Şimdi Ara

Aynı Ağ'daki bilgisayara bağlanma !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
79.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorum şu ;

4 Portlu modemim var.İki tanede bilgisayar mevcut evde.Bu iki bilgisayarda aynı modeme bağlı.Amacım , Odamdaki bilgisayardan yan odadaki kardeşimin bilgisayarını kontrol etmek.Onu uzaktan yönlendirmek , kontrol etmek.

Acaba bunu nasıl gerçeklestirebilirim ?

(not : Modem benim odamda.Modemden onun odasına kablo çektim )

Cevap veren arkadaslara simdiden tesekküler

• Remote Desktop connection
    http://www.inndir.com/program.php?id=16688
    veya remote desktop die arama yaptırırsan çeşitli prog. bulab,lirs,n
  • (Team Viewer) diye bi program var onu kullanabilirsin güzel ve hızlı bi program
  • karşıdakinin haberi olabilir diosan.. netop school veya net support programlarıda kullanışlı
  • üşenme de git kardeşine yardımcı ol.

gizli mi yoksa göstere göstere uzaktan yardım mı yapmayı planlıyorsun?
    işletim sistemleri nedir?
  • hiç bir programa gerek yok xp ve üzeri işletim sistemlerinde uzak masa üstü var ona bağlanmak istediğin bilgisayarın ip sini yazman yeterli
  • göstere göstere yapcaksan kardesının pc den paylasımı ac o şekılde yaparsın ama bellı etmeden gereklı sylerı kontrol is e tek gecerım team wıewer guıde(uzaktan yonetım)
  • Herkese çok teşekkürler .. TeamViewer Guide programını deneyecegim ..

Teşekkürler
  • Teamviewer programiyla, yuklu herhangi bir bilgisayara baglandiginizda enranin sag alt ko$esinde baglanti bilgileri cikar..
    Radmin programinda ise boyle bir sorun olmaz..
  • Bu teamviewer dene programla benim kablosuz modemime bağlanan diğer bilgisayarlara da girebiliyor muyum? Mesela şifre koymayı unuttum diyelim, kıronun tekide geldi bağlandı benim modeme.. Ben bunun bilgisayara da girebiliyor muyum?
  • arkadaşlar yan komşum benım kablosuz ağıma laptopuyla baglanıyor ben şifreyı kaydettım ona.pek anlamıyor onun laptopta wındows 7 yuklu ara sıra ınternet gıdıyor fln laptopu bana bırakıyor yarım saatlıgıne düzeltmem için.ama komşum gecelerı laptoundan internete gırıyor o an ekranına canlı olarak bakmak ıstıyorum müdahale etmeden neler yaptıgına bakmak ıstıyorum team weawer programı aklıma geldı de team weawerı yuklesem ben komusma onun id sini ve sıfresını alsam komsum laptopu kapatıp her actıgında team weawer sıfresı degısırmı yoksa o programın hep acık mı kalması gerekır onun anlamayacagı bır sekılde gırmem gerekır.acil yardım
  • Hortingen2

Remote Administrator ile ister izlersiniz, ister anında müdahale edersiniz.

Tray'i gizlemeyi unutmayın
  • the master tesekkurler bu programın tam sürümü lazım sanırım nasıl ve nerden bulabılırım bıldıgın bır lınk var mı varsa tarasan buraya sevınırım
  • Onu paylaşamam. Forum kurallarına aykırı.

Gerisini, kendiniz halledin Koskoca Google var.
  • teskkurler :)
  • peki the master programı bi web sıtesınden masaustune ıdnırdım bunu kendı pc me muı komusunun laptopuna mı kurcam gerısı nasıl olacak yardımcı olurmusun?
  • aynı ağdaki paylaşıma açık olmayan bilgisayarlara bağlanmanın yolu var mı?
  • serhan26 kullanıcısına yanıt
    kardeş bunu nasıl yaapcam anlatırmısın adımadım ayrıca bede 2 bilgisayar var ve diger bilgisayrı ag banlatılarda gözükmüyor bunu nasıl çözebilirim bi yardımı olurmusunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.