Şimdi Ara

BaNa yArDıM eDiN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KARDEŞLER SİZCE KNİGHTTA EN GÜZEL ADAM HANGİSİ DELİ OLUOM BİRİ WARRİOR DİO BİRİ PRİEST DİO BİRİ ROGUE DİO BİRİ MAGE DİO HANGİ BİRİNİ YAPAYIMLÜTFEN SİZ YARDIM EDİN BİDE EN İYİ SERVER HANGİSİ?

• quote:

Orjinalden alıntı: stephen_samet

KARDEŞLER SİZCE KNİGHTTA EN GÜZEL ADAM HANGİSİ DELİ OLUOM BİRİ WARRİOR DİO BİRİ PRİEST DİO BİRİ ROGUE DİO BİRİ MAGE DİO HANGİ BİRİNİ YAPAYIMLÜTFEN SİZ YARDIM EDİN BİDE EN İYİ SERVER HANGİSİ?

ares - priest - str
  • iide kardeşim kişiden kişiye değişir ben asas kullanırım öteki priesti daha iyi kullanır gibi...
    ama healer olursan partiden partiye gidersin
  • tabiki rogue kardeşim en güsel en kolay kasıcaaan chardır en iyi olay assastadır veya battle priest olcaksın kardeşim
    assas olunca minor var süper combo var wolf var görünmez koşma var light feet var lupine var 400 defense var ohohhhh
  • sormana gerek bile yok rogue
  • quote:

Orjinalden alıntı: stephen_samet

KARDEŞLER SİZCE KNİGHTTA EN GÜZEL ADAM HANGİSİ DELİ OLUOM BİRİ WARRİOR DİO BİRİ PRİEST DİO BİRİ ROGUE DİO BİRİ MAGE DİO HANGİ BİRİNİ YAPAYIMLÜTFEN SİZ YARDIM EDİN BİDE EN İYİ SERVER HANGİSİ?

ben sana tek onerım war warrıor ol 60 a kadar kasmas ınsanı olduru ama en ii walla kım rogue ıle md kesmıs soleın pls
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.