Şimdi Ara

AYCELL GPRS VE MEDYA KURULUŞLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AYCELL GPRS KULLANAN ARKADAŞLAR SİZE BİR ÖNERİM OLACAK. AYCELL HATLARIMIZI ŞİMDİDEN KAPATALIM Kİ BİZLERİN NE KADAR CİDDİ OLDUĞUNU ANLASINLAR. EĞER 1 MAYISI BEKLERSEK, AYCELL YENİ TARİFEYE GEÇER. GEÇTİKTEN SONRADA ARAMIZDAN GPRS Yİ KULANMAYA DEVAM EDECEK ARKADAŞLAR ÇIKACAKTIR.BÖYLE BİR DURUM GERÇEKLEŞTİKTEN SONRADA ARTIK HİÇ BİRİMİZİN ŞANSI KALMAZ. BUNU SİZDE BİR DÜŞÜNÜN BANA HAK VERECEKSİNİZ...

(BY MALİCAS) Hadi arkadaşlar bu gprs ücretlerini kınamak için tüm medaya kuruluşlarına durumumuzu anlatalım işte mail adresleri(BY MALİCAS)

eisleyen@milliyet.com.tr, editor@sabah.com.tr, sekler@sabah.com.tr, editor@hurriyetim.com.tr, okuriletisim@radikal.com.tr, kuzeycan@stargazete.com, haber@aksam.com.tr, akit@akit.com.tr, danisma@gunes.com, okurhatti@zaman.com.tr, bulend@ihlas.net.tr, haber-20@ntv.com.tr, izleyicigorusleri@ntv.com.tr, haber@ntv.com.tr, info@cnnturk.com.tr, anahaber@atv.com.tr, anahaber@kanald.com.tr, editor@kanald.com.tr, info@kanald.com.tr, info@showtv.net, StarHaber@startv.com.tr, habersaati@kanal7.com, kanal7@kanal7.com, webadmin@stv.com.tr, haber@stv.com.tr, tanitim@stv.com.tr, webmaster@trt.net.tr, haber@tgrt.com.tr, tgrt@tgrt.com.tr, info@brt.com.tr, haber@brt.com.tr, kanal1@kanal1.com.tr

[ban]<b> <font color='red'> SİZLERİ AYCELL HATLARINIZI KAPATIP GPRS Yİ KULANMAMAYA DAVET EDİYORUM...</font id='red'></b>[ban]

• Evet arkadaşım katılıyorum sana. Herkesi buradan boykota çağırıyorum. 1 mayısı beklemeyelim.Herkes GPRS olayını bu günden itibaren kullanmasın tüm operatörlerin kullanıcıları sadece aycell değil tabiki. Ne kadar ciddi olduğumzu anlasınlar. 10 gün daha bedava gireyim ondan sonra nasıl olsa kullanmam demeyin. Ne yaparsak şimdi yaparız sonra çok geç olacaktır.
  • aycell ile gprs bağlantısına sahip kaç kişi vardır acaba 200-300 belki belki dahaa fazla olabilir ama bu topluluğun tümden boykotu bile para etmez.

Telsim müşteri hizmetlerinden Hallowman. :)))))
  • Doğru söylüyosun arkadaşım. Amerikada Gökdelenleri yıktılar tam bilmiyorum 1000-2000 kişi öldü adamlar afganistanı,ırak'ı ortadan kaldırdı şimdide suriyeyi ortadan kaldırma planları içinde,Bizse yaklaşık 15 yıldır toplam 30.000 küsür askerimizi PKK'ya şehit verdik yine ses çıkarmıyoruz,birşeyler yapamıyoruz anlıyacağın biz böyle bir toplumuz. Ama neden böyle olduk işte bunu biliyorum çevremizde olan bitenlere ses çıkarmayan ve örgütlenemiyen bir toplum olduğumuz için.Herşeyi sindirmeye alışmışız.
  • ayceLL GPRS i için 50.000binin üzerinde kuLLanıcı war ayceLL in we bu rakamn 2-3 hafta öncenin we bu rakamdaki kişiLer hattı kuLLanmıyor sadece GPRS yani küçümsenmeyecek kadar çok arkadaş ..

SewgiLerimLe !! ..
  • arkadaşlar artık aycell gprs yi kullanmıyorum. sabit telefon hattım üzerinden bağlandım. 10 gün daha ücretsiz internete girmek benim için hiç bişey ifade etmiyor. aklıma 10 gün sonrası geliyor!!!. şimdiden kapatırsak belki başarırız. şunu çok iyi bilinki aycell şu an gprs li hatları izlemeye almış durumda bizim ne yapacağımızı çok merak ediyorlar. hadi gelin onlara ne kadar yanlış bir yolda olduklarını gösterelim....
  • Gayet güzeL cengiz ama bence biraz daha bekLe çünkü kampanyamızı TeLevizyon kanaLLarına we basınada yansıtıyoruz gerekirse 30 Nisanda iptaL ettiririz topLu bir şekiLde ..

