Şimdi Ara

beramusda oynayanlar baksın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.clanim.net/kohacked/hacked.txt arkadaşlar eğer beramusda daha önceden charınız hacklendiyse bi bakın kesinlikle bu geçen yazıda varsınızdır konuşmalarda adı geçen şerefsizlerin 2 si banlı ama dier 2 si yani euronymous ve tanis_halfelf hala oyunda bu adamların biri 70 oldu üstlerinde hala başkalarının itemleri var ben bu adamları ne zaman görsem küfür ediorum side yapın bu adamlara serverda rahat rahat oynama fırsatı vermeyin

• valla oyun krizi başladı . napcaz ya neler dönüyo baksanıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo2

valla oyun krizi başladı . napcaz ya neler dönüyo baksanıza
    evet ben göruodum beramusta ıyıı ıtemlerı vardı demek sahtekarmış .
  • euronymous tanıorum ben 69 lwl 70 olcak baya ii herif,euronymous üstündeki itemleri çalmış mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamurayaprak

euronymous tanıorum ben 69 lwl 70 olcak baya ii herif,euronymous üstündeki itemleri çalmış mı?
    euronymous şu anda 70 ve üzerindeki hiç bi item kendine ait deil
  • quote:

Orijinalden alıntı: lkillyou

euronymous şu anda 70 ve üzerindeki hiç bi item kendine ait deil

Alıntıları Göster
    o yazıyı okumak 4 gün sürer be
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İşte türk mantığı..Ne kadarda saf insanlarımız var hemen her denilene inanıyor...bUNLAR.. O SİTEDE YAZILANLAR KARALAMA KAMPANYASI BASKA bi acıklaması yok...Kendini hackleyen kral,gmlerden yardım dilenen kral,ytl ile dupe itemler satan bir adamın Tengri(eski kral) baskalarını karalayarak kendini aklamaya çalısmasını görmemeniz ne acı...Orda yazanların hepsi bir kurmaca...Guzel hazırlanmıs bir tezgah...El morad parasını kendine aktaran 5milyar kadar oyun parası ve daha fazlasını yapan bir adamdan ne beklenir...Gercekleri görün arkadaslar..Ve her siteye girmeyin trojen vs elizdeki acclerdende olmayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: realdeath

İşte türk mantığı..Ne kadarda saf insanlarımız var hemen her denilene inanıyor...bUNLAR.. O SİTEDE YAZILANLAR KARALAMA KAMPANYASI BASKA bi acıklaması yok...Kendini hackleyen kral,gmlerden yardım dilenen kral,ytl ile dupe itemler satan bir adamın Tengri(eski kral) baskalarını karalayarak kendini aklamaya çalısmasını görmemeniz ne acı...Orda yazanların hepsi bir kurmaca...Guzel hazırlanmıs bir tezgah...El morad parasını kendine aktaran 5milyar kadar oyun parası ve daha fazlasını yapan bir adamdan ne beklenir...Gercekleri görün arkadaslar..Ve her siteye girmeyin trojen vs elizdeki acclerdende olmayın...

Alıntıları Göster
    realdearth şerefsizide o hackçilerden birisi bu konu her k.o. forumunda açıldığında bunun gibi şerefsizin biri kaydolup kendilerini aklamaya çalışıor ben orada adı geçen hemen herkese sordum ve o tarihlerde hacklendiklerini onayladılar daha bu şerefsizlerin nesini savunuyosun bu şerefsizler beramusun yarısını hacklerken pek çok kişiye item verip kendilerine yandaş toplamışlardır realdeath bunlardan biri herhalde ben bu oyunda bi +8 sharda annesini satacak bunun gibi şerefsizleri çok gördüm bi de trojen var demiş senin a......a...... da var trojen adamlar benim iki tane accountumu hacklemiş tengride bunu ortaya çıkartmış bende bunu sizlerle paylaşıp bu şerefsizlerin nasıl insanlar olduğunu görmenizi istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: lkillyou

realdearth şerefsizide o hackçilerden birisi bu konu her k.o. forumunda açıldığında bunun gibi şerefsizin biri kaydolup kendilerini aklamaya çalışıor ben orada adı geçen hemen herkese sordum ve o tarihlerde hacklendiklerini onayladılar daha bu şerefsizlerin nesini savunuyosun bu şerefsizler beramusun yarısını hacklerken pek çok kişiye item verip kendilerine yandaş toplamışlardır realdeath bunlardan biri herhalde ben bu oyunda bi +8 sharda annesini satacak bunun gibi şerefsizleri çok gördüm bi de trojen var demiş senin a......a...... da var trojen adamlar benim iki tane accountumu hacklemiş tengride bunu ortaya çıkartmış bende bunu sizlerle paylaşıp bu şerefsizlerin nasıl insanlar olduğunu görmenizi istedim

Alıntıları Göster
    ulan orda benim de ıd var kankaların da var hay amk çoçukları beni de hecklemişler benim gm kanki söledi bu çoçuklar istanbulda oturuyorlarmış o kadar söledi sadece bana gm

• quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_256

ulan orda benim de ıd var kankaların da var hay amk çoçukları beni de hecklemişler benim gm kanki söledi bu çoçuklar istanbulda oturuyorlarmış o kadar söledi sadece bana gm

Alıntıları Göster
    realdeath hiç inandırıcı olmadın kusura bakma adam doğru söylüyor.

