Şimdi Ara

Bazı sitelere giremiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
106.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar,abiler,ablalar ben bazı sitelere giremiyorum ama telefonumdan internet paketiyle girebiliyorum yani sitede sorun yok bende sorun var dns şöyle

1.208.67.222.222
    2.208.67.220.220

bu open dns yi önceden ben kullanıyodum her site açılıyodu amawww.easymetin2.de/tur/homepage.html bu site açılmıyor ve bu site benim için çok önemli bu site metin2 adlı oyunda bot ve ben buna para verdim şuan kullanamıyorum onun için çözmem gerek formattan sonra bu sorun olmaya başladı başka siteden indirdim programı giriş yapamıyorum hesabıma ama internet kafeden bota giriş yapabiliyorum büyük ihtimal siteyle aynı altyapı heralde bot pek fazla anlamam ama öyle düşünüyorum siteye girmiyor botada girmiyor olabilir nasıl çözebilirim turkmmo.com diye hile sitesi var buna önceden giriyodum şimdi giremiyom nasıl girerim nolur söyleyin allah rızası için ya
  • Google dns ile link açılıyor.
    8.8.8.8
    8.8.4.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: bardok

Google dns ile link açılıyor.
    8.8.8.8
    8.8.4.4
    Yok ya hiç açılmıyo başka bikaç tane dns denedim olmuyor büssürü dns denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanadana01

Yok ya hiç açılmıyo başka bikaç tane dns denedim olmuyor büssürü dns denedim

Alıntıları Göster
    O zaman host dosyasına bakın.
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc de host dosyasını metin belgesi ile açın.Açmak istediğiniz site var mı kontrol edin.
  • quote:

O zaman host dosyasına bakın.
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc de host dosyasını metin belgesi ile açın.Açmak istediğiniz site var mı kontrol edin.

Alıntıları Göster
    Bende host dosyası yok hosts1.bak vardı orayada baktım yok bide lmhosts.sam networks services protocol vardı onlarada baktım yok napabilirim
  • quote:

Bende host dosyası yok hosts1.bak vardı orayada baktım yok bide lmhosts.sam networks services protocol vardı onlarada baktım yok napabilirim

Alıntıları Göster
    hosts dosyası bir program değiştirip yedeklemiş sanırım.hosts1.bak dosyasını ismini hosts olarak değiştirin.
  • quote:

hosts dosyası bir program değiştirip yedeklemiş sanırım.hosts1.bak dosyasını ismini hosts olarak değiştirin.

Alıntıları Göster
    yaptım ya gine olmadı napayım ben offf param boşa gidiyor ya :D
  • quote:

yaptım ya gine olmadı napayım ben offf param boşa gidiyor ya :D

Alıntıları Göster
    opera ile girmeyi dene bende bir kaç gündür pirate bay e giremiyordum opera ile denedim ve girdim. bişeyler oluyor sanırım gene yakında kokusu çıkar diye bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: undertakermert

opera ile girmeyi dene bende bir kaç gündür pirate bay e giremiyordum opera ile denedim ve girdim. bişeyler oluyor sanırım gene yakında kokusu çıkar diye bekliyorum

Alıntıları Göster
    bu gidişle yavaş internetide elimizden alıcaklar ama parasını almaya devam edecekler.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir26

bu gidişle yavaş internetide elimizden alıcaklar ama parasını almaya devam edecekler.!

Alıntıları Göster
    Ya operayıda denedim olmadı teamwiewerde verebilirim lütfen biri yardımcı olsun
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hahahaybiiiiiiii oh be trky dns diye bi program indirdim otomatik en iyi dnsyi seçiyomuş seçti bana ve çalıştırdı siteyi yardım etmek istiyen herkezden Allah razı olsun iyi forumlar iyi günlerrrr
  • quote:

sıkıntı sadece sende değil. Bende de bazı siteler açılmıyor. Açılmamakta da ısrar ediyorlar. Google DNS kullanıyorum. Bu adamlar sansürleye sansürleye interneti de kaldıracaklar herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

sıkıntı sadece sende değil. Bende de bazı siteler açılmıyor. Açılmamakta da ısrar ediyorlar. Google DNS kullanıyorum. Bu adamlar sansürleye sansürleye interneti de kaldıracaklar herhalde

Alıntıları Göster
    aynen bazı siteler hiç bir hata vermeden açılmıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gooogle96

aynen bazı siteler hiç bir hata vermeden açılmıyo.

