Şimdi Ara

Beyler tr de elmas2 oyuncusuyum her türlü soru cevaplanır :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bro eğer samimice sorduysan cevap vereyim.Çöp oyuncuda var güzel oyuncuda var
    Eğer takıntılı sorduysan ben elmas 1 +60 lp'den düşmeyim üstelik +3,+5 kasa kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Shaco TR

tr dia 5-4 ile tr dia 2-1 ve üstü arasındaki fark nedir hacı tr de dia 4 5 arası gidip geliyorum ancak daha yukarı çıkamıyorum . geceleri yüksek mmr lı malara atabiliyor hatta bir maç thaldrin falan da geldi maça ama oralarda kendimi geride hissediyorum yani benden iyi ynuyorlar şuan hakettiğim yerdeyim ama ben şimdiye kadar hiç bir küme nin 5 iyle 1 i arasında bu kadar fark görmedim neyi eksik yapıyorumdur ?

Diamond 5-4 ile dia 2-1 arasında bir kaç fark var bahsedeyim.Flame,anlayış,oyuna odaklanma.
    Thaldrin ile kendini aynı seviye olmasa bile oynayabilcek seviye gör.Birçok oyuncu tanıyorum espor adamı geldi diye heyecandan oynayamıyan.Relax olucaksın ben aklına gelicek çoğu espor oyuncusuyla takımoyunu ile oyun kazandm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryner17

West de hiç kendi hesabım olmadı hep arkadaşlarımın hesabında oynadım 1 haftaya kadar west'e geçicem muhtemelen diamond başlicam diamon2ye kadar gelirim diye düşünüyorum

İlk kendin bir şeyler öğren sonra öğret. Weste geçince plat1 den fazla başlayamazsın. Plat1 atması içinde Challenger falan olman lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

West de hiç kendi hesabım olmadı hep arkadaşlarımın hesabında oynadım 1 haftaya kadar west'e geçicem muhtemelen diamond başlicam diamon2ye kadar gelirim diye düşünüyorum

Güzel hayal :")

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Diamond'dan başlarım kasıt basit diamond olurum çünkü oradaki seviyeyi gayet iyi biliyorum.
  • Merak ettiğim tek birşey var. "mavi vermedi afk" "kill salmadı afk" "gang atmadı afk" afk'yi geçtim "feed" diyen oluyor mu Platin ve üstünde. Ona göre bişiler düşünecez..

• Geçtigimde ss atarım bro west seviyesini biliyorum :)
  • tenekamran kullanıcısına yanıt
    Bro mavi yüzünden afk degilde kavga çıkar büyürse afk kalma olayı oluyor , gang atmadı afk olmuyor da ya kasti feed ya da aldırmamazlık,feed diyen troller oluyor
  • quote:

Diamond'dan başlarım kasıt basit diamond olurum çünkü oradaki seviyeyi gayet iyi biliyorum.

Tr Challenger = West Dia5 sen hesapla seviyeyi madem o kadar kolay bir başlık aç "Road to Diamond-West" diye. Biz de öğrenelim seviyeyi.

Edit: Ligimden büyük konuştuğumu sanan bir kaç Sivri Zekalı arkadaşlar var. Onlar artık aşmış İlah olmuşlar LCS falan yalan onlada ama burada takılıp ego basıyorlar. Neyse Trde Dia1 Westte Dia4 üm. Ygs dolayısı ile Ranked bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 1 Aralık 2014; 2:32:48 >
    Ah be canım kardeşim tr ch=west dia 5 diye diye çok fosilleştiniz.Bu lafı söyleyenlerin hiç biri ne west oynadı ne de yüksek ligde tr.Ben biliyorum da konusuyorum west 3dia = dia tr3 fakat dia2-1west=tr ch bu böyle olacak :)
  • quote:

Ah be canım kardeşim tr ch=west dia 5 diye diye çok fosilleştiniz.Bu lafı söyleyenlerin hiç biri ne west oynadı ne de yüksek ligde tr.Ben biliyorum da konusuyorum west 3dia = dia tr3 fakat dia2-1west=tr ch bu böyle olacak :)

1.si Tr'de Dia1 idim Ygs Lys yüzünden oynamamakla Dia3 şuan Acc.

2.si Westte Dia4 hesabım var. Madem "BİZ" bir şey bilmiyoruz. Sen Dia2 sin bize akıl vereceksin Westte'de Dia2 olunca Allah için konu aç beni editle.

Tamam bro dersler agır oldugundan sadece cuma cumartesi pazar oturuyorum west geçtigim zaman ss atarım sana burdan da ekliyeyim her hafta 3 gün üzerinden zaman tutalım ne dersin :)
  • quote:

Tamam bro dersler agır oldugundan sadece cuma cumartesi pazar oturuyorum west geçtigim zaman ss atarım sana burdan da ekliyeyim her hafta 3 gün üzerinden zaman tutalım ne dersin :)

Tamam canım hadi görüşürüz

(ATMADI)

Arkadaş istegi yolladım bro benim agzımdan söz 1 kere çıkar.
  • Boylor toro do olmos oko oyoncosoyom hor torlo soro covoplonor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size yardım etmeye çalışanda kabahat..Diyecek bireşy bulamıyorum
  • 1-)Her koridorda en çok tercih edilen 3 şampiyon.
    2-)Her koridorda en az tercih edilen 3 şampiyon. (Tercih edilecek ama)
    3-)En çok gördüğün 5 kostüm.
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    Üst koridor : Şuan riven metaya girmeye başladı.En çok oynanan gnar-irelia-jayce
    Orman:Lee-j4-kha(vi)
    Orta koridor:Ahri-Orianna-Katarina
    Aşagı koridor sup:Janna-thresh-nami
    Aşağı koridor adc:Luci-graves-vayne

Üst koridor:Zed-karthus-kha
    Jungle:Nau-Skarner-Zac
    Orta:Swain-morgana(supta tercih artık)-diana
    Bot sup :Soraka-sona-zilean
    Bot adc :Yamadan sonra trist--ashe-quinn

Kostümlere dikkat etmedim de bıçak işi ori ve cs thresh cok gördüm
  • Bende elmasim kapisiyozmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryner17 R kullanıcısına yanıt
    Ashe tercih eden var demek. Tristana'ya üzüldüm.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.