Şimdi Ara

basketbol seçmeleri please (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
35.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar kulübümüzün A takımı için ilk etap seçmelerimizi gerçekleştirdik, devam edecek..!!!
    http://www.alyans.org.tr/index.asp?pg=news1

dernek olarak çalışan kulübümüzde,
    gerek 18 yaşından büyük olup derneğe üye olan kendisi,
    gerekse 18 yaşından küçük olduğu için derneğe velisi üye olan her kişi,
    spor yapmak istemesi durumunda takımlarımızdan bir tanesinde muhakkak kendine bir yer bulacaktır.

www.sariyersporokulu.com

Alyans Spor Kulübü - Sarıyer Spor Okulu

• adam sizlere burda basketbol seçmleri nezaman diye bir soru sormuş sizler ise 11 yaşındayım boyum bilmemne filan diyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: gamer1907

boyum 1.50 12 yaşındayım. sizce beni alırlar mı? SG ve veya PF oynarım. bilgidiğinz seçme yapan kulüp varsa lütfen söyleyin (gs ve bjk hariç)

Sg yada Pf...Hımmm.Sf uymuyor sana tabi.Pg yada C de oynarsın sen de Sf olmaz...
  • arkadaşlar ben şu an samsunda oturuyorum ve burda dsi spor klubunde as takımdayım. Benim boyum 1.80 kilo 75 oynadıgım pozısyonlar sf,sg,pg yaş 94lüyüm sizce baska sehirlerde ornek istanbul kulup bulabilirmiyim?
  • Arkadaşlar Ben 95liyim Boyum 1.87 Çok iyi Olmasada İyi Oynuyorum Hemde Severek..
    Hangi Takımlara Girebilirim Acaba??? İlgilenenler Cevaplarsa Sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göktuğkaan -- 11 Haziran 2009; 10:56:20 >
  • ben istanbulda beylikdüzünde oturuyorum boyum 1.91 kilo:90 95 liyim egenelde pivot oynuyorum lutfen yardımcı olun klube girmek istiyorum belli bir basketbol geçimişim yk sadece yazları bsaketbol kursuna gidiyorum
  • Boy:1.94 Kilo:74 Kulaç Boyu: 1.97 Doğum tarihi:1995 305 potaya çok rahat smaç basabiliyorum seri oynuyorum paslarım iyi şutlarım çok iyi turnikelerim iyi 1 e 1 de karşımdaki kaç yaşında olursa olsun rezil ederim(ünlü kişiler olmadıkça (: ) 5 e 5 tede çok rahat oynarım. Fenerbahçenin seçmelerine gittim geçen yaz maalesef olmadı torpilli oyuncu seçtiler Eğer basketbol takımı koçları yazdıklarımı okuyorsa veya önerisi olan varsa lütfen cevap yazsın.

• bu konuyu hortlattım hortlatıyorum evet hortlattım Arkadaşlar ben 1996 doğumluyum.boyum 1.72-1.78 civarı bişey şutlarım pek iyi değil ama bu sıralar 6 tana 3 lükten 3 ünü tutturabiliyorum.savunmada üstüme yoktur.heleki top çalmada çok iyi tunuke atarım.
    ankarada böyle alt yapı seçmeleri varmı türk telekoma baktım da 24 temmuzdaymış bu alt yapı seçmesi işini yeni öğrendim yani süresi geçmiş seneye ben katılabilirmiyim 96 lıyımya bu sene en son 95 lieri almışlar seneyede herhalde en son 96 lıları alırlar.

• ahahaha tiplere bak lan süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balparmak

ahahaha tiplere bak lan süper.

bendenmi bahsettin ve ne demek istedin sen.
  • Arkadaşlar lütfen cvplarınız bekilormbu cumartesi seçmelere gitcem 13 yaşındayım boyum 1.62 kilom 57 ve topu iyi sürebilorm paslarım isabetli şutlarım güzel ama çalımlarda zorlanıorm . ve en geç cuma gününe kadar cvp bekliorm seçmelerde ne yaptırırlar daha hazılıklı gideyim baarılı olyım Adım mücahit emre doğan fenerbahçe basket spor okuluna gittim ve türk telekomun seçmelirne gideceğim lütfen yarıdm

• BEYLER BEN 1.89 BOYUNDAYIM 16 YAŞINDAYIM, 1 YIL SINIFTA KALDIM, BASKETBOLU ÇOK SEVERİM İYİ DE OYNARIM, SİZCE SEÇİLME İMKANIM VARMI PLASE ACİL CEVAPP @

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.