Şimdi Ara

...:::baya hoş bea:::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi site buldum tam bir paylaşım portalı , istediğiniz oyunu veya mp3ü ve hata programı çok kolay bi şekilde bulabiliyorsunuz... >>> www.gizemlim.net arkadaşlar ben bunu paylaşmak için yazdım nede olsa hepimiz aynı ülkedeyiz paylaşmak hakkımız, sitenin kurallarını bilmiyorum eğer bu reklam olarak gozukuyorsa silebilirsiniz.. ama ben paylaşmak için yazdım

• arkadaşım bu site için çok teşekkürler bu güzel site gibi başka linkler var ise lütfen yazarmısın tekrar çok teşkkürler
  • heheheh adam kendi kendine fake kullanıcı ile cvp yamış akşam akşam çok güldüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: olli

heheheh adam kendi kendine fake kullanıcı ile cvp yamış akşam akşam çok güldüm

nerden anladınki???

şimdi banada fake nick demede
  • "Double Fake Nick" - Reklamda yeni boyut!!! Serdar Erener, Sinan Çetin vs. görse kıskanır valla!
  • quote:

Orjinalden alıntı: yokum

quote:

Orjinalden alıntı: olli

heheheh adam kendi kendine fake kullanıcı ile cvp yamış akşam akşam çok güldüm

nerden anladınki???

şimdi banada fake nick demede

beyaz ölümün profiline bakarsan görürsün 1 mesajı ar o da buraya

• Bir fake furyasıdır gidiyor bari planlı daha onceden post atın en az 60-70 postu olan fakelerle fakelik yapın

• ne fake ya ala ala işim yoktu şu alli ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seferoglu

Bir fake furyasıdır gidiyor bari planlı daha onceden post atın en az 60-70 postu olan fakelerle fakelik yapın

arkadaşım bir taraflarından laf uydurup konuşma ok ben siteye yeni üye oldum ve bu konuyu beğendğim için yazdım tamammı konuşmalarınıza lütfen dikkat edin herkes kafasına göre koınuşmasın

• bence komik değil süper;)
  • TEŞEKKÜRKLER
    TUFAN54

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.