Şimdi Ara

beyler guild olayi hakkinda bilgiye ihtiyacim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

guild kurma olayi nasil oluyor
    level olayi varmis
    bunlar nedir ne getiriyor
    guild e puan felan kazandiriliyormus nasil oluyor

bende guild kurmayi dusunuyorumda eksileri edir artilari nedir
    yardimci olan arkadaslarin hepsine tesekkurler

• biriside bana guilde 3 lwlde resim alınıp alınamayacağını söylesin resim alma scrolllunda 4 lwl veya üstü olacaksın yazmıyor 3 lwlde alsam o scrollu bascam ne olur
  • ilk önce lvl 4 olman lazım alırsın scrollu ama olmaz 4 lvl olman lazım CeofSro sana gelince guild kurmak 500k dır.Guild kurma yerine gidip guild açarsın guilde adamları davet edersin sen kasarken guildin yüzdesi vardır lvl atlaması için sen kendini kasarken guildde kasılmış olur hem guilde adam aldıkça kasılması daha kolay olur guild %100 olunca lvl atlatırsın 1 lvlden 2 lvle atlatmak 3m 2 lvlden 3 lvle 9m (yanliş hatırlamıyosam) 3 lvlden 4 lvle atlatmak 21m di sanırım 4 ten de 5e atlatmak için 25m ( tabi ben öle hatırlıyorum) en son guild lvli 5 olur guilde 4 lvlde resim koyarsın nickinin yanına başka bir isim yani grand name yazdırabilirsin şimdilik bu kadar
  • Ufak bir ekleme Guild LvL5 olduktan sonra eğer Union kurduysan, yani başka Guildleri kendi Guildin altında bir nevi birleştirdiysen, Guild resminin soluna birde Union resmi ekleyebilirsin. Tabi tüm Union'daki Guildlerde aynı resim olacaktır o yüzden başka bir Union'a katılsan da bunu elde edebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saygacfurkan

ilk önce lvl 4 olman lazım alırsın scrollu ama olmaz 4 lvl olman lazım CeofSro sana gelince guild kurmak 500k dır.Guild kurma yerine gidip guild açarsın guilde adamları davet edersin sen kasarken guildin yüzdesi vardır lvl atlaması için sen kendini kasarken guildde kasılmış olur hem guilde adam aldıkça kasılması daha kolay olur guild %100 olunca lvl atlatırsın 1 lvlden 2 lvle atlatmak 3m 2 lvlden 3 lvle 9m (yanliş hatırlamıyosam) 3 lvlden 4 lvle atlatmak 21m di sanırım 4 ten de 5e atlatmak için 25m ( tabi ben öle hatırlıyorum) en son guild lvli 5 olur guilde 4 lvlde resim koyarsın nickinin yanına başka bir isim yani grand name yazdırabilirsin şimdilik bu kadar

eywallah hocam saolasin o zaman 500k biriktirmek gerekecek ilk :d

birde mesela %100 oldu exp sonra gecti
    bende para yok mesela %200 de level atlattim
    o zaman obur levele kastiklarim aktariliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeofSro -- 26 Mayıs 2007; 21:32:22 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CeofSro

quote:

ilk önce lvl 4 olman lazım alırsın scrollu ama olmaz 4 lvl olman lazım CeofSro sana gelince guild kurmak 500k dır.Guild kurma yerine gidip guild açarsın guilde adamları davet edersin sen kasarken guildin yüzdesi vardır lvl atlaması için sen kendini kasarken guildde kasılmış olur hem guilde adam aldıkça kasılması daha kolay olur guild %100 olunca lvl atlatırsın 1 lvlden 2 lvle atlatmak 3m 2 lvlden 3 lvle 9m (yanliş hatırlamıyosam) 3 lvlden 4 lvle atlatmak 21m di sanırım 4 ten de 5e atlatmak için 25m ( tabi ben öle hatırlıyorum) en son guild lvli 5 olur guilde 4 lvlde resim koyarsın nickinin yanına başka bir isim yani grand name yazdırabilirsin şimdilik bu kadar

Evet % olarak değil ama miktar olarak bir sonraki LvL için ekleniyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: manbehindyou

quote:

Orjinalden alıntı: CeofSro

quote:

Evet % olarak değil ama miktar olarak bir sonraki LvL için ekleniyor.

eywallah hocam saol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.