Şimdi Ara

Babama Nasıl İstediğim Şeyi Aldırabilirim.[Sorun Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeatsTr -- 16 Eylül 2012; 17:09:49 >

• Yokmu yardım eden
  • Babanı camdan aşşağı at
  • Allahtan benim babam bu kadar geri kafalı değil. gel helikopter alalım birlikte eğleniriz demişti bi ara, ama ben başka bir şey almıştım
    kendi alacağım şeye benim babamda karışıyor bazen, ama paramı ben biriktirip aldığımda bir şey demiyor. en iyisi sen izin almadan helikopteri al. sonuçta kendi paran, isterse yere saçar dağıtırsın.

not : aklıma küçüklüğüm geldi, küçükken oyuncak alacağım zaman babaannem oyuncakla ne işin var git yiyecek bişe alda bari bi b*ka yarasın derdi :D
  • Babama nasıl işediğim şeyi aldırabilirim diye okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorch

Allahtan benim babam bu kadar geri kafalı değil. gel helikopter alalım birlikte eğleniriz demişti bi ara, ama ben başka bir şey almıştım
    kendi alacağım şeye benim babamda karışıyor bazen, ama paramı ben biriktirip aldığımda bir şey demiyor. en iyisi sen izin almadan helikopteri al. sonuçta kendi paran, isterse yere saçar dağıtırsın.

not : aklıma küçüklüğüm geldi, küçükken oyuncak alacağım zaman babaannem oyuncakla ne işin var git yiyecek bişe alda bari bi b*ka yarasın derdi :D

Benim babada senin babaanne gibi aynısını bana dedi valla ama anlaştık şimdi anlaşmamız şöyle şimdi bi tane helikopter beğen dedi gittim 150 tl lik beğendim geri kalanıylada sinemaya gidersin dedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.