Şimdi Ara

Beyler tr de elmas2 oyuncusuyum her türlü soru cevaplanır :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 10 maçımın 4 unu gerek yanlıs pick gerek troll ve afktan dolayı kaybettim 2 macıda zar zor kazandım bundan sonra atacagım 4 macta ne yapmamı onerirsin ve yuksek ihtimal baslıyıcagım bronz ligden hızla nasıl kacıp kurtulabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tumble T kullanıcısına yanıt
    Tişikkir idirim timble

O avatarla isin zor be

• quote:

Orijinalden alıntı: vatansever268

quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam

Bu sorunun cevabı yok, denklemler çelişiyor çünkü. Eğer bütün bilinmeyenler pozitif olsaydı 0 ve 1 arasında olmaları gerekirdi, oysa bu aralıktaki bütün sayıların karesi kendinden küçüktür, bu durumda 2. denklem 1. den büyük olamaz. Eğer bilinmeyenlerden biri negatifse küpü gene negatif olacaktır, bu durumda 3. fonksiyon 2'den küçük olması lazım gibi. Olmaya da bilir, olmaz ben cevabı bulamadım, demek ki yoktur.

Not: Seri eksilemeyin, kafa yorasım geldi. :D

Denklemdeki bilinmeyenler tam sayımı olmak zorunda ?
    Matlab programını kurun bilgisayarınıza denklikleri yazın 3 bilinmeyeninde 3 farklı kökü çıkar ama tam sayı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcevq -- 1 Aralık 2014; 1:53:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

quote:

Orijinalden alıntı: ryner17

Diamond'dan başlarım kasıt basit diamond olurum çünkü oradaki seviyeyi gayet iyi biliyorum.

Tr Challenger = West Dia5 sen hesapla seviyeyi madem o kadar kolay bir başlık aç "Road to Diamond-West" diye. Biz de öğrenelim seviyeyi.

dedi plat5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krethuss

quote:

quote:

Diamond'dan başlarım kasıt basit diamond olurum çünkü oradaki seviyeyi gayet iyi biliyorum.

Tr Challenger = West Dia5 sen hesapla seviyeyi madem o kadar kolay bir başlık aç "Road to Diamond-West" diye. Biz de öğrenelim seviyeyi.

dedi plat5

Post kasma Kamil. İKRA dendi ilk Muhammed'e (S.a.v) sende özen biraz Yukarı bak ve oku

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR dia 3 =west dia 3 demişsin.West dia 3 ü bilmem ama TR dia 3 gayet low elo gibi bişey :D TR de dia 1 dim 5-6 ay önce gayet kötüydü oyuncular genel olarak.Şu an TR de oynamıyorum ama dia 5 bi hesabım var nadirde olsa girdiğimde çok rahat oynuyorum rahat carryliyorum bizim takımda low oluo karşısı da falan.Westte diaya kasmaya çalışıorum şu an plat 4 teyim takımım kötü gelio şu oluyor bu oluyor zorlanıyorum, karşı takımda falan gayet iyi oynayanlar oluyor.
    Yani kısacası TR dia 3 = west dia 3 olma ihtimalini 0 görüyorum ek olarak.TR de dia 2 olan biri weste geçip plat 1 başlasa şansı yaver gitmezse diaya falan biraz zor çıkar söyleyeyim . yaparsan kaç maçta yaptığını falan gösteririsin bi konu açıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starlow

3 aydır oynuyorum 2 ayım adc oynayarak geçti ancak sıkıldım artık ve main degistirmek istiyorum solo topdan zevk alırmıyım sence? Şuan silver 1 ligim yeni sezonda 0 lanana kadar ranked girmiycem kendimi nasıl geliştirebilirim?

ADC den nasıl sıkıldın anlamıyorum. Kite yapmaktaki adam seni almaya koşarken vura vura onu kesmendeki zevk hiç bir şeyde yok.
  • TR'de Golddan D1 70+ LP ye kadar nerdeyse hiç fark yok şansı yaver giden yada kata gibi Soloq şampiyonlarını sürekli oynayan birisi rahatça çıkabilir.
  • quote:

quote:

x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam

Bu sorunun cevabı yok, denklemler çelişiyor çünkü. Eğer bütün bilinmeyenler pozitif olsaydı 0 ve 1 arasında olmaları gerekirdi, oysa bu aralıktaki bütün sayıların karesi kendinden küçüktür, bu durumda 2. denklem 1. den büyük olamaz. Eğer bilinmeyenlerden biri negatifse küpü gene negatif olacaktır, bu durumda 3. fonksiyon 2'den küçük olması lazım gibi. Olmaya da bilir, olmaz ben cevabı bulamadım, demek ki yoktur.

Bir matematik öğretmeni olarak tebrik ediyorum seni. Ve İnan 3 yıl önce mesleğe başladığımda bu soruya böyle bakmamıştım. Tebrikler sadece bakışın için çünkü bir çözümü var bunun

• quote:

quote:

x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam

Hoşgeldin Gaus abi

• quote:

quote:

quote:

quote:

dedi plat5

Post kasma Kamil. İKRA dendi ilk Muhammed'e (S.a.v) sende özen biraz Yukarı bak ve oku

Tövbe ya şu forumdaki veletlerden çektiğimiz nedir.Gürsel bey, bana kamil diyor at kafası

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dedi plat5

Tövbe ya şu forumdaki veletlerden çektiğimiz nedir.Gürsel bey, bana kamil diyor at kafası

Blok. Çocuk Ruhlusun. Yaşının adamı ol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Runato kullanıcısına yanıt
    Haklısın da dostum çok ince düşünmek lazım bu herolarla bir hataya kendini 5 kişinin arasında bulabilirsin.
  • Chuan C kullanıcısına yanıt
    Bro dia 5 oyuncularının %75 boost zaten westdede ve trdede.Tabii eskisine oranla ligler biraz daha kötü oyunculara müsait oluyor.Açıkcası eski oyuncuları özlemiyor degilim..
  • Beyler lütfen bir de konu dışına çıkmayalım..Bir işlem olayına çok takıldınız.Bu gayreti derslerinizde gösterseniz neler neler olacak :)
  • Reckalesce kullanıcısına yanıt
    Öyle bir düşünce sistemi yok arkadaşım.Gold ile diamond1 arasında dağlar kadar fark var.Karşısına 2 bilen çıktımı istedigi soloq herosunu oynasın oynatmaz..Bir de seni sevdiyse en saçma yerde bile seni düşürür.
  • Pantheon ve xin icin ( orman ) build onerisi verir misin?

• Değerli taşlara mı tapıyorsunuz ?

• Gank'e gang diyen adam bile elmas olmuş TR'de...
  • Shaco oynayış stili önerirmisin...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.