Şimdi Ara

berberiniz kaça traş ediyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saç+sakal+yıkama bedava. arkadaş berber,para veriyorum kabul etmiyor.
  • bursa'da 12-15YTL arasında...
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ben sadece saç+yıkama 8

tam bunu diyecektim
  • kocaelide sanatsokağından yukarı çık iddaa bayinin karşısında 4 ytl heykel traş sanatçısı tipinde bi abi traş ediyor.
  • ankara'da saç+sakal+yıkama 6 lira
  • saç 1 ytl hemde kral gibi ankara ama solemem yerini :) yıkamayla beraber 2 ytl o da super bide sakal hadi sizn için 3 ytl oda mis gibi :) cok ciddiyim 3 ytl sac+sakal+yıkama hemde hijyenik ve de kaliteli :)) berberle ilgili hiç sorunum olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadriceps -- 25 Mayıs 2006; 19:30:31 >
  • sac kesimi+yıkama=5 ytl (istanbul-pendik)
  • saç bi de tüy (sakallar daha çıkmadı) : 5 ytl
  • saç kestirmem kendim arada düzeltirim sakalda kendim o da ayda 1
    berberlerden nefret ederim işim olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quadriceps

saç 1 ytl hemde kral gibi ankara ama solemem yerini :) yıkamayla beraber 2 ytl o da super bide sakal hadi sizn için 3 ytl oda mis gibi :) cok ciddiyim 3 ytl sac+sakal+yıkama hemde hijyenik ve de kaliteli :)) berberle ilgili hiç sorunum olmadı

Bizim burdada aynen böyle.Çok büyük rekabet var.200 metrelik caddede 6 tane berber dükkanı var.Haliyle rekabet kızışıyor.Sonuçta bizim işimize yarıyor.
  • erkek kuaförleri hakkında bi fikrim yok ama geçen gün arkadaşım bi yere gitti,saçlarını traş ettirdi ve sakal traşı oldu. 35 ytl ödedi inanasım gelmedi...
  • 5 ytl.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: satinezgi

erkek kuaförleri hakkında bi fikrim yok ama geçen gün arkadaşım bi yere gitti,saçlarını traş ettirdi ve sakal traşı oldu. 35 ytl ödedi inanasım gelmedi...

gelin başı mı yaptırdı ne
  • ne kadar çok samsunlu varmış bende az önce geldim 8 murat abide çiftlik karakolunun arası lahmancunun karşısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _WulT_

quote:

Orjinalden alıntı: satinezgi

erkek kuaförleri hakkında bi fikrim yok ama geçen gün arkadaşım bi yere gitti,saçlarını traş ettirdi ve sakal traşı oldu. 35 ytl ödedi inanasım gelmedi...

gelin başı mı yaptırdı ne

pek geline benzer hali yoktu ama

• izmirdeyim özel yerdeyim bende Quadriceps gibi söylemem. büyük ihtimalle aynı yerlere gidiyoz.
    saç kesimi:1 ytl
    saç yıkama: 1 ytl
    kesim+yıkama= 2 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_By -- 25 Mayıs 2006; 20:26:44 >
  • saç-sakal=10 ytl
  • saç+yıkama=4 ytl fazla sulanmayın bana özel.pahalı derseniz kalite bi yer öle dandik değil.
  • 5 YTL > İSTANBUL / BORSA
  • 2,5 ytl
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.