Şimdi Ara

Axess limit artırmaya %5 chip para (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
7
Favori
5.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

5000-10000 limiti olanlar biranda 1000e cekmek isteynce veriyorlardi

benim 3750 kalmıştı diğer kartlardan demek 500 tl yerine 1-2 bin düşürmek istesem 30 40 puan vereceklerdi. limite göre ise.
  • Limit artırdığınız için mi %5 chip teklif ettiler ( eğer böyleyse standart uygulamadır hepimiz alırız) yoksa diğer bankayı düşürdüğünüz Axess artırdığınız için mi verdiklerini tam olarak anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 31 Mayıs 2017; 21:48:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artırdılar ama chip vermediler
  • Limit arttırımında önerilen limitte çıkıyor

Bende 5000

önerilen 6300 dü 6500 olmuş 😁

• Benim kartım AKTIF ileti denen lânet Bir firmaya vermişler...dalga geçiyor şerefsizler.Musteri hizmetleri vs hiç Bir muhatap Yok şaka gibi.

Böyle firmalarla nasıl çalışıyorlar aklım almıyor.

https://www.sikayetvar.com/aktif-ileti

• Banada teklif ettiler bugün hscb advantagedan 3000 düşürdüm tekrar axessi aramama gerek yok demi otamatik artar degilmi,?

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Banada teklif ettiler bugün hscb advantagedan 3000 düşürdüm tekrar axessi aramama gerek yok demi otamatik artar degilmi,?

Arttırmak değil amacımız çip para..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degerli musterimiz, kredi karti limit degisiklik talebinize su anda olumlu yanit donemiyoruz. Daha sonra tekrar talep yapabilirsiniz. B016

Bize niye red?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah4407

Degerli musterimiz, kredi karti limit degisiklik talebinize su anda olumlu yanit donemiyoruz. Daha sonra tekrar talep yapabilirsiniz. B016

Bize niye red?

Banada aynısını dedi.

• Anlamadınız tek amacım var oda1 çip para;) 1 hafta önce aradılar %5 çip para teklif ettiler 30 gün içinde başka bankadan limitinizi düşürün %5 çip para kazanın dediler. Bende bugün düşürdüm şimdi tekrar akbanki aramam lazımmı yoksa otamatik çip param yuklenirmi diye sormustum?

• Geçen ay aynı kampanya kapsamında başka bir kredi kartımı iptal ettim. Ama iptal ettiğim limitin yarısı kadarını eklediler. Geçen günlerde online başvuru yapıp biraz daha yükselttim. Ama hala eski toplam limitim kadar olmuş değil.
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi olabilir çünkü ben arandım diğer bankadan limit düşürdüğümde %5 chip para teklif edildi. Talebimi aldı diğer bankanın limiti düşer düşmez limitim arttı chip para yattı

• alexxson kullanıcısına yanıt
    Bişey yapmanıza gerek yok limit güncelleme sms i geldiğinde hesabınıza chip para yatıyor

• Oluculukte son nokta valla pes

• arkadaşlar bir bilgide ben paylaşayım eğer yasal limitiniz dolduysa ve limit artırım talebinde bulunursanız ve limit artırımınız yasal limit engeline takılırsa sizi arayıp diğer bankadaki kart limitinizi düşürmeniz halinde %5 en fazla 100 tl chip para teklifi sunuyorlar fakat önemli kıstas şu eğer yasal limitiniz boşsa akbank limit artırır ve %5 chip para teklifi sunmaz.

eğer yasal limitinizden dolayı akbank limitinizi artırmıyorsa çağrı merkezi sizi aradığında kampanya teklifini kabul ederseniz diğer bi bankadaki kredi kartı limitinizi 2000 tl düşürürseniz en fazla 100 tl chip para yüklenir.

Not:diğer bankalardaki limitinizi azaltmanıza rağmen akbank limitinizi artıramayabilir siz limit azalttığınız halde yine yasal limitin çok üzerinde limitiniz olabilir bunuda gözardı etmeyin elinizdeki limittende olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 1 Haziran 2017; 0:2:29 >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    11000 den 1000 tl ye dusurdum dun hic bisi teklif etmediler direkt dusurduler

• artirin dedim 7500 oldu diye mesaj geldi.ama cip para filan gelmedu bosa arttirmis olduk.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    nediyeyim valla demekki herkese vermiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

quote:

Orijinalden alıntı: emrekuru7

Ufak bir miktar artırma talebinde bulundum şuan olumlu cevap veremiyoruz diyor msjda halbuki yakın zamanda 15000 limitten kendi isteğimle 5000 e düşürmüştüm neyin kafasındalarsa artık

Ve bildigim kadarıyla olumsuz geri dönüşlerde puaninizda düşürülüyor

Bu doğru mu yaw ben canım sıkıldıkça limit arttırım talebinde bulunurum ve paso red yiyorum

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Güzel bilgi sağol hocam.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.