Şimdi Ara

BF3 - FIFA12 PSN Kardeslik Sorunsuz Tamamlandı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cansewer dende havale geldi bu seferlik ben biraz fazla odemis oldum ama oyunu alamayan arkadaslar ıcın vaktım olursa 1 grup daha toplayabılırım. yada Fifa12 icin bır grup kurabilirim.
  • bf3 icin yeni grup fiyatı 35 lira kisi bası isteyen olursa garanti bankasından havale yapabilecek arkadaslar öncelikli aksama 1 tane daha bf3 alabilriz.

Fifa 12 icinde aynı şekilde yeni bir grup kurmak isteyenler başvurabilir. akşam oyunu alırız.
  • FIFA 12 icin ben varim beni yazabilirsin hemen aksamda yatiririm parayi
  • her ikisini de 28 lira yaparsan ikisinede talibim
  • Fifa 12 için bende varım parayı yarın yatırabilirim tabi gerçek fiyatına verirsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 7 Kasım 2011; 18:22:59 >
  • fifa 12 için talibim.havale yapabilirim bugün
  • Ben de fifa 12'ye katılmak isterim
  • Hocam fifa icin kardeslige girebilirim istediginiz bankaya da havale yaparim netten. Havale oluyordu o heralde :)
  • Fifa 12 için beni de yazabilirsiniz. Garanti'de hesabım var. Anında havale yapabilirim.
  • fifa için banka bilgilerini alabilirmiyim?
  • Fifa 12 için yazarmısınız garantiyle hemen havale yapabilirim.
  • Merhaba arkadaslar yenı geldım bende eve mesajları okuyup lısteyı olusturucam bırazdan.

Talip olan arkadaslardan 2 grup fifa12 cıkıyor

ilk grup

DragMeToHell - Fifa 12 -
    Genesis. - fifa12
    spacenet - Fifa12
    kerem787 -fifa 12
    Gladden - fifa12

2nci grup

straighthate - Fifa12
    cnbzkrt - Fifa12
    abudigodigodi - Fifa12
    mht35 - Fifa12

Darthblast - Fifa12 - Fiyatı begenmedi :)
    Serdengeçti_37 - Fiyatı beğenmedi

ödemeleri sırayla toplarsak bu aksam 2 fifa 12 alabilirim.

Not: Katılacak arkadaslardan bu aksam biraz sabırlı olmalarını bekliyorum. bu iş uğraştırıyor biraz ama sırayla yaptıktan sonra sorunsuz download ediyorsunuz. Ben dün akşam bf3 aldım biraz önce oyundaydım.
    Birde Forumda kalın lütfen sizi beklemekle vakit kaybetmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladden -- 7 Kasım 2011; 18:47:27 >
  • Mesajlarınızı tekrar okudum. Fifa 12 için de 35 TL mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse beni de listeden çıkarabilirsiniz.
  • 25-30 yaparsan fiyatı yazabilirsin listeye ama 35 yaparsan gerek yok :)
  • Fiyat 26 lira değilmi? değil ise listeden çıkarınız.
  • Fifa12 kardeşliği 2.gruptaki 5.kişi olabilirim. Hemen alabiliriz diğer arkadaşlarda hazırsa :) alacak arkadas ulassın lütfen.
  • 26 liralik oyun icin 35 lirayi gormemistim listeden cikiyorum bende
  • Arkadaslar benım burdan gelıcek paraya ıhtıyacım yok 8 lıra fazla verdıgınız ıcın rahatsız oluyorsanız bişey dıyemem para fazlasıyla yine farklı bır oyun alabılırdık ondan ugrasıyorum bukadar bide sız oturup beklerken ben butun gece kosturuyorum... dün gece 26 lıralık BF3 ıcın 38 lıra harcadım gruptaki dıger arkadaslar 26 lıraya aldı sorun etmedım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladden -- 7 Kasım 2011; 19:33:13 >
  • Seninde kendine göre haklı olduğun yerler var ama oyunu aldıktan sonra birde havale ücretide isteyen bankalar var fiyatı30a çekebilirsen bende girebilirim gruba.
  • aynen bende
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.