Şimdi Ara

benim başıma gelen sizinde başınıza gelmesin dikkat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ailemize ait honda cıvıc yeni kasa aracımızla 2 ay once saglam bır cukura gırmıstım ve ardından 4000 km yol yaptımaracta 120-130 da titreme yapıyordu en sonunda dayanamayıp goturdum ve suanda 2.500 mılyarlık hasar var arabada,arabada rot kolu salıncak bilye ve amortisor değişicek,Ustanın acıklamasıda cok saglam bır cukur arabanın tekerını yamultmus sonrada kullana kullana pompayla degısmeyecek kadar yamulmus siz siz olun cukurlara dıkkat edın benım başıma geldi sizinde başınıza gelmesın.

• Geçmiş olsun. Araçta bir sorun olduğunda hemen baktırmak, sorun ile inatlaşmamak ya da umursamamazlık yapmamak lazım. Daha sonra farklı aksamları bozuyor ve maliyet artıyor. Kullanmayıp direk aracı götürseydiniz en fazla jantı düzelttirir ya da değiştirirdiniz.
  • Geçmiş ossun, süspansiyon zaten sert diye çukurlara çok dikkat ediyorum,
    ama genede belli olmaz her an kucağımıza alabiliriz yani..
  • Geçmiş olsun. Bundan yaklaşık 1 ay kadar önce ben de bir çukura hızlı girdim ve sonradan farkettim ki ön lastik balon yapmış. Olan bizim lastiklere oldu :) Değiştirmek zorunda kaldım.
  • valla allah iyi dileklerinizi başımızdan eksik etmesin kımseye boyle bısey yasatmasın araba cok hassas bırsey oldugu zaman hemen goturulmesı gerekıyor,hata bızde bırazda cok bıldgımıgızı zannedıp teknolojıye kafa tutuyoruz genlerımızde var demekkı

Bu arada hazır servısteyken bır sey yaptırıyorum cıkınca servısten resımlerını paylasıcam
  • bi gün didime giderken , ortalık yağmur kıyamet, her yer sular seller le dolu
    asfaltta çukur varmış ama suyla kaplı olduğu için farketmedim, çukurdan geçince jant yamulmuş,
    doğrultma, torna , tesfiye vs vs .. duman olmuştum yaw....
  • arkadaslar servisten cıktı anamı aglattılar 2 hafta
    buyrun cukura giren kahraman

• Merhabalar:
    2010 HONDA CIVIC ELEGANCE aracım var.Gırtlak dolusu modeli araç önden ufak bir kaza yapmıştık , araç ön tampon ön kaput radyatör VB... hafif bir kazada bu kadar zarar görmesi çok üzücü bir durum , KOSKOCA honda sağlamlık testi yaparken bunları görmüyor mu güven konusunda çok eksikliği olan bir araç ....
  • nedir bu honda dan çektiğimiz yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusoy78

Merhabalar:
    2010 HONDA CIVIC ELEGANCE aracım var.Gırtlak dolusu modeli araç önden ufak bir kaza yapmıştık , araç ön tampon ön kaput radyatör VB... hafif bir kazada bu kadar zarar görmesi çok üzücü bir durum , KOSKOCA honda sağlamlık testi yaparken bunları görmüyor mu güven konusunda çok eksikliği olan bir araç ....

valla haklısınız ben aracımdan cok memnunum 2 sene ıdare etsın ıyı bır marka dıye aldık hakıkettende oyle fakat tek ama tek eksıgı guvenlık ben onun dısında aracımdan cok memnunum ama uzun yolda tedırgın olmuyor degılım zaten bu arac bırde saglam olsa zate heyt heyt

• Heeeyyyytttt
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Efendim kemal abi,işkembe çorbası var yenmi ?
  • üff bayılırım walla
  • güvenlik konusunda endişesi olan honda kullanıcılarını ilk kez görüyorum.
  • önceden alaman arabası kullananlar falan dır lar onlar
    mesela passatlar bizim hondaya kıyasla tank gibi sağlam
    BMW, mercedes, Volvo zaten gerçekten tank
    garibim honda çok nazik, çok narin , nazenin araba, üflesen yamulacak gibi duruyor
    tampona veya kaportanın her hangi bir noktasına yaslanamıyorum, göçüyor
    cilalarken falan tavan , çamurluklar vs ler resmen esniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

önceden alaman arabası kullananlar falan dır lar onlar
    mesela passatlar bizim hondaya kıyasla tank gibi sağlam
    BMW, mercedes, Volvo zaten gerçekten tank
    garibim honda çok nazik, çok narin , nazenin araba, üflesen yamulacak gibi duruyor
    tampona veya kaportanın her hangi bir noktasına yaslanamıyorum, göçüyor
    cilalarken falan tavan , çamurluklar vs ler resmen esniyor

Fb7 ler öyle değil ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temizyurek kullanıcısına yanıt
    Hee...tabi tabi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.