Şimdi Ara

basketbol seçmeleri please (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
35.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arenas000 post kasma var gibi ama neyse
  • Yok artık ya.Bu kadarını da görmedim.

Üst üste 8 mesaj yollamış.Ne demek bu? Yöneticiler bir el atsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elevator -- 13 Eylül 2007; 21:00:47 >
  • Katılıyorum arkadaşlar diğer mesajlarınıda gördüğüm için söylüyorum açıkçası şaşırmadım... bu arenas000 nickli arkadaşın uyarılması gerekiyor...
  • ya arkadaşlar konu nerden nereye geldi bir seçme istediler lütfen klup seçmelerinden haberleri olan birileri varsa lütfen yazsın
  • CBR-15 BEN TEKELDE OYNAMAK İSTİYORUM BENİMLE İLETİŞİME GEÇERSEN SEVİNİRİM MSN ADRESİNİ ALDIM
  • arkadaşlar ben de katılmak istiyorum baya bir cabaladım baya bir günlerim geçti kendime güvenim olduğundan dolayı katılmak istiyorum gördüm ki yapa biliyorum önceden bir iki denyeyime sahib olmustım ama hiç üstünde durmadım ne yapım ne dersiniz bu ilk baharın başında efes pilsen şeçmeleri war katılın derim 20 ytl seçme parası alıyorlar yaşım 13 boyum 1.67 pota altında iyi olduğuma inanıyorum galatasaraydaki HÜSEYİN BEŞOK da efes seçmelerinden kazanmış bu arada kendimi tanıştırmayı unuttum ADIM OĞUZHAN SOYADIM KARANFİL aranıza girebilirsem sewinirim
  • arkadaşlar bir zahmet kimse yardımlarını esirgemesiz mail adresim oguzhan@ultraslan-bh.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: oquzhAn KARANFİL

arkadaşlar ben de katılmak istiyorum baya bir cabaladım baya bir günlerim geçti kendime güvenim olduğundan dolayı katılmak istiyorum gördüm ki yapa biliyorum önceden bir iki denyeyime sahib olmustım ama hiç üstünde durmadım ne yapım ne dersiniz bu ilk baharın başında efes pilsen şeçmeleri war katılın derim 20 ytl seçme parası alıyorlar yaşım 13 boyum 1.67 pota altında iyi olduğuma inanıyorum galatasaraydaki HÜSEYİN BEŞOK da efes seçmelerinden kazanmış bu arada kendimi tanıştırmayı unuttum ADIM OĞUZHAN SOYADIM KARANFİL aranıza girebilirsem sewinirim

bana teklif geldi efes ten çevirdim.
  • mrb arkadaşlar bn bıse dansımak ıstıorum 1991 doğumluyum istanbul b.çekmece de oturuorum. basketle aram iyidir 3luklerım eh serbest atıslar kötu onun dısında top çalmam çok ii turnıkem ii ve oyun kurmada uzerıme tanımam bıreysel olarakda iimdir karşımdakını rezıl ederım takım oyununu ıyı oyanrım 1,80;1,85 arası boyum fizik bakımndanda güçlüyümdür sormak ıstedıgım 91 olupda özellıklerımle bı klup bulabılırmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisburjuva -- 1 Temmuz 2008; 0:17:29 >
  • Geç kalmissin
  • pisburjuva aynı durumdayız ben de 91liyim boyum 183 pendikte oturuyorum. ben de kendimi geliştirecek bi kulüp arıyorum su an gittiğim bi ametör kulüp var ama o da yazın kapanıyo maçlar başlayınca açılıyor. pek de umutlu değilim ama yine de kendi kendimi geliştirmeye devam ediorum sana tavsiyem kendini bu sene çok iyi geliştirip 305e smaç basabilmen ve fundemantelini geliştirmen birebirde gelişmen. çünkü 18 yaşında bunları yaparsan bi umut olarak bi takıma gidip böyle böyle dersin alabilir. yoksa işin üniversiteye kalıyor obuna göre dsaha zor çünkü üniversite takımlarını da görüyoruz.
  • aga bnm sorun yasadıgım tek nokta serbest atıslar hareket halınde deılsem asla basket atamıorum çok az atıorum ve çabuk yorulma problemım var bunları asarsam deger özellıkelrım ıyı onların ustunede koydukmu ii olur bıyerde oyanrım ama su 2 probelmımı çözmem lazım neler önerırsınız
  • abi o zmn benm nacizane önerilerimi sunayım:
    şut olayından başlarsak, öncelikle kafa olarak halletmen lazım. maç sırasında hareket halinde sayı yapıcağına şutunu hareketsiz olarak geliştirmeye bak belki bi kaç hafta çok sıkılırsın sayı yapamadığından ama zamanla çok çabuk gelişir o girmediğinde sut kesinlikle moralini bozmamalısın. iki günde bir veya zamanın varsa hergün şut çalış yorulana kadar.
    çabuk yorulma olayını ise kolaylıkla halledebilirsin. hergün bi iki maç yap veya en azından hergün koş yine yorulana kadar diyelim kilometre olarak hesap etme. benm en kolay atlattığım sorun oldu o hergün koştuğum için şimdi kendi aramızda maç yapıyoruz millet yorulup kenara geçtiğinde ben şut çalışıyorum.
    benim sorunların ise en başta zıplamak oluyor. onu da her gün 1000 kere ip atlamayla çözmeye başladım yani henüz çözüm olmadı daha çalışıorum. tabi onu da geçersek bu yaşta çok geç kaldığımızdan bi takım bulmak o kadar zorki

• saol önerıler ıcın aah ahh bıraz geç kaldık artık unıversıteye kaldı ama baktım fbnın 91 dogumlularıcın secmelerı vardıya gerçi basket okulu orası ama var yanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisburjuva -- 17 Temmuz 2008; 18:02:02 >
  • boyum 1.50 12 yaşındayım. sizce beni alırlar mı? SG ve veya PF oynarım. bilgidiğinz seçme yapan kulüp varsa lütfen söyleyin (gs ve bjk hariç)
  • Slm Arkadaslar Ben ankarada oturuorumda bildiginiz bi kulup secmeleri fln war sa lutfen yazın..gokalp_kural@hotmail.com.
  • Aranızda en büyük 93 doğumlu olup boy sınırı en az 1.90 olan 2 3 oynayabilen arkadaşalr pm atsın ist/and yakası
  • 170 boy 53 kilo kocaeli beni duyuyormusun izmitte basketbol klubunde oynayan var mı pm atsın
  • vbvb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soskur2006 -- 10 Kasım 2008; 17:12:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.