Şimdi Ara

Beslenme Programı Konusunda YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abilerim kardeşim.6 ay boyunca düzenli olarak vücut geliştirme sporu yaptım fakat beslenmeye okadar dikkat etmiyordum. aradan 1 yıl geçti ve tekrardan düzenli spor ve beslenme programı ile yeniden spora başlamaya karar verdim.İnternetten biraz araştırdım fakat kendime göre bir beslenme programı bulamadım malum öğrenciyiz.

Öncelikle boyum 1,73 ve kilom 63 yaşım ise 17 sizlerin bilgileri ve yardımlarıyla kendime bir beslenme programı çıkartmak istiyorum her türlü önerinizi paylaşmanızı diliyorum.

Gece yatış 00:00 Sabah kalkış 07:20

Saat 08:00'de ders başlıyor 12:00 öğle yemeğine çıkıyoruz.

12:50'de girip akşam 16:50 de çıkıyoruz

17:30 spora gidiş 19:30 spordan çıkış

20:00 akşam yemeği

Saatlerim bunlar fazla abartı olmayacak şekilde kolaylıkla bulabileceğim şekilde bir beslenme programı çıkarmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Birde 6 ay spora gittim zaman Full Force markalı protein tozu almıştım 4. ayda kullanmaya başlamıştım. Hala yarım kutu protein tozu bulunmakta onu ne zaman kullanmaya başlamalıyım ne zaman etkili olur ve hangi saatler almalıyım bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. Vücut şeklim gerekli ise fotoğraf çekip burada paylaşabilirim..

• nitrofull u bana bedava yolla yine kullanmam. at çöpe gitsin. en rezil markası bu dünyanın.
  • Zaten şuan için protein tozuna ihtiyacım yok ileride tekrar kullanırsam Whey kullanmak istiyorum. Şuan tek ihtiyacım olan şey beslenme programı
  • Yardım edebilecek yok mu ?
  • http://www.evdevucut-gelistirme.com/kategori/vucut-gelistirme-beslenme şurada yazan makaleler faydalı olacaktır. yeni başlayan vücut geliştirme sporcusu ,orta seviye v.g. sporcusu nasıl beslenmeli hepsi yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.