Şimdi Ara

Başka üniversiteye geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi ben bu sene başka bir üniversitede okuyodum orayı dondurup tekrar sınava hazırlandım şimdi bu sene başka yerde bir üniversiteye kaydolsam kayıt işlemi için diploma filan eski dondurduğum üniversitede. Eski üniversiteye gitmem gerek mi yoksa üniversiteler belge işlemlerini kendi aralarında yaparlar mı ? Sonuç olarak başka bir üniversiteye kayıt yaparken dondurduğum üniversiteye gidip kaydımı sildirip belgelerimi almam zorunlu mu ?

• jaxes J kullanıcısına yanıt
    Hocam, iki yerleşme arasında herhangi bir ilişki olmadığı için tüm evrakları sizin halletmeniz gerekiyor. Eski okuldan kayıt silmek, yeni okula kayıt olmak dahil. Eğer yatay geçiş yapmış olursanız o zaman üniversiteler kendi arasında yazışma yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: investigation

Hocam, iki yerleşme arasında herhangi bir ilişki olmadığı için tüm evrakları sizin halletmeniz gerekiyor. Eski okuldan kayıt silmek, yeni okula kayıt olmak dahil. Eğer yatay geçiş yapmış olursanız o zaman üniversiteler kendi arasında yazışma yapıyorlar.

Bir de borcu yoktur yazısı alman gerekecektir çeşitli yerlerden (kütüphane vs.)
  • YeniGemi kullanıcısına yanıt
    Evet, hocam haklısınız. Ben, sadece işlemleri bireysel olarak arkadaşın yapması gerektiğini vurgulamak için bir iki örnek verdim. MEDİKO-Kültür, kütüphane, öğrenci yurdu.... birçok işlem var. Üniversiteden Üniversiteye bu işlem tür ve sayıları değişmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.