Şimdi Ara

Ban ile ilgili..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim birkaç sorum olacak, ilk olarak ; ben 15 gün önce 1 haftalık ban yemiştim şimdi veya daha sonra ban yersem bu en az 2 haftamı olcak yoksa 1 gün veya 3 gün olur mu ? İkinci olarak sabah oynarken net gitti ( ttnet saolsun ) ve leave olarak gözüküyor bugün 2. kez oyundan çıkarsam ( o da ancak ttnet sayesinde olur ) garanti ban yer miyim ? Saygılar. İyi forumlar..

• Garanti banı falan bilemem de 1 haftadan sonra 2 hafta ondan sonraki de sınırsız oluyor. Perma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Garanti banı falan bilemem de 1 haftadan sonra 2 hafta ondan sonraki de sınırsız oluyor. Perma.

Fakat çok saçma değilmi örneğin 7 gün ban yedim ardından 2 ay boyunca ban yemedim. Bidahaki banım yine 14 gün olacak. Yani herkez bir gün perma ban yer o zman. Birde rp alınca perma yemiyosun diyolar doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne61

quote:

Garanti banı falan bilemem de 1 haftadan sonra 2 hafta ondan sonraki de sınırsız oluyor. Perma.

Fakat çok saçma değilmi örneğin 7 gün ban yedim ardından 2 ay boyunca ban yemedim. Bidahaki banım yine 14 gün olacak. Yani herkez bir gün perma ban yer o zman. Birde rp alınca perma yemiyosun diyolar doğrumudur ?

Hiç alakası yok. Rp alana da almayana da çakıyorlar. Şans işi bu. Ne arkadaşlarım var oyun boyu söverler ederler adamlar daha 1 gün banlanmadı ben sınırsız yedim. O kadar dil döktüm 100 tane ticket attım hiç bir şekilde açmıyorlar hesabı. Giden gitti artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne61

quote:

Hiç alakası yok. Rp alana da almayana da çakıyorlar. Şans işi bu. Ne arkadaşlarım var oyun boyu söverler ederler adamlar daha 1 gün banlanmadı ben sınırsız yedim. O kadar dil döktüm 100 tane ticket attım hiç bir şekilde açmıyorlar hesabı. Giden gitti artık.

Geçmş olsun ya benimde 2 ay önce falan gitti öle hesabım yeni hesap satın aldım buda sınırsız yerse naparım bilmiyorum ama çok saçma sistemleri var...

• Bayadır oynuyorum oyun sonu sinirden ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok ama 1 kere bile ban yemedim. Oyuna yeni başlayan bir arkadaşım ilk hesabında 2 gün sonra banlandı. 2. hesabındada 3 gün sonra banlandı Sanırım Zilean'a attack speed kasmasından dolayı Şans sanırım birazda
  • Ban deyince aklıma geldi.Tribunal'den ödül alacaksak o ödül ne zaman gelir yaklaşık olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serjical

Bayadır oynuyorum oyun sonu sinirden ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok ama 1 kere bile ban yemedim. Oyuna yeni başlayan bir arkadaşım ilk hesabında 2 gün sonra banlandı. 2. hesabındada 3 gün sonra banlandı Sanırım Zilean'a attack speed kasmasından dolayı Şans sanırım birazda

sabah ttnet yüzünden leave var history de şimdi girmeye korkuyorum. Tekrar dc olup ban yerim diye yersemde 2 hafta napcam bilimom

• Bende ttnet yüzünden çok leave yaptım oyundan ama hiç banlanmadım şimdiye dek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.