Şimdi Ara

battlefield 3 bimeks

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • battlefield 3 almaya gidiyorum birazdan da. bu bimeks'ten veya teknosa'dan aldıklarımız limited edition mı oluyor, yoksa internetten limited edition alıp dl etmek daha mı mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oskican -- 30 Ekim 2011; 14:14:08 >

• bende merak ediyorum cevap lütfen
  • Ön sipariş verirsen Limited alabilirsin şimdi teknosa bimeks vs. tenoloji marketlerinde normal sürümü satılıyor Limited internetten key olarak bulabilirsin belki.
  • key alıp limited edition daha iyi ama ilerleyen haftalarda zaten limted edition ile verilen içerik satışa çıkacak ama 100 lira oyuna vereceksin + DLC'ye çıktığı zaman 20-30 TL arasında para vereceksin biraz pahalıya kaçıyor 70 TL'ye GG üzerinden yada forumda key satışı yapan birinden Limited Edition alıp indirmek daha mantıklı
  • hepsiburadada 99a gördüm limited edition kutulu.. hala satılıyo limited edition bazı online alışveriş sitelerinde

http://www.hepsiburada.com/Liste/battlefield-3-limited-edition-pc/productDetails.aspx?productId=oyunarl011051&categoryId=297053
  • elden almam lazım yada bankamatikle halletmem lazım. oyüzden gg den alamıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.