Şimdi Ara

Bazı sitelere giremiyorum (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
106.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyvaan

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faewox

Ben hotspotshield premium surumunu kullanıyorum. Bunu kaçırdığıma çok üzüldüm

bende hotspot almak istiyorum rica etsem hotspot açıp hız testi yaparmısın

ben de hotspot shield kullanıyorum öyle hız falan farketmiyor fazla ben yine aynı hızı alıyorum ayrıca hotspotun ücretsiz sürümü var bende

arkadaşlar hotspot açık ken torrent çalışmıyor seed yapamıyorum vede hotspotu kullanmak zorundayım

bu konuda yardımcı olamıyacağım portlarla ilgili ayar falan gerkiyordur muhtemelen. googleden bak biraz

baktım ama bişe bulamadım

çok yardımcı olacağını sanmıyorum ama kullandığınız torrent programından başka bir torrent programıyla denediniz mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben de hotspot shield kullanıyorum öyle hız falan farketmiyor fazla ben yine aynı hızı alıyorum ayrıca hotspotun ücretsiz sürümü var bende

arkadaşlar hotspot açık ken torrent çalışmıyor seed yapamıyorum vede hotspotu kullanmak zorundayım

bu konuda yardımcı olamıyacağım portlarla ilgili ayar falan gerkiyordur muhtemelen. googleden bak biraz

çok yardımcı olacağını sanmıyorum ama kullandığınız torrent programından başka bir torrent programıyla denediniz mi?

evet sonuç aynı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet sonuç aynı

hmm inş çözümü bulursunuz hocam kolay gelsin
  • bu program youtube videolarını acmak için (((Youtube_Jacker_ti))) bu programda yasak siteleri acmak için arkadaşlar ((makat v5 Setup )) buda yasak siteler((((http://www.tblop.com/))))))iyi seyirler
  • arkadaşlar xhamster a girilmiyor? bunu acan program varmı?tşk
  • bu program youtube videolarını acmak için (((Youtube_Jacker_ti))) bu programda yasak siteleri acmak için arkadaşlar ((makat v5 Setup )) buda yasak siteler((((http://www.tblop.com/))))))iyi bunlar acıyodu şimdi acmıyo artık bilen varsa yazsın arakadaşlar.gitti sitemiz offfffff xhamster mükemmeldi ya offff ama acılmıyo artık
  • sonunda kuzu kuzu dedigime geleceksiniz. senede 78$ (144 tl) nereye harcamıyorsunuz kardeşim
    yada aylık alacaksanız 22 tl nereye vermiyorsunuz. 46 ulkede 253 server (29000 ip)
    o kadar rahatım ki ama bazı ulkeler bazı warez stelerini yasaklamış onuda ulke değiştirip goruyorum
    (genelde uk ip lerinde bazı siteler yasak)
  • arkadaşlar az önce dns olmadan sdn formuna giremedim o bile yasaklanmış
  • Arkadaşlar ben de bir siteye giremiyorum, ismini buradan vermeyeyim reklam olmasın ama yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa mesaj atabilirler...

DNS'ler çalışmıyor, proxy falan da açmıyor siteyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaşlar ben de bir siteye giremiyorum, ismini buradan vermeyeyim reklam olmasın ama yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa mesaj atabilirler...

Anlık bir hata oluştu mesajı var.
    Pm atamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bardok

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaşlar ben de bir siteye giremiyorum, ismini buradan vermeyeyim reklam olmasın ama yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa mesaj atabilirler...

Anlık bir hata oluştu mesajı var.
    Pm atamıyorum.

O hatayı aldığınızda sayfa üzerinde yeniden yükle yapmayı denerseniz bazen hatayı aşabilirsiniz...
  • jovanovic hata devam ediyor.Düzelir sabaha herhalde.
  • quote:

jovanovic hata devam ediyor.Düzelir sabaha herhalde.

Pekihala hocam, aklında bulunsun ama...
  • kardes browser dediğin ne nereye yapıstırcasz bu adresi:)
  • Youtubeye 1 haftadır giremiyordum.
    Dns degişikligi işe yaramadı.
    host dosyasına baktım.
    o da gözükmüyordu.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc de host dosyası yoktu.

windows gezginiyle
    Windows klasörü içinde host* diye arattırdım.
    x86_microsoft-windows-w..nfrastructure-other_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_045b589158ae90da
    klasörünün içinde host dosyasını buldum.
    kopyala yapıştır yöntemiyle burdan kopyalayıp
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
    içine yapıştırdım.
    burda host dosyası varmış ama gözükmüyordu degiştir deyip degiştirdim.
    benim bilgisayarımda sorun çözüldü youtube ve diger sitelere girmeye başladım.
    Belki bir virüs yada başka birşey ortalıgı karıştırmış ama sorunu yaşayan arkadaşlar belki bu şekilde çözebilir.
  • dün akşamdan beri benimde sorunum aynı, farklı pcler denedim hepsinde sıkıntı var, ttnet hattınız normal diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: syd010809

Vpn kesin çözüm arkadaşlar

http://www.securitykiss.com/resources/download/download_starting/

bu vpn tam olarak nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

Orijinalden alıntı: syd010809

Vpn kesin çözüm arkadaşlar

http://www.securitykiss.com/resources/download/download_starting/

bu vpn tam olarak nedir?

tam olarak bende bilmiyordum fakat burada arkadaşlar kesin yollar söylediler http://forum.donanimhaber.com/m_64329510/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64329510 vpn atıyorum amerikanın ıp si ile yasaklı bütün sitelere girmeni sağlıyo bunun yanında mozilla ile ekleti kurduğunda da aynı işlevi görebiliyormuşsun :) siz burdan bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • quote:

O zaman host dosyasına bakın.
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc de host dosyasını metin belgesi ile açın.Açmak istediğiniz site var mı kontrol edin.

bende de aynı sorun var. dns'yi 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptım. ama google.com.tr 'ye giremiyorum. dediğin dosyayı açtım. aynen bu yazıyor:

127.0.0.1 localhost5.39.2.52 www.google.com.tr
    5.39.2.52 google.com.tr
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.