Şimdi Ara

Batarya Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar bilgisayarda işim var telefonumu pc ye bağlayıp 3G'de kişisel erişim noktasını açıp 5-6 saat aralıksız baksam.Bataryaya zararı olur mu olursa ne kadar olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keceli00 K kullanıcısına yanıt
    birsey olmaz hocam oyle agim sahim fazla dert etmeyin boyle ufak seyleri

• Saolasın kardeşim ellerin dert görmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keceli00 -- 4 Mayıs 2015; 16:28:15 >
    Garanti var mi hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Garanti var mi hocam :)

Yani ? (Yok)

sadece merak ettim hocam :)

• Kişisel Erişim noktası fena sarj yiyor bu yuzden daha sık şarja takacaksınız telefon da ısınacak 3G açıkken ve interneti dağıtırken ısınınca bir ihtimal zararı olabilir ama dusuk bir ihtimal ben ıphone 5 de yapıyordum telefon baya ısınıyordu bataryası sıkıntı vermişti

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Kişisel Erişim noktası fena sarj yiyor bu yuzden daha sık şarja takacaksınız telefon da ısınacak 3G açıkken ve interneti dağıtırken ısınınca bir ihtimal zararı olabilir ama dusuk bir ihtimal ben ıphone 5 de yapıyordum telefon baya ısınıyordu bataryası sıkıntı vermişti

3G ve Kişisel Erişim Noktası (USB'den) açık.Batarya ısınıyor doğal olarak ve USB bağlıı olduğu için şarj bitmiyor ama bataryadan verim kaybeder miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keceli00 -- 5 Mayıs 2015; 10:16:56 >
  • Bi yandan dolup bi yandan hızla şarj kaybedeceği ve aynı zamanda ısınacağı için bunu çok yaparsanız bataryanın ömrü bi miktar kısalır ama dışarda bilgisayarla iş yapıyorsanız ve kullanmanız şartsa kullanın sonuçta akıllı telefonlar bu işler için var. En kötü ihtimalle bi pil alıp değiştirirsiniz ilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 5 Mayıs 2015; 10:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keceli00

quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Kişisel Erişim noktası fena sarj yiyor bu yuzden daha sık şarja takacaksınız telefon da ısınacak 3G açıkken ve interneti dağıtırken ısınınca bir ihtimal zararı olabilir ama dusuk bir ihtimal ben ıphone 5 de yapıyordum telefon baya ısınıyordu bataryası sıkıntı vermişti

3G ve Kişisel Erişim Noktası (USB'den) açık.Batarya ısınıyor doğal olarak ve USB bağlıı olduğu için şarj bitmiyor ama bataryadan verim kaybeder miyim ?

Kaybeder sma asağıdaki arkadasın da dediği gibi bunu yapmak zorundasınız en fazla gider batarya değişirsiniz hocam

• Bende bu durumlar için olduğunu düşünürek sıkıntı yaratcağını düşünmüyordum yinede bir sorayım dedim
    Yardımlar için saolun

• Hocam sen kafana takma o kadar sure icin birsey olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.