SewgiLerimLe !! ..
  • Evet grafikten anlayan arkadaşlar banner hazırlasın 30 nisan'da kapatalım diyerek sitelere yerleştirelim bannerleri ve hattını kapattıracakların bilgilerini mail list üyeliği yaparakta destekleyelim.
  • 30 Nisan'da herkez hattını kapattırsın. Unutmayınki hiç bir zararınız olmayacak özel iletişim vergisinide ödediğinizden "Aycell durumu düzeltirse" tekrar fazla kaybınız olmadan açtırırsınız hattınızı.
  • Arkadaşım yaLnzı ben AyceLL Le görüştüm hat kapatma işLemi 1-2 gün serüyormuş .. Yani son tarih 29 Nişsan oLsun böyLece 1 Mayıs oLmadan kapanır hatLar we senbinde dediğin gibi özeL iLetişim wergisini ödediğimiz için fazLa bişey tutmaz tekrar açtırırsak ..

SewgiLerimLe !! ..
  • TAMAM 29 NİSAN'DA AYCELL E VEDA.
  • arkadaşlar bende aycell'e 1 mayısta hattımı kapatacağıma dair bir mail yolladım. Elveda aycell
  • aycell hattımı bende kapattırmayı düşünüyorum,iğreniyorum aycell'den.
    Ne yapmamız gerek ?
  • ARKADAŞLAR İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER. BENİM GİBİ İNTERNETSİZ YAŞAYAMAYAN TÜM ARKADAŞLAR BU GÜNDEN YADA İSTEYENLER 1 MAYISTA HATLARINI KAPATIP ATSIN BİR KENARA.(TABİKİ KOLAYCA BULABİLECEĞİMİZ BİR YERE :)))) BU SAVAŞI BİZ KAZANIRSAK O HATLARA İHTİYACIMIZ OLACAK...
  • ilk önce aycell müşteri hizmetlerini ara onlara hattını iç ve dış aramalara kapatmalarını söyle. sonra aycell'in ana bayilerinden birine gidip hattını kapattığını belgele bu belgede neden kappatığını felan soruyolar bu soruya diğer operatöre geçmek istediğim için de ki başka bir operatöre üye olmak istediğinde açılış için gelen vergilerden muhaf olasın.
  • 29.da aycelle elveda ehuuu
  • 29.da aycelle elveda ehuuu
    hop hopppp

• Arkadaşlar AYCELL'e aşağidaki emaili attim CEVAP geldi!!
    -----Original Message-----
    From: i.dinc@veezy.com [mailto:i.dinc@veezy.com]
    Sent: Fri 4/18/2003 8:57 AM
    To: Musteri Hizmetleri
    Cc:
    Subject: GPRS parali olursa!!

Merhaba Sayýn yetkili bay/bayan Aycell,
    Bugun itibariyle Tercuman gazatesinde aycell gprs'i 1 Mayis itibariyle
    paraliya gecirerek 1Kb 950 lira olacigini duyurdu,
    Bizlerde elbette sok olduk!!
    Bu haberin dogruluk derecesi nedir?
    Parali yapabilirsiniz ama biz tuketicileri dusunmelisiniz!
    Illada parali diyorsaniz TElsim gibi yapin aylik 5 milyon, ama KB bazinda
    yaparsaniz cok buyuk tepki toplayacaksinizdir, kazanc yapayim derken
    zararinizi dahada buyuteceksiniz, cunku bizler tuketmeme hakkimizi
    kullancagiz. Sahsen ben 16 arkadasa Aycell aldirmistim, uzerime dusen
    tuketici gorevimi yerine seve seve getirmek zorunda kalacagim.
    Karsilikli hosgoru icerisinde musteri kalabilmemiz icin aylik sabit bir
    ucret mukabili olabilir, mesela 5 milyon gibi.
    Bu ricamiza kulak vermeniz dilegi ile,..
    ihsandinc
    i.dinc@veezy.com
    --------------------------------------------------------------------
    mail2web - Check your email from the web at
    http://mail2web.com

AYCELL in CEVABI:

From: Musteri Hizmetleri <musteri.hizmetleri@aycell.com.tr>
    To: <i.dinc@veezy.com>
    Subject: RE: GPRS paraly olursa!!
    Date: Mon, 21 Apr 2003 16:12:12 +0300
    Degerli Abonemiz,

Yaklasik 8 aydir sizlere ucretsiz olarak sagladigimiz GPRS hizmetimizin kalitesini yukseltebilmek ve bu servisimizin kesintisiz surekliligini saglayabilmek icin 01.05.2003 tarihinden itibaren gecerli olacak GPRS ( 1KB=950 TL.) ucretimizi anlayisla karsilayacaginizi umuyor ve desteginiz icin simdiden tesekkur ediyoruz.

Saygilarimizla,

AYCELL Musteri Hizmetleri Direktorlugu

Not: Arkadaşlar bu konuda duyarliliğimizi gosteren yazilarimizi aynı tropicte toplayalim!!

• Arkadaş hepsi otomatik cewap weriyor turkceLL dışında .. GPRS yazısını gören ayceLL herkese aynı mesajı yoLLuyor yani dikkate aLan yok maLesef ..

SewgiLerimLe !! ..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.