Şimdi Ara

Beyler tr de elmas2 oyuncusuyum her türlü soru cevaplanır :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendimden bahsedeyim 2 senedir lol oynuyorum mainim çok değişti böylece tüm mainlerde bilgiliyim bütün sorularınızı bekliyorum arkadaşlar :)

• Westte ligin ne
  • West de hiç kendi hesabım olmadı hep arkadaşlarımın hesabında oynadım 1 haftaya kadar west'e geçicem muhtemelen diamond başlicam diamon2ye kadar gelirim diye düşünüyorum
  • 3 aydır oynuyorum 2 ayım adc oynayarak geçti ancak sıkıldım artık ve main degistirmek istiyorum solo topdan zevk alırmıyım sence? Şuan silver 1 ligim yeni sezonda 0 lanana kadar ranked girmiycem kendimi nasıl geliştirebilirim?
  • Güzelmiş kanki başarılarının devamını dileriz :D
  • Sana top lane ile bahsedeyim biraz genellikle ilk gang top laneye atılır ve flash verdiysen hard camp yersin topta genellikle farm odaklı oynarsın (tank herolar) botta 2v2 senin takım ölmeye yakınsa tp ile yaklasırsın bota late de ise split push (ayrık ittirme) dedigimiz olayı yaparsın sürekli lane itersin karşına geldiklerinde ise takım arkadaşların combat başlattıysa tp ile gidersin ve karşındaki(ler) topta kalır basit bir combat olur..Rankedde ise solo top oynicaksan bir takımın senin tank olmanı beklicek sürekli combat yapmicak

Not:Mesela ad/ap herosu aldın topa , ezildiysen tank git takımını tankla ezildigin için kasman cok uzun süre alıcak ve sıkıntı cıkıcak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWyatt

Güzelmiş kanki başarılarının devamını dileriz :D
    bizde dia 5 de tıkandık top sevdası yüzünden.
  • ata1676 Teşekkür ederim dostum :)
  • Arkadaşlar bu arada support dersi verilir (No cost)

Yardım edebilcegim günler cuma , cumartesi , pazar

Metadaki tüm herolara hakimim
  • x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam
    24
  • Dostum bunlar çizim ölcek gibi birşey işlem degil :)
  • quote:

x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam

bunun cevabı yok kardeşim yanlış bir soru x+y+z= 1 ken x^2+y^2+z^2= 2 olamaz
  • quote:

x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam

Bu sorunun cevabı yok, denklemler çelişiyor çünkü. Eğer bütün bilinmeyenler pozitif olsaydı 0 ve 1 arasında olmaları gerekirdi, oysa bu aralıktaki bütün sayıların karesi kendinden küçüktür, bu durumda 2. denklem 1. den büyük olamaz. Eğer bilinmeyenlerden biri negatifse küpü gene negatif olacaktır, bu durumda 3. fonksiyon 2'den küçük olması lazım gibi. Olmaya da bilir, olmaz ben cevabı bulamadım, demek ki yoktur.

Not: Seri eksilemeyin, kafa yorasım geldi. :D

Edit: Çözüm geldi, tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Straw Hat -- 2 Aralık 2014; 18:24:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Straw Hat

quote:

x+y+z=1
    x^2+y^2+z^2=2
    x^3+y^3+z^3=6
    x^4+y^4+z^4=?

Hadi göreyim elmasadam

Bu sorunun cevabı yok, denklemler çelişiyor çünkü. Eğer bütün bilinmeyenler pozitif olsaydı 0 ve 1 arasında olmaları gerekirdi, oysa bu aralıktaki bütün sayıların karesi kendinden küçüktür, bu durumda 2. denklem 1. den büyük olamaz. Eğer bilinmeyenlerden biri negatifse küpü gene negatif olacaktır, bu durumda 3. fonksiyon 2'den küçük olması lazım gibi. Olmaya da bilir, olmaz ben cevabı bulamadım, demek ki yoktur.

Not: Seri eksilemeyin, kafa yorasım geldi. :D

Edit: Çözüm geldi, tebrikler.

Alıntıları Göster
    Kapak etmek istedi arkadaş ama beceremedi.Artık birdaha ki sefer diyelim :)

• Tebrikler

Beni tanimiyorsun elmasadam benim öyle niyetim yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade Waltz -- 30 Kasım 2014; 22:33:12 >
  • quote:

Tebrikler

Beni tanimiyorsun elmasadam benim öyle niyetim yoktur
    Şu son bir haftadır genelde herkese soruyorum acaba ben mi yanlış yapıyorum diye.
    Jungle giderken buffları aldıkan sonra her koridora bir kere uğramak mı ?
    yoksa 2 koridora gidip 4-5 level olup son koridora uğramak mı daha mantıklı ?

Ben genelde duruma göre değiştiriyorum ama bazı kişiler ne olursa olsun 3 level de buffları aldıktan sonra
    tüm koridorları geziyor.
  • D1 75 LP altına çöp diyorlar doğrumu duydum inanmadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThirdEye

Şu son bir haftadır genelde herkese soruyorum acaba ben mi yanlış yapıyorum diye.

Ben genelde duruma göre değiştiriyorum ama bazı kişiler ne olursa olsun 3 level de buffları aldıktan sonra
    tüm koridorları geziyor.

Alıntıları Göster
    tr dia 5-4 ile tr dia 2-1 ve üstü arasındaki fark nedir hacı tr de dia 4 5 arası gidip geliyorum ancak daha yukarı çıkamıyorum . geceleri yüksek mmr lı malara atabiliyor hatta bir maç thaldrin falan da geldi maça ama oralarda kendimi geride hissediyorum yani benden iyi ynuyorlar şuan hakettiğim yerdeyim ama ben şimdiye kadar hiç bir küme nin 5 iyle 1 i arasında bu kadar fark görmedim neyi eksik yapıyorumdur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThirdEye

tüm koridorları geziyor.

Alıntıları Göster
    Bro yeni metada jungle oldukça zor oldu farkındayım , fakat ezber gang atma sana bir kaç tüyo vereyim

1-Oyunun başı senin top lane çok itmiş coutner jungle bekle ittigi için karşıdaki jungle gleicek ve 2v2 atıcaksını.
    2-Karşı bot ölü veya b attıysa karşıdaki jungle de haritada görünüyorsa drake gir.
    3-Mid koridor ile oldukca aranı iyi tut 6dan sonra birlikte roam atıcaksınız.
    4-Broş gibi takıma etki eden item al.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.