Şimdi Ara

ayt tarih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sinavdan once cok iyi tarih yapip sinav esnasinda tarihi batiran var mi hic aranizda... sinavdan once en kotu 8/1 falan yapardim ama sinavda hepsini sallasam daha iyi yaparmisim muhtemelen ve bunu hic aklimdan cikaramiyorum bile bile yanlis isaretledigim sorular var resmen ama burda bakiyorum herkes cok iyi yapmis gibi

kisacasi sinavda tarihte denemelerinden cok cok daha dusuk yapan var mi yoksa benim durumum cok mu ekstrem? ve bu seneki tarihim gecen senekilere gore zorlugu nasildi sizce?

• Aa bu ben
  • akmamba A kullanıcısına yanıt
    bayaa bi bizim gibi var sanirim ama emin de olamiyorum
  • Bende aga ful yada 1 yanlış çıkarırdım 3 yanlış geldi
    Geçen sene sadece Osmanlı dönemi çalıştım 1 yanlışım vardı
  • sınava çalışmadım hiç öylesine girdim son hafta bi sos1 bakayım dedim bilgi sarmalın sos1 denemesini çözdüm 2-3 net gördüğüm oldu tekrar videoları izledim sınavda nasıl olduysa full geldi tarih,hep bildiğim yerden geldi sorular eğer tüm tarihi yalayıp yutmadıysan fullemek biraz şans işi ya hiç aklına bile gelmeyecek bir yerden soru gelebiliyor,sınav stresiyle bildiğin soruyu yanlış yapabiliyorsun maalesef.sözel derslerde bu durum çok fazla o yüzden hem iyi çalışmak hem biraz şansının yaver gitmesi gerekiyor diye düşünüyorum
  • Çok normal çünkü denemede yorum soruları ağırlıklı sorarlar.Bu sınavda yorum sorduklarında bile bilgi bilmen gerekiyordu aslında (oğuz kaan sorusu).Bir arkadaş kim milyoner olmak isterde koy 60 bine sırıtmaz diyordu bazı sorular için,kesinlikle öyle.Benim sınav öncesi 3-7 yaptığım denemeler bile olmuştu limit avantajda.Şans faktörü önemli biraz da,9-1 geldi ve osmanlı bankasını çok detay düşünmekten yanlış yaptım.O an full focus olmasaydım rahatça çözer geçerdim ama diğer soruları yapamazdım belki de.Bence bayağı detaya girip gerisini sınav anına bırakmak lazım.
  • fulledim hocam. 6-9 net arası gidip geliyordum, ilk defa fulledim. o da ayt sınavı oldu
  • Hocam ben önceden batırıyordum
    Yani tek sıkıntım tarihti
    Düşük geliyordu baya
    Gittim KPSS tarih çıkmışları çözdüm.
    ÖABTleri çözdüm.
    cok detay çalıştım.
    Sınava yakın zamanda 9-10 geliyordu hep

Sınavda 8/2 geldi.
  • akfq A kullanıcısına yanıt
    tam olarak ben.
  • Var aga var 8/2 9/1 aşşağısına düşmezdim 7/3 yaptım
  • SweetChildOMine S kullanıcısına yanıt
    3 tane bildigim halde yanlis yaptigim soru var iste son anda degistirmis de olabilirim hic hatirlamiyorum umarim drgistirmisimdir aklimdan cikmiyo hic
  • ah o osmanli bankasi......................
  • benim de sinavda da tek sikintim tarih oldu;(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.