Şimdi Ara

Ayakkabı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hem gündelik hayatta hem de dışarıda yürüyüş için kullanılabileceğim rahat, tasarımı güzel dediğiniz bir ayakkabı var mı? 🤔 Sağlık sorunlarım için hergün dışarıda düzenli yürüyüş yapmayı düşünüyorum belki ayakkabının yanında yürüyüş için birkaç kıyafette alabilirim sanırım, tavsiyelerinizi bekliyorum. 🙂

• nike air force
  • Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt
    Birçok modeli var hocam hangisini tercih etmeli low, mid falan diyor low modeli rahatlık ve kullanım için daha iyi sanırım.
  • Low alman daha iyi olur. Önümüz yaz ultra force al ama çok iyi bakman lazım ultra forcelara(normal air forcelar o kadar bakım istemiyor), bende siyahı var şu an ilk günkü halinden eser yok Müsait olduğum bir zaman boyayacağım.

Normal Air force 1 ler gayet güzel ve rahat. Elite veya lunarlon tabanlı olan modellerden bulursan kaçırma hemen al aşırı rahatlar(Elitelerde topuğuna denk gelen yerde airmax serisindeki gibi şeffaf baloncuk var buradan anlayabilirsin).Lunarlon tabanlılardan almadım ama rahatlık sıralaması benim için Elite>ultraforce>air force 1 klasik taban.
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim çok sağol. Birazdan daha ayrıntılı inceleyip geri dönüş yapacağım. 🙂
  • Yürüyüş için jel tabanlılar tercih edilebilir. Skechers, Reebok, Lumberjack markalarında vardı gördüğüm kadarıyla. Onun haricinde Nike Air modelleri ve Adidas Performance serileri tercih edilebilir.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Bazıları çok absürt tasarımları var günlük kot altına falan giyim için pek iyi durmuyor, siyah ve beyaz renkleri bunun için daha uygun gibi. 🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronyOfFate

Bazıları çok absürt tasarımları var günlük kot altına falan giyim için pek iyi durmuyor, siyah ve beyaz renkleri bunun için daha uygun gibi. 🤔
    Kot altına New Balance iyi duruyor. Sneaker tarzı spor ayakkabılar bakabilirsin.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Onlarda sanki pek rahat değil gibi bende Adidas Rom vardı 3-4 sene kullandım aldığım dönemden sonra üretilmemiş ve baktığımda şuanki modelleri hiç ama hiç hoşuma gitmedi. Diğer Puma vs. lere baktım onlarda hiç rahat değildi o yüzden hem yürüyüş için rahat hem de gündelik kullanım için hoş bir tasarıma sahip bir ayakkabı çok işimi görür düşüncesindeyim.
  • Adidas ultra boostlara bakabilirsin çok rahatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronyOfFate

Onlarda sanki pek rahat değil gibi bende Adidas Rom vardı 3-4 sene kullandım aldığım dönemden sonra üretilmemiş ve baktığımda şuanki modelleri hiç ama hiç hoşuma gitmedi. Diğer Puma vs. lere baktım onlarda hiç rahat değildi o yüzden hem yürüyüş için rahat hem de gündelik kullanım için hoş bir tasarıma sahip bir ayakkabı çok işimi görür düşüncesindeyim.
    Hocam Nike Air modelleri yazmışsınız üstte ama o modeller kaba duruyor özellikle kot dediğiniz için hiç yazmadım. Ayrıca rahatlık konusu önemliyse mutlaka denemen lazım çünkü her insanda aynı konforu vermeyebiliyor ayakkabılar. Ancak rahatlık konusunda Skechers çok övülüyor bende aldım bir tane bakalım.

Ayrıca hiç tahmin etmezsiniz belki ama Hotiç'in spor tarzdaki ayakkabıları o kadar rahat ki denemek şart bu konuda. Zaten piyasada ayakkabılar belli çok seçenek yok ülkede. Yabancı sitelere bakın bir sürü Air modeli bir sürü aynı modelin farklı modeli var.

• IronyOfFate kullanıcısına yanıt
    Bende low da var mid de var. Mid de daha rahat hissediyorum. Yanlardan falan da destek oluyor duruşuna. Zevkine kalmış biraz da
    Air Force 1 lere bakıyorumda bana basketbol ayakkabısını anımsatıyor, günlük kullanımda nasıl duruyor pantolonun altında.🤔
    Sonuç mükemmel hocam
    😂😂
  • Fiyat aralığınıda yazmalıydın.

Ben ultra boost tavsiye ederim. Kendimde kullanıyorum. Dünyanın en rahat ayakkabısı. Ayakkabı kendisi yürüyor neredeyse.

Air forcede var ama hiçbir + sı yok. Dümdüz ayakkabı.
  • Arkadaşlar aşağıdaki tam modelini yazdığım ayakkabıyı aldım. Umarım sizde beğenmişsinizdir. 😂😂

NIKE
    916768-008 AIR MAX GUILE

https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/nike-916768-008-air-max-guile-2000916768008/
  • Nike airmax candır. Vazgeçme.
  • Temizliği biraz zahmetli sanırım ilk defa bu tarz bir ayakkabı kullanacağım. 🙂
    Geçen sene flo dan 300 tl ye almistim. Nazar değmesin hala sapa sağlam. Dışını her gün islak mendille silerim. İcine de kokmasin diye ayakkabı parfümü sıkarım. Kışın giymedim kalibi bozulmasin diye içine gazete sokuşturdum. Her rahat hem hafif hemde ayağını sıkmaz. Bi bak derim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.