Şimdi Ara

Babayı nasıl kandırırım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps3 icin babamdan para isteyecem ama kiviracak vermemek icin derslerine calismayacagima dusunerek.babam cimri degildir sadece onu bu cihazin sinav basarimi etkilemeyecegine inandirmak lazim ama nasil ? :)

Birde bnm oyunlara para sayacak gucum yok.online oyunda bni enterese etmiyor. acaba xbox 360 mi alsaydim ?

• 3.55 ps3 khalkedon da bile yoktu... bulabilme ihtimalim ne kadardır ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H/İT HERİF

3.55 ps3 khalkedon da bile yoktu... bulabilme ihtimalim ne kadardır ki ?
    Burda bulma ihtimalin cok yüksek

http://forum.donanimhaber.com/forumid_275/tt.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Burdakiler 0 demi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Burdakiler 0 demi ?

Alıntıları Göster
    ohkkk korsan oyun oyunucan desene ben para verecem adamlarin
    hakkini vericem sen bedavada dan oynucaksin!

senin gibi korsancilardan nefret ediyom.

• quote:

Orijinalden alıntı: klik-klak-boom

Bende nefret ediyorum ama arkadaş daha küçük baksanıza daha babamı nasıl kandırırım diye konu açıyor yada belkide gerçekten durum yok ama artık PS3 oyunlarını çok ucuza oynama imkanları var.

Kırdıracaksan hiç bir konsol almayın bence çünkü bütün güzelim özelliklerini feda etmiş olacaksınız.

• quote:

Bende baskasinin isine burnunu sokanlardan nefret ediyorum.
    Durumum var ama bnm degil babamin durumu o. bnm oyunlara bu kadar para dokmem onu cok kizdirir. Haftaligim 40 tl bnm arkadas oyuna bn parayi nereden bulayim ? 10 oyun alacak alsam 1.000 lira sayacam. Nasil olacak bu is ?

• quote:

quote:

Bende baskasinin isine burnunu sokanlardan nefret ediyorum.
    Durumum var ama bnm degil babamin durumu o. bnm oyunlara bu kadar para dokmem onu cok kizdirir. Haftaligim 40 tl bnm arkadas oyuna bn parayi nereden bulayim ? 10 oyun alacak alsam 1.000 lira sayacam. Nasil olacak bu is ?

Al bi BF veya cod. 1,5 sene idare eder. Yanında da verirler FIFA yı.

• Su konuyu basliga bakarak tanidigim. Biri acsaydi. Bayi ! Kandirirsin ! Derdim ;).

Dostum. Biraz duygusal gir konuya ;)
  • Orjinal alirsam gow 3 alirim
  • quote:

Ps3 icin babamdan para isteyecem ama kiviracak vermemek icin derslerine calismayacagima dusunerek.babam cimri degildir sadece onu bu cihazin sinav basarimi etkilemeyecegine inandirmak lazim ama nasil ? :)

Birde bnm oyunlara para sayacak gucum yok.online oyunda bni enterese etmiyor. acaba xbox 360 mi alsaydim ?

Para biriktir.Babana zırt pırt bu konuyu açma.Çünkü aynı cevabı vericek derslerin düşer diye.Yada para biriktirmeye kalkışmadan karne gününde ondan iste.

Bu arada orjinal almıcaksan hiç alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BigbyWolf_

quote:

Ps3 icin babamdan para isteyecem ama kiviracak vermemek icin derslerine calismayacagima dusunerek.babam cimri degildir sadece onu bu cihazin sinav basarimi etkilemeyecegine inandirmak lazim ama nasil ? :)

Para biriktir.Babana zırt pırt bu konuyu açma.Çünkü aynı cevabı vericek derslerin düşer diye.Yada para biriktirmeye kalkışmadan karne gününde ondan iste.

Kopya kullanacaksan (ozendirmiyorum ama aladigim intiba boyle ) Xbox360 al.
    Hem ps3 den ucuza alirsin hemde kopya oyun oynaman ps3 e gore cok daha kolay.
    Su an kopya oyun anlaminda ps3 de durumlar iyice karismis durumda ki ONLINE olayi zaten 3.41 den beri yok (neredeyse 1.5 senedir)
    O yuzden sana tavsiyem xbox360 almandir (Burda fanlik yapmiyorum iki cihaz da var bende ve ps3 e xbox dan daha yakinimdir forumda taniyanlar bilir) Kafan agrimaz yani ps3 alirsaniz. (ha gow, H rain vs yok ama naparsin kadi kizinda da kusur oluyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: _BigbyWolf_

quote:

yahu insan babasından "babayı" diye bahsedermi "babamı nasıl kandırırım" desen olmuyormu ? okulların kapanmasına az kaldı iyi bir karne ve güzel bir atraksiyonla başarabilirsin diye umuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Miroğlu.

yahu insan babasından "babayı" diye bahsedermi "babamı nasıl kandırırım" desen olmuyormu ? okulların kapanmasına az kaldı iyi bir karne ve güzel bir atraksiyonla başarabilirsin diye umuyorum

Alıntıları Göster
    Korsan oynayacaksan xbox al daha iyi olur ayrica iyi bir karne getirerek babani derslerinin iyi oldugunu ve konsol gelsede iyi gidecegine ikna edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Su an kopya oyun anlaminda ps3 de durumlar iyice karismis durumda ki ONLINE olayi zaten 3.41 den beri yok (neredeyse 1.5 senedir)
    O yuzden sana tavsiyem xbox360 almandir (Burda fanlik yapmiyorum iki cihaz da var bende ve ps3 e xbox dan daha yakinimdir forumda taniyanlar bilir) Kafan agrimaz yani ps3 alirsaniz. (ha gow, H rain vs yok ama naparsin kadi kizinda da kusur oluyor)

Xbox 360 gercekten kafami cok kurcaliyor ve sanki aklima da yatiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Xbox 360 gercekten kafami cok kurcaliyor ve sanki aklima da yatiyor

Alıntıları Göster
    Bu gidişle babayı alacağın kesin.

• Sizin ps3 almanız şu haliyle doğru olmaz.

Ama mantığı bir tarafa koyarsak;

PS3'ün aynı zamanda medya cihazı olduuğunu bedavaya blu-ray oynatıcımızın da olacağını söyle. DVD'lerin artık eskidiğini, bluray altın çağının yükseldiğini hatta doruk noktalarında olduğunu söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sizin ps3 almanız şu haliyle doğru olmaz.

Ama mantığı bir tarafa koyarsak;

PS3'ün aynı zamanda medya cihazı olduuğunu bedavaya blu-ray oynatıcımızın da olacağını söyle. DVD'lerin artık eskidiğini, bluray altın çağının yükseldiğini hatta doruk noktalarında olduğunu söyle.
    Baba bluray player lazım
    playstationda istiyordum.
    ikisini bir anda çıkaralım sadece ps3 alsak yeter de,dakikada alır.

• quote:

Herkes senin gibi parayla oynamıyor Sanki herşeyi orjinal kullanıyorsunda millete laf yapıyorsun
    Şöyle konuşanlar acaba mecbur olmasa PS3 e orjinal oyun alır mı ? Merak ediyorum.

Bu arada XBox360 AL hem korsan oynarsın hemde online takılırsın.
    Ailen destek olucağını sanmıyorum oyun almak için sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 7 Mayıs 2012; 21:25:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Bu gidişle babayı alacağın kesin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.