Alıntıları Göster
    8.8.8.8 piratebay ve bazı torrent siteleri açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

8.8.8.8 piratebay ve bazı torrent siteleri açılmıyor

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,
    girebilen var mı? Yardım lütfen!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphan73

Arkadaşlar,
    girebilen var mı? Yardım lütfen!

Alıntıları Göster
    ben de giremiyorum. ne open dns ile ne de google dns ile. sansürlenmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykhut -- 1 Nisan 2012; 17:21:56 >
  • Google dns kullanıyorum ama dün giremediğim sitelere bugün girebiliyorum.
    Saçma sapan bir durum 1 hafta açılan site,diğer diğer 1 hafta açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Google dns kullanıyorum ama dün giremediğim sitelere bugün girebiliyorum.
    Saçma sapan bir durum 1 hafta açılan site,diğer diğer 1 hafta açılmıyor.
    Bu sorun modemden kaynaklanmaktadır. Örneğin bir otomobil forumuna girmek istediğimde, işine geldiği gün açıyor işine gelmediği gün açmıyordu. Hatta sadece ana sayfayı açıp daha sonra sayfa bulunamıyor hatası veriyordu. Modemi değiştirdim sorun çözüldü. Öyle bir sorun ki, sadece 2-3 sitede yapıyordu bunu. Şimdi değişen modem ile sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Bu sorun modemden kaynaklanmaktadır. Örneğin bir otomobil forumuna girmek istediğimde, işine geldiği gün açıyor işine gelmediği gün açmıyordu. Hatta sadece ana sayfayı açıp daha sonra sayfa bulunamıyor hatası veriyordu. Modemi değiştirdim sorun çözüldü. Öyle bir sorun ki, sadece 2-3 sitede yapıyordu bunu. Şimdi değişen modem ile sorun yok.

Alıntıları Göster
    modemle alakası yok. yani açılan konunun sizin yaşadığınız tipten bir problemle alakası yok. nedenini anlayamadığım bir şekilde mahkeme kararı ile kapatılan bazı sitelere artık dns ayarları ile de girilmiyor yeni gelen filtreleme uygulamasından dolayı diye düşünüyorum. bkz. the pirate bay.se
    öncelikli olarak bu siteye girebilen varsa yöntemini lütfen belirtsin.
    şu an bu siteye sadece proxy ayarlarını değiştirerek girebiliyorum ya da google translate den girebiliyorum. normal olarak girilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykhut -- 2 Nisan 2012; 5:10:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykhut

modemle alakası yok. yani açılan konunun sizin yaşadığınız tipten bir problemle alakası yok. nedenini anlayamadığım bir şekilde mahkeme kararı ile kapatılan bazı sitelere artık dns ayarları ile de girilmiyor yeni gelen filtreleme uygulamasından dolayı diye düşünüyorum. bkz. the pirate bay.se
    öncelikli olarak bu siteye girebilen varsa yöntemini lütfen belirtsin.
    şu an bu siteye sadece proxy ayarlarını değiştirerek girebiliyorum ya da google translate den girebiliyorum. normal olarak girilmiyor.

Alıntıları Göster
    Abiler ben sorunu sadece yurtsışı siteler için hallettim şöyleki İE kullanıcıları için

http://hidemyass.com/proxy-list/search-225390 Buradan bağlantı hızı yüksek bir ip seçiyoruz.

Araçlar - internet seçeneleri - bağlantılar - yerel ağ bağlantıları - proxy sunucusu bölümüne

Bende çalışan ÖR: Adres kutucuğuna: 195.138.88.105 - B Nok kutucuğuna : 3128 yazıp tamam siyoruz interneti onar dıktan sonra SADECE YURT DIŞI SİTELERİNE GİREBİLİRSİN.

YURT içi için yaptığını iptal edersin... Geceden beri uğraşıyorum ancak bu kadar...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.