• quote:

Alıntıları Göster
    beramustaki eski charımın id sini orda gördüm ama ben bırakmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SynFx

Alıntıları Göster
    beramusta piyasa 56 olmuş

kendinize server arasanız iyi olur ben öyle yapiyorum

Beramus

61 lvl assas SweeTDreamS

• quote:

Orijinalden alıntı: dangersmile

beramusta piyasa 56 olmuş

kendinize server arasanız iyi olur ben öyle yapiyorum

Beramus

61 lvl assas SweeTDreamS

Alıntıları Göster
    realdeath seni tanıorum oyunda kim oldugunu da biliorum....

• quote:

Alıntıları Göster
    benim 40 lvl acc. da orda o da hacklendide ben 40 lvl lık chardan ne istediler onu anlamadım
  • quote:

realdeath seni tanıorum oyunda kim oldugunu da biliorum....

Alıntıları Göster
    intahar edin bu oyun bulaşıcı takmayın kafanıza bea

• quote:

Alıntıları Göster
    şok oldum ya bu kadarmı kolay bu ıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaldweL

şok oldum ya bu kadarmı kolay bu ıs

Alıntıları Göster
    bu sanırım database açıkkenki yapılan olaylar artık böle olaylar olmuor
  • quote:

bu sanırım database açıkkenki yapılan olaylar artık böle olaylar olmuor

Alıntıları Göster
    abi bunlar gm lerin sistemine giriyor adam id yi sölüyor o şifrei buluyo yaa düşünebilionuzmu bu arada bunlar gay olsa gerek aşkım fln diolar

• quote:

Orijinalden alıntı: KnightmonsteR

abi bunlar gm lerin sistemine giriyor adam id yi sölüyor o şifrei buluyo yaa düşünebilionuzmu bu arada bunlar gay olsa gerek aşkım fln diolar

Alıntıları Göster
    GM lere 1 bunlara 2. Biktim yaaaaa. Gece %15 atladim. Sonra rest yedi. Baktim kazandigim exler gitmis. Alisveris yaptim. Aldigim mallar gitmis. Paraya baktim para gitmis. Anlamiyorum bu adamlar neden sadece parayi saveliyorlar. Canlari cehenneme gercekten biktim artik. Günün 24 saati rest mi atilir Allah askina..!!

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKStrider

GM lere 1 bunlara 2. Biktim yaaaaa. Gece %15 atladim. Sonra rest yedi. Baktim kazandigim exler gitmis. Alisveris yaptim. Aldigim mallar gitmis. Paraya baktim para gitmis. Anlamiyorum bu adamlar neden sadece parayi saveliyorlar. Canlari cehenneme gercekten biktim artik. Günün 24 saati rest mi atilir Allah askina..!!

Alıntıları Göster
    Öncelikle beramusta beni bu haberden bilgilenderen synthax 'a teşekkür ederim.Realdeath'de beni oyundan tanıyamlardan biri olmalı..Ve tengri hakkında söylediği herşey doğru...Verilen yazıları baştan aşağıya okudum ve gerçekten böyle bir olay olmuş olabileceğine kanaat getirdim ama bnm bu olaylarla HİÇ BİR İLGİM ALAKAM YOKTUR arkadaşlar.Doğru bana yardım ettiler oda master olmam için gereken paraydı ve ben bu paranın nerden geldiği hakkında inanın bir fikrim yoktu...Düşünün master olmanız lzm ve paranız yok biri gelse ve size arkadaşım ben sana yardım edecem dese hayırmı diceksiniz(hayır diye yazmayın cvp vermeyin herkess ewt der çünki).Beni servarda tanıyan tanır beni isterseniz sorabilirsiniz..Elimden geldiği kadar herkese yardım etmeye çalışır ve iyi niyetle yaklaşırım...Bir yanlış anlaşılmayı bir kez daha vurgulamak istiyorum arkadaşlar bnm bu olan olaylarla hiçbir ilgim alakam yoktur...

Ve şuan üstümde bulunan itemler çalıntı,başkasının malı değildir...Ben bu itemleri banım acıldıktan sonra YTL ile aldım...Ban yeme sebebime gelimce hatırlarsınız kaplan,cobra_1234,paradisor,orhabatak,uğur_bjk czde ve daha bir sürü kişi koxp ile 2 ay terör estirdiler ve artık bnm canıma tak etti..Sırf bu adamları koxp ile adam kesen adamları kesmek için kesmek için koxp actım ve 1 saat actım ve kapadım bu adamları kesmiştim bu bana yeterdi ama bakınki 2 ay açan adamlar ban yemedi ban yiyen biz olduk....

Herhangi bir sorusu olan bana ulaşabilir..ELimden geldiğince bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.Ve lütfen forumda kullandığımız dile dikkat edelim..Sizide anlıyorum çunku bende hack yedim tum emeğiniz bir seferde alınıyor...Bunun nasıl bir duygu olduğunu biliyor ve sizi anlıyorum ama yinede forumda lutfen konusmalara dıkkat edelim...

Kendinize iyi bakın arkadaşlar bir kez daha synthax 'a teşekkür etmek istiyorum....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.