Şimdi Ara

Beyler tr de elmas2 oyuncusuyum her türlü soru cevaplanır :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm mainlerde bilgili olmak zevkli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış ; Beyler tr de elmas2 oyuncusuyum "her türlü" soru cevaplanır :)
    doğru ; Beyler tr de elmas2 oyuncusuyum her türlü lol (league of legends) sorusu cevaplanır :) :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemissaaa -- 1 Aralık 2014; 15:53:50 >
  • Amuda kalkarken yuruyemiyorum neden ?

• Ben de ustalik kumesindeyim trde. Ama euw de plat 1 im. Bence arada ciddi fark var.

• Ladroa L kullanıcısına yanıt
    Arkadaş euya geçip plattan çıkamayınca anlar TRde diamond olmanın hiç bir olayı olmadığını :D
  • Aynen. Tr de cidden master gameler eunun plat 2 plat 1 maclari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Tişikkir idirim timble

O avatarla isin zor be

o tröll
  • Manaya mı tapıyorsunuz
  • Bende lole başlamayı düşünüyorum. Aklımda 2 tane hero var biri alistar diğeri volibear bunlarla ne yapmam gerek. Bunlar sup mı. Nerde oynarım. Beni aydınlatırsanız sevinirim.
  • Pantheon ve xin başlarda burst atabilen herolar oyunun sonunda da builde göre burst atabilirsin.Pantheon ile hırpalayan + jung itemi yeterli oluyor eğer çok lazım olursa da last whisper alınabilir.Gerisi randuin & banshee & solari olabilir

Xin için ise oyun başında q skill'i çok etkili baskınlarda rahatça ilk levellerde zorlanıcagın hero yoktur diye düşünüyorum.Eğer asasin tarzı oynamayı seviyorsan karşıda cok cc varsa kara balta , çok cc yoksa youmu , 2.ofansif item trinty gerisini tank kastıgında yine cıkartıcak güçte oluyorsun.
  • Vinicius kullanıcısına yanıt
    Angara havasındayım :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryner17

Pantheon ve xin başlarda burst atabilen herolar oyunun sonunda da builde göre burst atabilirsin.Pantheon ile hırpalayan + jung itemi yeterli oluyor eğer çok lazım olursa da last whisper alınabilir.Gerisi randuin & banshee & solari olabilir

Xin için ise oyun başında q skill'i çok etkili baskınlarda rahatça ilk levellerde zorlanıcagın hero yoktur diye düşünüyorum.Eğer asasin tarzı oynamayı seviyorsan karşıda cok cc varsa kara balta , çok cc yoksa youmu , 2.ofansif item trinty gerisini tank kastıgında yine cıkartıcak güçte oluyorsun.

ben mahvolmuş + üçlü yapıyorum. gerisini de tank çıkıyorum.
  • TeknoBerkay T kullanıcısına yanıt
    Mainim support olaraktan alistarı çok güçlü bir support buluyorum.Güzel bir w-q combosu takım savaşını bile aldırabiliyor.Ultisini konuscak olursak zaten 0 hasar olarak da algılanabilir.Eski sezonlarda jungle , birkaç patch önce üst koridor , şimdi ise support da tercih ediliyor (bu arada eleştirmek için hatamı bekleyenler için alistar bütün sezonlarda support olarak da oynanıyor:)

Volibear ise top lane herosu.Doran blade ile basit bir lane seni bekliyor.W skill'i lane de gerektiginden fazla vuruyor.
  • Uzun zaman oynarsan istemesen de bilgili olacaksın:)
  • Shaco çok güzel bir asasinlerden sürekli gang (gank) atman lazım.Görünmezligi laneye girerken ward olmadıgı yerden giriceksin.Dikkat ediceksin ward var mı yok mu . Önemli noktalara w skill'ini koyucaksın.Skill dodge için de ulti çok iyi bir seçim

Spell olarak smite bitkinlik
    Smite Tutuştur
  • Artemissaaa kullanıcısına yanıt
    De bitişik olacak :)
  • Nickin ne?

• RedSaycon kullanıcısına yanıt
    Ryner K
  • İyi bir yetenekçi olmak için gerekli rün nasıl olmalı ?
  • Hero hero degişir dostum
    Sana classic rune ap söyleyeyim

Kırmızılar büyü nufusu
    Sarılar armor
    Maviler Mr
    Büyükler ap
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.