Şimdi Ara

bakın lütfen özellikle full str fire light olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bben full str fire glaive idim lightning i de açtım ama lightning de işime yarar hiç birşey yok su an light lwl i 18 sizce sadece hızlı kosma için lightning e devam etmeli miyim yoksa onları cursed heath lerle ress leyip cold a mı wermeliyim ??

• bence lightda sadece hızlı koşmayı açsan yeter
  • peki dier lerini kapatıp cold u açayım mı
  • ben blade im ama light el yakmasını kullanıyorum 2. sinide açtm şimdi ondan ayrı olarak parry ratio ve hızlı koşmada maxlı , bence biz str olsak bile mag. atack güçlendrici atacklarımızda farkedebilir.. ama ben bol sp yle gitmeyi sewdiğim için böyle yani ben firede 25 lv light 25lv buz da 25 lv force da 25 lv ama tek gitçek olsaydm fire derdim..
  • arkdaşım snn ana skıllerin full str firedır ancak yan skıller olarak lıgt ve colda vermelisin.lıgta açılması gerekenler: magıck atak arttırıcıyı max yap(zaten lwl 3 yapınca max oluo)+ hızlı koşmayı açsora parry ratioyu aç daha sora 10 m fırlatıcıyı sora da diğer reziztanceleri açmaya devam et sadece nuke ve elykma skıllerini açma!colda ise sadece fiziksel defans arttırıcıları aç daha sora çok işine yaracak bunlar
    bunları yaparsan sağlam bir char olursun

• Ya sen coldu ne yapıcaksın ki...Ben full str+glavie+fire+light(hızlı koşma için)..Bu arada lvl im 6X...6X lvl de bile cold lvl23 ..

Sen heuksal ve fire a önem wericeksin ..diğerleri fasa fiso..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Babayaroo

Ya sen coldu ne yapıcaksın ki...Ben full str+glavie+fire+light(hızlı koşma için)..Bu arada lvl im 6X...6X lvl de bile cold lvl23 ..

Sen heuksal ve fire a önem wericeksin ..diğerleri fasa fiso..

e zaten cold u da 6x yapamyacan.yan skill gerekli olan bikaç şeyi açacaksın.defans la ilgili olanları.
  • yaw kardesim arkadaslar demis sadece hızlı kosmayı aç diye ama lightning de magical atac ka veren büyüler var onları aç ben ce gerçi str sin fazla bisi deismez ama gelişmişlerini açtıkça farkedersin damage farkını
  • Adam cold a mı dewam edeyim diyo.:DİKKATLİ OKU!!!! İSA
  • Sağlam bi sp farm yap ne war ne yoksa aç bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.