Şimdi Ara

basketbol seçmeleri please (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
35.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bras acil tekrar yasıom boum 184 cm kilom 70-72
    92 liyim basketimde iyidir
    seçmelerde şansım warmı ve bildiğiniz seçmeleri yazarmısınz please
  • Seçme falan bekleme sen direk git gözüne kestirdiğin bikaç klübe hocalarla görüş bana şans verin de.
  • ok de dandik klüplerde deniim ben diom ama klüplerin yerlerini fln bilmiom ama denemeye çlşrm sölediini saol
  • ayrıca ist de oturuom ve bnm gbi çok vardr onn için dandik klüp diom
  • emre rz kardeş bu caddebostan spor klübü nerde ve gitsem benide alablrmi şu an
  • quote:

Orjinalden alıntı: tta

ya abicim hiç bişey için geç diildir.ama tabi 17 yaşından sora basketçi olcam diye ağlamayın.çünkü genç takım yaşınız geçmiş oluo ve lisansınız çıkartılamıo! küçük klüplerde boy hiç önemli diil.top tekniğin iiyse hemen alırlar.ama büyük bi klübe gitceksen boy olması lazım.ben tofaşa gttim 90 doğumlularda 2 metreden aşağıya almıorz ama istersen gel bi şansını dene fakat çok sayıda ve çok tecrübeli guardlarımız var dediler.bende gitmedim tabi.ama yaşadığınız her olay size büyük birer hırs kaynağı olsun ve bulduğunuz her fırsatta çalışın!!!tabi basketbolcu olmak isterseniz.

17 yaşından sonra lisans çıkartılamıyormu!!!! ben bölgesel liglerde oynamak istiyorum ve yeteneğim var 17 yaşımı geçtiysem lisans çıkmayacakmı şimdi???

• quote:

Orjinalden alıntı: vayage

quote:

Orjinalden alıntı: tta

ya abicim hiç bişey için geç diildir.ama tabi 17 yaşından sora basketçi olcam diye ağlamayın.çünkü genç takım yaşınız geçmiş oluo ve lisansınız çıkartılamıo! küçük klüplerde boy hiç önemli diil.top tekniğin iiyse hemen alırlar.ama büyük bi klübe gitceksen boy olması lazım.ben tofaşa gttim 90 doğumlularda 2 metreden aşağıya almıorz ama istersen gel bi şansını dene fakat çok sayıda ve çok tecrübeli guardlarımız var dediler.bende gitmedim tabi.ama yaşadığınız her olay size büyük birer hırs kaynağı olsun ve bulduğunuz her fırsatta çalışın!!!tabi basketbolcu olmak isterseniz.

17 yaşından sonra lisans çıkartılamıyormu!!!! ben bölgesel liglerde oynamak istiyorum ve yeteneğim var 17 yaşımı geçtiysem lisans çıkmayacakmı şimdi???

çok zor çıkar çünkü genç takımın 2 senesisin. bu saatten sonra oturmuş iyi bir takıma gitmen imkansız yukarda yazmışlar 14 yaşından sonra almaları zor çünkü 14 yaşında yıldız takım olunuyo ve takımın en genç elemanlarını orda yetiştiriyolar

• baktım bu bi yıllık konu bende oraya sorayım dedim batuhan pardon..
    bişe daha sorcam bölgesel liglerde üniversiteli adamlart seçiliyomuş en az 20 yaşındadır onlar. onlar lisanssızmı oynuyor.?
    off mal gibi bi seçmelere girmedik gittik sokaklarda oynadık şimdi cezasını çekecez.
    yaşımı falan mı küçülttürsem mahkemede zaten sakal bıyık falanda yok

• yani bu lisansı federsayon mu vermiyo yoksa klüpmü beni almıyo yada alamıyo?
  • bikaç klubü aradım telefonlarını buldum bunlar en 1990 doğumlu istiyolar.(tofaş,telekom..)
    şans verseler seçilirim gibi geliyo . basket oynama heveside kalmadıbaskete giderken çağırmayın birdaha beni
    Pişman edecemmm bunları beni takıma almadıklarına peşimden koşacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vayage -- 4 Eylül 2007; 9:51:22 >

• aydın' da basketbol kulubu var mı?
  • quote:

baktım bu bi yıllık konu bende oraya sorayım dedim batuhan pardon..
    bişe daha sorcam bölgesel liglerde üniversiteli adamlart seçiliyomuş en az 20 yaşındadır onlar. onlar lisanssızmı oynuyor.?
    off mal gibi bi seçmelere girmedik gittik sokaklarda oynadık şimdi cezasını çekecez.
    yaşımı falan mı küçülttürsem mahkemede zaten sakal bıyık falanda yok

üniversite de hln top koşturan adam zaten çok iyi değildir iyi olsa şimdileri iyi bir küpte A takımda yedekte olsa oynardı onların lisansı var ama onların içi geçmiş 17 yaşındasın sakal bıyık yoksa büyük ihtimal kösesindir çok boyun uzamaz 2,3 cm en fazla uzarsan .

• quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

üniversite de hln top koşturan adam zaten çok iyi değildir iyi olsa şimdileri iyi bir küpte A takımda yedekte olsa oynardı onların lisansı var ama onların içi geçmiş 17 yaşındasın sakal bıyık yoksa büyük ihtimal kösesindir çok boyun uzamaz 2,3 cm en fazla uzarsan .

yok zaten boyumun uzamasını istemiyorum 1.91 boyum ve aralık 88 doğumluyum. basketi çok iyi oynarım hot sauce un yaptığı çoğu hareketi yaparım rezil ederim birebirde karşımdakileri ama korktuğum sey ben en fazla 3 kşilik takımlarla oynadım yani streetball a benzemez diyorlar klupte bişey yapamazsın falan diyorlar.
    Bende önce kötü bi klube gidiyim de rezil olmayayım alışayım diye düşündüm de bu lisans işini pek anlamadım
    yani bu saatten sonra bi klüpte oynama şansım sıfırmı?

• quote:

Orjinalden alıntı: xmen

aydın' da basketbol kulubu var mı?

klup varmı bilmiyorum ama bütün liglerde hiç takımı yok aydının.(bu arada hakkaride de varmış bi klup-oraya gitsem beni seçerler belki)
  • quote:

quote:

yok zaten boyumun uzamasını istemiyorum 1.91 boyum ve aralık 88 doğumluyum. basketi çok iyi oynarım hot sauce un yaptığı çoğu hareketi yaparım rezil ederim birebirde karşımdakileri ama korktuğum sey ben en fazla 3 kşilik takımlarla oynadım yani streetball a benzemez diyorlar klupte bişey yapamazsın falan diyorlar.
    Bende önce kötü bi klube gidiyim de rezil olmayayım alışayım diye düşündüm de bu lisans işini pek anlamadım

88 aralık demişsin ama adamlar senin aralık doğumlu olduğuna bakmazlar 88 lisin diye bakarlar . bu arada kötü takıma gidersen zaten tek başına hiçbir şey yapamazsın önünde çok güçlü adamlar olacak bu saatten sonra sen baskete pek bakma para bulamazsın bence üniversiteni fln bitir krndine iyi bir iş aramaya başla basketide hobi olarak amatör kümelerde yaparsın ilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanbb -- 4 Eylül 2007; 10:47:02 >

• quote:

quote:

quote:

88 aralık demişsin ama adamlar senin aralık doğumlu olduğuna bakmazlar 88 lisin diye bakarlar . bu arada kötü takıma gidersen zaten tek başına hiçbir şey yapamazsın önünde çok güçlü adamlar olacak bu saatten sonra sen baskete pek bakma para bulamazsın bence üniversiteni fln bitir krndine iyi bir iş aramaya başla basketide hobi olarak amatör kümelerde yaparsın ilerde

şimdi yapmak istiyorum hobi olarak :) nasıl olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vayage -- 17 Ekim 2007; 20:48:22 >

• bu arada bu seneki genç .yıldız.küçük takım yıllarını yazayım

genç takım = 90,91
    yıldız=92,93
    küçük=94,95

(91,93,95) doğumlular takımlarının ilk senesi olduğu için genelde yedek kalacaklardır üzülmeyin yani önünüzde 1 sene var
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: xmen

aydın' da basketbol kulubu var mı?

klup varmı bilmiyorum ama bütün liglerde hiç takımı yok aydının.(bu arada hakkaride de varmış bi klup-oraya gitsem beni seçerler belki)

zaten bu il de ne var ki

• quote:

bu arada bu seneki genç .yıldız.küçük takım yıllarını yazayım

genç takım = 90,91
    yıldız=92,93
    küçük=94,95

(91,93,95) doğumlular takımlarının ilk senesi olduğu için genelde yedek kalacaklardır üzülmeyin yani önünüzde 1 sene var

96lıyım bi milli team altyapısında adam gördü tblde bekoda oynarsın dedi arkadaşlar olağanüstü dio bilmiom 1.47yim 4 yıllık tecrübem var tofaş ve çevre koleji bursum var iimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellar Door -- 4 Eylül 2007; 15:37:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.