Şimdi Ara

AYT FEN FULLEYENLER TAKTİK VERİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
3.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayt fen hic iyi gelmiyor matematikte 40 bile gordum ama fene baktığımızda 25 30 civarı geliyor fen netlerimi arttırmam için herhangi bir çalışma yöntemi öneriniz var mı ?

• Hocam fen konusu cidden sıkıntı. Ama bence biyolojiden 1-2, fizikten 1,2 soru haricinde o kadar zor sorular sorulmamış geçen sene. Konuların hepsini bitirmek şart. Çünkü soru sayısı az ve bütün kazanımları soramiyorlar.
  • Up
  • hocam benim tavsiyem bi konuyu tam olarak oturtmadan geçmeyin. anlamışımdır ya falan da demeyin. ayt bilginizi ölçüyor biliyorsanız yaparsınız. çok açık bırakmadan gitmeye çalışın mesela deneme çözüyorsanız yanlışlarınızı iyice öğrenin. eğer bi konuda çok sıkıntı yaşıyorsanız baştan çalışın.
  • Upcoming scenes.
  • Konu sahibi tıpkı ben fende bi kimyam full geliyor biyo ve fizik istediğim gibi değil feni de mat gibi 40 seviyesine çekmek için tek yol ayt fen eksiklerimizi belirleyip hangi konularsa onları tekrar ederek yenilerini ekleyerek rahat yaparız bence fen çünkü direkt olarak bilgi hem ÖSYM fenlere hiç abanmıyor.Ama biz her ihtimale karşı tekrar artı soru artı deneme gidersek feni de mat gibi mükemmel yaparız. Konu sahibi başta olmak üzere herkese başarılar.
  • Matı 40 seviyesine nasıl çektiniz neler çözüyorsunuz mat geo için
  • Acil geometri çöz, sağlan kitap
  • Karekök,bilgi sarmal; acil geo,bilgi sarmal geo,fem geo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.