Şimdi Ara

beyler puanza 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • puanza 2014 sıralamasıyla bu sene gelecek sıralamalar parralele olur mu yani doğru olur mu?

• hiç bir puan hesapalama sitesi bu yılın sıralamalarını vereceğini düşünmüyorum kim ne yaptı bilmiyoruz ki çok tuhaf bir sınavdı ,
    puanza zaen rezaelet düşük puanlarda çok saçma sıralamaları gösteriyor , yığınsal tabloya bakınca arada çok büüy kfarklar var
  • Hiçbir puan&sıralama sitesi 2016 için doğru bir sonuç veremez ama puanza 2014 ve 2015 yılı için virgülüne, kişisine kadar doğru hesaplıyor en azından benim geçtiğimiz yılki sıralamamı doğru hesapladı diyebiliriz. Öte yandan çevremdeki insanların ve forumdakilerin de netlerini baz alarak 2014'ten bir tık daha kötü geleceğini düşünüyorum sıralamaların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cod55 -- 16 Mart 2016; 10:50:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cod55

Hiçbir puan&sıralama sitesi 2016 için doğru bir sonuç veremez ama puanza 2014 ve 2015 yılı için virgülüne, kişisine kadar doğru hesaplıyor en azından benim geçtiğimiz yılki sıralamamı doğru hesapladı diyebiliriz. Öte yandan çevremdeki insanların ve forumdakilerin de netlerini baz alarak 2014'ten bir tık daha kötü geleceğini düşünüyorum sıralamaların

çevrenizdekilerin netlerine güvenmeyin bence çok
  • Arkadaşlar 2010 sıralamalarına bakabilecegimiz bi site var mı? Puanza dan kaldırmışlar 2010 u.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youlost038

hiç bir puan hesapalama sitesi bu yılın sıralamalarını vereceğini düşünmüyorum kim ne yaptı bilmiyoruz ki çok tuhaf bir sınavdı ,
    puanza zaen rezaelet düşük puanlarda çok saçma sıralamaları gösteriyor , yığınsal tabloya bakınca arada çok büüy kfarklar var

Puanzada zaten sıralamalar yığınsaldan gösteriliyor, fark olması imkansız. Neye göre bu karşılaştırmayı yaptığını öğrenebilir miyim?
  • puanza kullanıcısına yanıt
    Hocam siz daha iyi bilirsiniz bu sene hangisine daha yakın olacak sıralamalar?

• puanza kardeş sen söyle bu sene sıralamasına yakın 2015 mi olur 2014 mü olur ? yada başka bir yıl mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RabbeGidenYolcu -- 16 Mart 2016; 14:31:00 >
  • aynen puanzadan tahmin bekliyoruz.

ayrıca 2010 sıralamalarını bulabileceğimiz bir yer var mı
  • @Bruce Banner
    @Bayan_Baytar58

Ösym sınav zorluğunu genelde aynı tutmaya çalışır ama 2015 diğer senelere göre çok farklı oldu gerçekten, bu da sıralamalara yansıdı haliyle. Sınavdan önce ösym bu hatasını telafi eder diye düşünüyordum ki öğrenci ve hocaların yorumlarını okuduğumda da ösym'nin standart zorluğunu yakaladığını anladım. Bu söyleyeceklerim yine tahmin fakat güçlü bir tahmin olarak söyleyebilirim ki 2016 ygs sonuçları muhtemelen 2014'e benzeyecek. 2014'e göre daha mı aşağıda veya yukarıda olur derseniz yine tahminen %10 daha iyi olur. Yani netlerinizi yazdınız, 2014 sıralamanız 20.000 geldiyse 2016 ygs sıralamanız 18.000 civarında olur.

Siz yine de her türlü sonuca psikolojik olarak hazırlayın kendinizi ve lys'nin çok çok daha önemli olduğunu unutmayın. Lys sınavında hepinize şimdiden başarılar dilerim.

Tamamdır hocam ilginiz alakanız için teşekkür ederim. Hocam mobil uygulamanız çıkacaktı ne zaman çıkar acaba?

• @Aslangur
    @bilmemkikiki

Yığınsal tablodan bakabilirsiniz.
    2010 yığınsal

Bu arada puanzada 2010 hiç olmadı.
    Hocam arkadaşlara boş yere ümit vermeyin derim hiç gerçekçi değil yorumlarınız 2014 gibi olamaz karamsar sözler söylemek kadar boş vaatler söylemekte iyi değil

Tamamdır teşekkürler
  • https://youtu.be/AqSkFf-_pz0

Hocam standart sapma diye bir şey var mı? Eğer varsa puanza bunu nasıl anlıyor çünkü birebir veriyor puanı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.