ayni icerik olarak eski binalar falan filan. 2. yi tercih etmelisin bence.
  • Listenizde olan 6 şehri de gördüm. 2 yıldır Macaristan'da yaşıyorum arasıra Budapeşte'ye gidiyorum şahsi fikrim turizm açısından en abartılan şehirlerden biri Budapeşte biri de Prag... O yüzden hiç düşünmeden 2. seçeneği öneririm. Budapeşte Viyana Prag turlarının çok rağbet görmesinin sebebi Türkiye'ye yakın olması ve ucuz olması. Yurtdışına gideceklere önerdiğim ilk ülke İtalya
  • ilk defa gidecekseniz bence paris amsterdam brüksel turları var bir bak derim
  • 1 seçeneğe daha geçen ay gittim. budapeşte ve viyana da turizm adına inanın hiç bir şey yok tamamen abartı ama prag mükemmel bir şehir bence.görmenizi ısrarla tavsiye ederim ama bence siz şimdi 2.seçeneği tercih edin daha sonra 2 3 günlük sadece prag turları var şartlar uygun olursa ilerde bi düşünün derim.
  • Bende ikinciyi oneririm... Gideceginiz firmada cok onemli iyi secin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Bende ikinciyi oneririm... Gideceginiz firmada cok onemli iyi secin derim

+1
  • çok teşekkürler italyayı tercih edeceğim.

Önerdiğiniz tur şirketi var mı?? ets, bam, anı ???
  • Listedekileri gezme şansım oldu. BEn önce 2. seçeneği değerlendir derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excusa

Temmuzda eşimle avrupa turuna çıkmak istiyorum. İlk defa avrupaya gidicem ve çok uzun bir süre son olacak o yüzden çok iyi bir seçim yapmak istiyorum. 2 tur arasında kaldım:

1) Budapeşte - Viyana - Prag

2) Roma - Floransa - Venedik

Aslında 1. seçeneğe karar vermiştim 2. si aklımda yoktu, 1. seçenekte aynı zamanda 3 ülke görmüş olmakta biraz cazip geliyordu. Fakat avrupanın en güzel 10 şehri sıralamalarında floransa ve romanın başı çekmesi, venediğin 5 veya 6 ıncı sıralara yerleşmesi kafamı karıştırdı.

Arada çok fiyat farkıda yok.

Sizce hangi tur tercih edilmeli???

Dostum selamlar Floransa veya Roma'yı bilemiyorum ama Venedik topu topu 1 gün içinde bitecek bir yer..Kaç günlük bir gezi ya da kaç paralık bir bütçe bilemiyorum ama Venedik'i çok gözünde büyütme.. Buradan benim konu ile ilgili paylaşmlarımı da bulabilirsin...http://www.yurtdisitecrubesi.com/experience_search.php?c1=122&c2=0&nes=nexperiences

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.