Şimdi Ara

berberiniz kaça traş ediyor? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dhlover

BEYLER REKOR BENIM HERALDE 60 KAGIT VERIORUM AMA TÜRKİYENİN EN İİSİ VEYSEL KUAFÖR SUADİYE OTELİNİN ORDA 5 MİLYONLUK BERBERDEN COK FARKI VAR GİDERSENİZ ANLARSINIZ :) DAHA PAHALISINI BULAMADM CUNKU YOKMUS ANCAK KADIN KUAFORLERİ VAR =)

• quote:

Orjinalden alıntı: eray_doon

quote:

BEYLER REKOR BENIM HERALDE 60 KAGIT VERIORUM AMA TÜRKİYENİN EN İİSİ VEYSEL KUAFÖR SUADİYE OTELİNİN ORDA 5 MİLYONLUK BERBERDEN COK FARKI VAR GİDERSENİZ ANLARSINIZ :) DAHA PAHALISINI BULAMADM CUNKU YOKMUS ANCAK KADIN KUAFORLERİ VAR =)

??

• quote:

madem gitmişsin farkı anlatta bilelim.

bu arada belliki paran var imzadaki linklere bir göz atarsın umarım
  • 6 ytl
  • eğer berbere 60 ytl vermek zorunda olsam senede bir giderdim. gerçekten rekor bir fiyat.
    yanlış anlaşılmasın ama acaba koç , sabancı gibi zenginler bile 60 ytl veriyormuki..........
  • ben saç tıraşı oluyom 5 melyon berber bi de tanıdık olduhu için benim saçları beleşe kesiyo
  • yaw koç olmaya gerek yokkı her hafta gıtmıom berbere ayda 1 gıdıorm sacını yapan insanlar duz kesmıo zaten hep gıttım için stil dusunuyo adam olesıne kesmıo yanı uzu nsac olsa yuzu kapanır daha cırkın olur yada yandan favorılere uzasa sole olur falan dıo adam kafasıan gore kesıo evde verdıı sekılleri denesem jole yada wax la hayatta veremessın aradakı fark o ayrıca prestijli oluyo gittin yer tum erkek unluler orda :)
  • izmir konak ta 10 ytl sac,ama her müsterinin özel havlusu var kendi dolabında,yalnızca o havlu senin her zmn
  • 6 Y
    T
    L

HARBIDEN
  • 30 milyon civarı ama isveçteyim
    15 milyon sakal
  • En son gittiğim yerde 10YTL istedi. Ben de çıkarıp 20YTL uzatıp paranın üstünü bekledim. Çekmeceyi açtı ve en üstte 10YTL para üstü olduğu halde paraları altüst edip iki tane 5YTL bulup bana para üstü olarak uzattı. Yani 5YTL de bahşiş beklentisi içindeydi.

Sizlerden de bahşiş bekliyorlar mı? Ya da bahşiş veriyor musunuz?
  • Paris diye bir kuaför var Bilkentte kaç sene önce 80 milyondu, bilginize ve hiç boş kalmazdı, giren cinsiyet değiştirerek çıkıyor. eniştemin alnında bir tutam yana atılmış kahkülü hala gözlerimin önünde. ne gülmüştüm ama yaaa
  • 35-40 cm gıbı
    quote:

Orjinalden alıntı: frzbjk

quote:

Orjinalden alıntı: RSS_02

2 yıl oldu gıtmeyelı

KAc metre oldu saclar??
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecenin 4ü

Bursa 25 YTL ayrıyetten bide 3 günde bi gidip şekil verdiriyom onada 10 YTL alıyo atrık, 2 seneden beri gidiom adam benim sayemde araba aldı kendine yeni ama helal olsun sanatını güzel sergiliyo

Ben 25 ytl versem berbere kendimi enayi gibi hissederim gece uyuyamam heralde
  • 15 tl.-
  • sac + yıkama 6 ytl izmir.. bahsis vermem asla prensip meselesi
  • 80 milyon ,bir traşa vermek ,aklım almıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: lalelu

Paris diye bir kuaför var Bilkentte kaç sene önce 80 milyondu, bilginize ve hiç boş kalmazdı, giren cinsiyet değiştirerek çıkıyor. eniştemin alnında bir tutam yana atılmış kahkülü hala gözlerimin önünde. ne gülmüştüm ama yaaa
  • saç+sakal 9 YTL , Adana
  • 2 yıldır berbere uramıyorum 10 ytl ye carrefourdan makina aldım Sıkıldığımda da mach III turbo yu devreye sokup olayı kökten hallediyorum.
  • bnde bi makina aldım 20 ytl ye ayda 1 saçlarımı 3 numara yapıorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.