Şimdi Ara

Ban yağmuru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkac saat içerisinde sizde "Your account has been blocked" mesaji aldiysaniz ekibe hoşgeldiniz. Sabah normal bir şekilde oyuna girdim. Öglen DC oldum baglanti kötüydü ondan galiba dedim. Gece saat 2 gibi girmeye calistim. Account blocked diyor.. Forumlarina baktim macro kullanmaktan banlanmişim.. A.q Macro Programini calistirabilsem yine içim yanmayacak beceremedigim kullanamadigim ve hayatımda bir kere olsun calistiramadim bir program icin neden ban yiyorum onu anlamadim.. Daha önce kohack kullandim bunu inkar etmiyorum ama su anda calistiramiyorum zaten.. Nasil oluyorda durduk yere hicbirsey yapmadan ben macrodan dolayi ban yiyebiliyorum!!!.. Moradonda Herkezin gözü önünde koxp kullananlari shottan yirtina yirtina bagirdik, birtek gM gelip banlamadi. Biz durduk yere nasil banlaniyoruz. Gm canin cehenneme !! Git gözüne gözlük al !!

• gözlükle ilgisi yok. önceden kohack kullandım diyorsun. eğer oyunu komple kaldırıp yeniden kurmadıysan program oyunun içinde kalır ve gm de bunu görür.
  • bende oyuna ilk başladığımda malesef kullanmıştım. fakat şansım pe ii değildi oyuzden sıkıldım ve bıraktım sonra oyuna yine aynı acc. ile devam ediyorum inşallah banlanmam.tabi oyunu en az 5 kere tekrar kurdum çözümü buysa banlanmam heralde.
  • ayrıca oyundayken bununla ilgili notice de geçti 238 accountu bloklandığı yazıyodu
  • ŞUAN ŞU SAAT İTİBARİYLE 5.00 ONCA BAN YAPIYOKİ GM OYUNDA GALİBA Bİ GÖRSEN..BAZAN HAKLI YER BAZEN HAKSIZ YERE....
  • Aga oyundan yeni çıktım gözümün önünde şu ban bu ban yazı geçio!... Gerçi ne koxp nede macro hiçbişey kullanmadım korkum yok!...
  • Ben kafedeyim kardeşim. Deepfreeze var. Ne Kohack kaliyor ne baska birsey.. GM Sesimi duyuyorsan sana bir gözlük alayım benden olsun. Sen git herkezin önünde kullananlari banla önce.. Tabi onlar ücretli koxp kullanıcılarıdır. Vardır bir anlaşmanız...! İçimden çok şey söylemek geçiyor ama etik değil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarKStrider

Birkac saat içerisinde sizde "Your account has been blocked" mesaji aldiysaniz ekibe hoşgeldiniz. Sabah normal bir şekilde oyuna girdim. Öglen DC oldum baglanti kötüydü ondan galiba dedim. Gece saat 2 gibi girmeye calistim. Account blocked diyor.. Forumlarina baktim macro kullanmaktan banlanmişim.. A.q Macro Programini calistirabilsem yine içim yanmayacak beceremedigim kullanamadigim ve hayatımda bir kere olsun calistiramadim bir program icin neden ban yiyorum onu anlamadim.. Daha önce kohack kullandim bunu inkar etmiyorum ama su anda calistiramiyorum zaten.. Nasil oluyorda durduk yere hicbirsey yapmadan ben macrodan dolayi ban yiyebiliyorum!!!.. Moradonda Herkezin gözü önünde koxp kullananlari shottan yirtina yirtina bagirdik, birtek gM gelip banlamadi. Biz durduk yere nasil banlaniyoruz. Gm canin cehenneme !! Git gözüne gözlük al !!

bazı GMler macro partylerine gireni de banlıyolar ama, sorununun nedeni bu olabilir !!

• ayrıca oyundayken bununla ilgili notice de geçti 238 accountu bloklandığı yazıyodu

Beyler bu ağızdan ağıza geçe geçe ne kadar büyümüş arkadaşlar 238 kişi banlanmadı nicki 238 olan 70 lwl blade master banlandı
  • ya bide tos için bannlıolar ben halaç ozemedim tos ne kardeşim yaaa!!!!
  • yeni gm ler baya bi ilgilenio oyunla oyun düzelmeye başlıcak
  • evet TOS VIALATION nedir yahu ?
  • quote:

Ben kafedeyim kardeşim. Deepfreeze var. Ne Kohack kaliyor ne baska birsey.. GM Sesimi duyuyorsan sana bir gözlük alayım benden olsun. Sen git herkezin önünde kullananlari banla önce.. Tabi onlar ücretli koxp kullanıcılarıdır. Vardır bir anlaşmanız...! İçimden çok şey söylemek geçiyor ama etik değil..

evt arkadaşlar gerçekten paralı kullananlara bişi olmuyo ama emin olun parlı kullanada zevkinle oynamıyo sadece pazar geziyo lvl kasıyo bişi yapıcaından deil sadece maksat oynuda bikaç eziqe hava atmak ama sölüyorum herzamanda sölicem kurunun yanında yaş da yanar bissürü kişi macrolu koxp kosp lu party e girdii içinde ban yiyiyo onun için pek fazla girmeyin öyle partylere benim düşüncem bu
    tanıyan varmı bilmiyorum ama beramus 3 te her gece dts lerin orda party yapan eziq te kasan devasa bi party vardı sonları noldu "ban" ve bunların kastıı birkaç civ civ e de "ceza" verildi

• quote:

Orjinalden alıntı: King Cersei

yeni gm ler baya bi ilgilenio oyunla oyun düzelmeye başlıcak

Eğer oyun bu şekilde düzelicekse salla gitsin.. Yarin gidin bakın en açık saçık yerlerde koxpcuları görürsünüz.. Ellerini kollarını sallaya sallaya işlerine devam ederler. 15 Gün ban yemişim !! 15 Gün !! Kurallar kısmında 7 gün yazıyor halbuki.. Az sonra gidip gold üyelik alsam anında açışır neden mi?? Paraaaaaaaaaaaaaaaaa, her kapıyı açtığı gibi her banı da açar..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: King Cersei

yeni gm ler baya bi ilgilenio oyunla oyun düzelmeye başlıcak

Eğer oyun bu şekilde düzelicekse salla gitsin.. Yarin gidin bakın en açık saçık yerlerde koxpcuları görürsünüz.. Ellerini kollarını sallaya sallaya işlerine devam ederler. 15 Gün ban yemişim !! 15 Gün !! Kurallar kısmında 7 gün yazıyor halbuki.. Az sonra gidip gold üyelik alsam anında açışır neden mi?? Paraaaaaaaaaaaaaaaaa, her kapıyı açtığı gibi her banı da açar..

Kardes bende yok yere ban yiyenlerdenim :P salla

• O degil su anda tatilideyim. Ban biticek ben işime devam edicem. Tatildeyken oynamak istedim. İnsani fitil ediyorlar.
  • illegaL item alipta BAN lananlarin Cezasi ne zamn bitiyo? Yani bi sekilde bitiyomu_?
  • quote:

Orjinalden alıntı: drizzt

evet TOS VIALATION nedir yahu ?

acılımı terms of service
    yani service acıklarından yararlanmak gibi bişi
  • kardesım bıraz akıllı olun ya.ne kaydolması sız deden bahsediyorsunuz.gm görurmus eskıden kullandıysan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.