Şimdi Ara

Bazen PC ekranına bakamıyorum ( ACİL YARDIM LÜTFEN )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi kimi zaman ekrana bakarken birşeyler oluyor ve ekrana bakamaz oluyorum. Ortaokula giderken başladı bu olay ve şu an 23 yaşındayım. Gözlerim ağrımıyor ama değişik birşey oluyor. Tarifini yapamıyorum. Genelde CS:GO gibi FPS oyunlarında oluyor. Seçmesi zor küçük hedefleri seçmeye çalışırken de aynı şey oluyor. Bazen gerçek hayatta da bu dediklerim olabiliyor. Misal yere iğne düştüğünde onu ararken çok zorlanıyorum. Adana Dünya Göz hastanesine gittim. Bulunduğum ve civardaki illerde iyi göz doktorlarına gittim fakat hepsinin söylediği tek şey, senin gözün benimkinden daha iyi. Lütfen bu konuda yardımınızı esirgemeyin. Aklınıza neden olduğu ile ilgili bir fikir gelirse yazmaktan çekinmeyin. Artık beni normal yaşantımda zorlamaya başladı.

EDIT : Numarası olmayan bir gözlük kullanıyorum. Zamanında almıştım baya kaliteli idi. Hani şu güneş ışınlarını vs. kıran gözlüklerden. Eskiden onu takınca rahatlıyor, bakabiliyordum fakat şimdi o da işlevini yitirdi. Gözlüğü 10 yıldır kullanıyorum. Zamanla işlevini yitiren birşey mi bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weing -- 5 Mayıs 2017; 13:2:44 >

• Nöroloğa git.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yağmurlu bulutlu bir gündü arabanın içinde otururken cisimlerin sağ tarafını görememeye başladım. Sağ sol göz farketmiyordu. Geçti sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin sorunun gözle ilgili değil hocam. Arkadaşın dediği gibi nöroloğa gitmelisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Et Ekmek Ketçap

Geçen yağmurlu bulutlu bir gündü arabanın içinde otururken cisimlerin sağ tarafını görememeye başladım. Sağ sol göz farketmiyordu. Geçti sonra

Çok geçmiş olsun. Umarım bir daha tekrarı olmaz
  • En kısa sürede gideceğim. Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.