Şimdi Ara

berberiniz kaça traş ediyor? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _ anaconda _

izmirdeyim özel yerdeyim bende Quadriceps gibi söylemem. büyük ihtimalle aynı yerlere gidiyoz.
    saç kesimi:1 ytl
    saç yıkama: 1 ytl
    kesim+yıkama= 2 ytl

ordu evleri dimi
    sizi gidi beleşciler
    ula 500bine saç kestiklerini biliom
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackie

quote:

Orjinalden alıntı: Quadriceps

saç 1 ytl hemde kral gibi ankara ama solemem yerini :) yıkamayla beraber 2 ytl o da super bide sakal hadi sizn için 3 ytl oda mis gibi :) cok ciddiyim 3 ytl sac+sakal+yıkama hemde hijyenik ve de kaliteli :)) berberle ilgili hiç sorunum olmadı

Bizim burdada aynen böyle.Çok büyük rekabet var.200 metrelik caddede 6 tane berber dükkanı var.Haliyle rekabet kızışıyor.Sonuçta bizim işimize yarıyor.

Ama bizim burada rekabet yok tek berber :)

quote:

Orjinalden alıntı: _ anaconda _

izmirdeyim özel yerdeyim bende Quadriceps gibi söylemem. büyük ihtimalle aynı yerlere gidiyoz.
    saç kesimi:1 ytl
    saç yıkama: 1 ytl
    kesim+yıkama= 2 ytl

bence de aynı yerlere gidiyoruz dostum

quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

ordu evleri dimi
    sizi gidi beleşciler
    ula 500bine saç kestiklerini biliom

• quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

akşehir de 2 ytl'ye oluyorum

Akşehirde benim berber 3 Ytl
    yıkarsa 5
  • Ben kurumdaki berbere traş oluyorum. Sözde ücretsiz kesmesi gerekirken ücret alıyor. Fazla değil ama. Ne verirsen. Bende 2 ytl veriyorum her seferinde.
  • 50 ytl.şaşkınbakkal/istanbul
  • berberim 5 ytl ye kesiyor ama sadece saçı sakalda olursam 6 ytl
  • istanbulda caminin altında 4 ytl..
  • ben istanbul/bakırköy deyim herberber 6 ytl tra$ ediyor ama erkek kuaförlerine girdin mi enas 50 ytk ödüyorsun
  • hedonist

Sende iyi para gömüyorsun bu işe. Birde benim gibi sıkça gittiğini düşünsek yılda 500 YTL yatırırsın bu işe...
  • ahah ben vala sacımı uzatıyorum $uan bi 3 ay daha gitmeme sonrada gene ördürürüm saçımı(:
    50 milyom vermem ben kuafore,berberlerde cok dolu oluyoo en iyi si bu uzatcan karde$im sacını(:
  • bende 2 ayda bir gidiyordum 8 ytl veriyordum ama artık saçlarımı uzatma kararı aldım malum önümüz yaz......:):):)ama babam saçımı uzatmamı istemiyor valla bilimoyrum ne yapacağım nasıl ikna edeceğim yardım edin......
  • Fiyat farkı kazıklanma olayı değil kalite olayıdır.
    First class olayı var.Kalite arttıkça fiyat artıyor.2 milyona saç kesen adam seri kesim yapıyodur sürümden kazanıyodur.Sadece makasla çat çut çat çut kes yolla misali
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecenin 4ü

Bursa 25 YTL ayrıyetten bide 3 günde bi gidip şekil verdiriyom onada 10 YTL alıyo atrık, 2 seneden beri gidiom adam benim sayemde araba aldı kendine yeni ama helal olsun sanatını güzel sergiliyo

kardes denizde kum sende para galiba...
    yada daha deişik bi tabirle b...k gibi para..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hedonist

50 ytl.şaşkınbakkal/istanbul

arada saçda ekiyor sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

quote:

Orjinalden alıntı: hedonist

50 ytl.şaşkınbakkal/istanbul

arada saçda ekiyor sanırım

Bence kestiklerini ekiyodur ben o paraya 50 defa traş oluyorum bee!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadriceps -- 26 Mayıs 2006; 14:22:19 >
  • 50 ytl verip de traş olursam Kartala girişte beni çevirir vururlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: steareth

kocaelide sanatsokağından yukarı çık iddaa bayinin karşısında 4 ytl heykel traş sanatçısı tipinde bi abi traş ediyor.

belsa plazanın yukarısındaki mi
  • ohoo eskiden forumda Samsunlu olmazdı şimdi bayaa bi çoğalmışızbende 7 ytl oluyorm ya saç+yıkama
  • Ön yıkama+Saç+son yıkama+Nescafe+1.5 saat= 15 ytl.
  • BEYLER REKOR BENIM HERALDE 60 KAGIT VERIORUM AMA TÜRKİYENİN EN İİSİ VEYSEL KUAFÖR SUADİYE OTELİNİN ORDA 5 MİLYONLUK BERBERDEN COK FARKI VAR GİDERSENİZ ANLARSINIZ :) DAHA PAHALISINI BULAMADM CUNKU YOKMUS ANCAK KADIN KUAFORLERİ VAR =)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.