Şimdi Ara

Barmen olmak istiyorum ama kurs ücreti biraz fazla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce bunun kursuna katılmış arkadaşlar varmı aranızda turizm otelcilik çıkışlıyım ama malum okullarda pek önemsenmiyor hatta alkollü içecekler dersi kaldırılmış çok garip bir ülkede yaşıyoruz

• hocam bende üni de turizm ve otelcilik düşünüyorum önerir misin ? mesela otellerde çalışmak, barmenlik dışında ne tür işler yapabiliriz ? ayrıca sadece çok iyi ing yeterli olur mu baska dilde eklenmeli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just.me -- 7 Ocak 2015; 1:08:38 >
  • just.me kullanıcısına yanıt
    Yani öneririm iş imkanın gerçekten çok fazla Oteller acentalar barlar havayolları vs gibi ingilizcen çok iyi olmalı o şart turizm okuyoruz sonuçta onun dışında emek yoğun bir sektör insan gücü tabi çalıştığın yere göre çalışma saatleri değişir

Not:Acenta dışında oda belli bölümler sakalsız çalışmazsın haberin olsun kişisel bakım çok önemli bu işte parasıda iyidir.

Sorun varsa başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpef7

Yani öneririm iş imkanın gerçekten çok fazla Oteller acentalar barlar havayolları vs gibi ingilizcen çok iyi olmalı o şart turizm okuyoruz sonuçta onun dışında emek yoğun bir sektör insan gücü tabi çalıştığın yere göre çalışma saatleri değişir

Not:Acenta dışında oda belli bölümler sakalsız çalışmazsın haberin olsun kişisel bakım çok önemli bu işte parasıda iyidir.

Sorun varsa başka

son sorum: üni. de tm den mi ygs den mi giriyoruz ? ben dil1 den meslek secmek istiyorumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just.me -- 7 Ocak 2015; 1:24:16 >
  • just.me kullanıcısına yanıt
    Ygs 6 puan türünden girebiliyorsun bide lys girip tm puan türünden alıyorlar

turizm çıkışlı olmadığın için onlar birazdaha avantajlı tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpef7

Ygs 6 puan türünden girebiliyorsun bide lys girip tm puan türünden alıyorlar

turizm çıkışlı olmadığın için onlar birazdaha avantajlı tabi

Teşekkürler hocam hayatta başarılar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.